Dostawa Płynów infuzyjnych w Grupach 1-5 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Pałuckie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy Płynów infuzyjnych w grupach: 1-5: Grupa 1 – Płyny infuzyjne i płyny do irygacji Grupa 2 – Płyny infuzyjne Grupa 3 – Płyny infuzyjne i płyny do irygacji Grupa 4 – Płyny do żywienia pozajelitowego i dodatki do płynów infuzyjnych Grupa 5 – Zestaw dla potrzeb terapii nerkozastępczych dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o., w czasie określonym na 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybraną Grupę lub Grupy (1 - 5). Oferty w poszczególnych grupach muszą być pełne - kompletne. Zamawiający nie dopuszcza braku jakiejkolwiek pozycji asortymentu. 3. Szczegółowy opis potrzeb Zamawiającego tj. rodzaj, ilość asortymentu oraz wielkość opakowań leków w poszczególnych Grupach, zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-08
Kto? Co? Gdzie?| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa Płynów infuzyjnych w Grupach 1-5 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Tytuł: Grupa 1 – Płyny infuzyjne i płyny do irygacji
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Inowrocławski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Brak
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Grupa 2 – Płyny infuzyjne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Grupa 3 – Płyny infuzyjne i płyny do irygacji
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Grupa 4 – Płyny do żywienia pozajelitowego i dodatki do płynów infuzyjnych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Grupa 5 – Zestaw dla potrzeb terapii nerkozastępczych
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2027-01-05
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-08 12:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2027-01-05
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Pałuckie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Krajowy numer rejestracyjny:
5621688969
Adres pocztowy: Szpitalna 30
Kod pocztowy: 88-400
Miasto pocztowe: Żnin
Region: Inowrocławski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@szpitalznin.pl 📧
Telefon: +48523031341 📞
URL: https://szpitalznin.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalznin 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalznin 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366877 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1366877 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-609912 (2026-09-02)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)