Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów w Warszawie

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-01. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-30.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-04-30 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-05-26 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-05-27 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-31 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-30)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi
Krótki opis: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9

1️⃣
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 1
Opis zamówienia:
Pakiet 1- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
- Medyczne Laboratorium Diagnostyczne znajdujące się w przychodni w Warszawie przy ul. Romera 4. - Przychodnia w Warszawie ul. Romera 4, - Przychodnia w Warszawie ul. Na Uboczu 5, Przychodnia oraz Ursynowskie Centrum Zabiegowe (szpital) w Warszawie ul. Kajakowa 12, - Przychodnia w Warszawie ul. Kłobucka 14,
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 2
Opis zamówienia:
Pakiet 2- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz kontroli i kalibratorów wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno- immunochemicznego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 3
Opis zamówienia:
Pakiet 3- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz kontroli i kalibratorów wraz z dzierżawą analizatora do badania hemoglobiny glikowanej HbA1C
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 4
Opis zamówienia:
Pakiet 4- Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibracyjnych potrzebnych do wykonania badań koagulologicznych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 5
Opis zamówienia:
Pakiet 5- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz kontroli i kalibratorów wraz z dzierżawą analizatora do badania parametrów fizykochemicznych moczu i badań cytometrycznych osadu moczu
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 6
Opis zamówienia:
Pakiet 6- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz kontroli i kalibratorów wraz z dzierżawą analizatora do pomiaru OB
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 7
Opis zamówienia: Pakiet 7- Zakup systemu zamkniętego do pobierania krwi do badań laboratoryjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 8
Opis zamówienia: Pakiet 8- Zakup drobnego sprzętu laboratoryjnego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 9
Opis zamówienia: Pakiet 9- Zakup szybkich testów laboratoryjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Medyczne Laboratorium Diagnostyczne znajdujące się w przychodni w Warszawie przy ul. Romera 4.

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-01 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-01 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-01 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Umowa zawiera warunki realizacji

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny: 9511998375
Adres pocztowy: ul. Zamiany 13
Kod pocztowy: 02-786
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: m.marek@zozursynow.pl 📧
Telefon: 22 33 44 610 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zozursynow.ezamawiajacy.pl/pn/zozursynow/demand/286272/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zozursynow.ezamawiajacy.pl/pn/zozursynow/demand/286272/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 085-303770 (2026-04-30)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-26)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-03 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-03 09:15:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-03 09:15:00 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst: Zmiana terminu składania ofert na 1.06.2026r.
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania ofert, zmiana terminu otwarcia i związania z ofertą. Modyfikacja treści SWZ wraz załącznikami.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 303770-2026
Źródło: OJS 2026/S 100-360010 (2026-05-26)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-27)

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania ofert, zmiana terminu otwarcia ofert, Zmiana terminu związania z ofertą. Modyfikacja SWZ oraz Załączników
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 303770-2026
Źródło: OJS 2026/S 101-366402 (2026-05-27)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-31)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2321261.42 PLN 💰
Opis
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 70
Kryterium jakości (nazwa): waga kryterium jakość = 30
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): waga kryterium jakość stanowi 30 pkt
waga kryterium jakość wynosi 30 pkt
Kryterium jakości (waga): 70
Cena (waga): 100
Kryterium jakości (nazwa): Waga kryterium jakość wynosi 30 pkt

Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Umowa 113/ZAP/2026 cz1
Data zawarcia umowy: 2026-07-15 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 760 004 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Sysmex do cz 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca Sysmex p1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sysmex Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5222772467
Adres pocztowy: Aleje Jerozolimskie 176
Kod pocztowy: 02-486
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1508759.45 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Roche do cz 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca Roche p 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5272322068
Adres pocztowy: ul. Domaniewska 28
Kod pocztowy: 01-531
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 173763.6 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Axon do cz 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca Axon Lab p3
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: AXON LAB Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5210082828
Adres pocztowy: ul. Transportowców 11
Kod pocztowy: 02-858
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 61 884 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Bio-Ksel do cz 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca Bio-ksel p4
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BIO-KSEL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8762118632
Adres pocztowy: ul. Kaliowa 3
Kod pocztowy: 86-300
Miasto pocztowe: Grudziądz
Region: Grudziądzki 🏙️

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 200880.99 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Sysmex do cz5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca Sysmex cz5

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 50067.9 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Sysmex do cz6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca Sysmex cz6

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 111702.24 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Medlab cz 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca Medlab Products p7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medlab-Products Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5220003055
Adres pocztowy: ul. Gałczyńskiego 8
Kod pocztowy: 05-090
Miasto pocztowe: Raszyn

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 27177.84 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Profilab cz8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca Profilab sp. j p8
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Profilab sp. j.
Krajowy numer rejestracyjny: 9510062128
Adres pocztowy: ul. Emaliowa 28
Kod pocztowy: 02-295
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 11021.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Oferta Milapharm do cz9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wykonawca Milapharm p9
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Milapharm Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6342915409
Adres pocztowy: Plac gen. Józefa Hallera
Kod pocztowy: 03-464
Źródło: OJS 2026/S 168-599984 (2026-08-31)