Dostawa posiłków profilaktycznych i herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa posiłków profilaktycznych i herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach” Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, określa opis przedmiotu zamówienia– załącznik nr 1 do SWZ Zamówienia będą realizowane sukcesywnie przez poszczególne jednostki organizacyjne Zamawiającego na podstawie odrębnych zleceń tych jednostek. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części : Część 1: „Dostawa posiłków profilaktycznych na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach” Część 2 – „Dostawa herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach” Wykonawca może złożyć ofertę na ofertę jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia.
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Produkty z herbaty lub herbaty paragwajskiej (maté) › Herbata w torebkach
- • Różne produkty spożywcze i produkty suszone › Przetworzone produkty spożywcze
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Opolskie › Opolski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Gliwicki
- • Śląskie › Katowicki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa posiłków profilaktycznych i herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Numer referencyjny:
C.ROZ.270.2.156.2026.MJ
Krótki opis:
Produkty/usługi: Różne produkty spożywcze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
C.ROZ.270.2.156.2026.MJ - Część 1.
Tytuł: Część 1: „Dostawa posiłków profilaktycznych na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach”
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Różne produkty spożywcze 📦
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Kod pocztowy: 43-241
Miejscowość: Łąka
Adres pocztowy: ul. Gawędy 66
Kod pocztowy: 45-111
Miejscowość: Opole
Adres pocztowy: ul. Nad Zalewem 1
Kod pocztowy: 44-171
Miejscowość: Pławniowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Czas trwania: 8 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
C.ROZ.270.2.156.2026.MJ - Część 2
Tytuł: Część 2 – „Dostawa herbaty na potrzeby pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach”
Produkty/usługi: Herbata w torebkach 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Kawa, herbata i podobne produkty 📦
Adres pocztowy: ul. Sienkiewicza 2
Kod pocztowy: 44-100
Miejscowość: Gliwice
Miejsce wykonania: Gliwicki 🏙️
Czas trwania: 3 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Miejsce wykonania: Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 09:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Ofertę oraz dokumenty lub oświadczenia składane razem z ofertą należy złożyć za pośrednictwem Platformy. Otwarcie ofert następuje poprzez użycie Platformy i dokonywane jest poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert za pomocą Platformy.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-05 09:15:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
368302575
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia.gliwice@wody.gov.pl 📧
Telefon: +48 32 7774950 📞
URL: https://www.wody.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 169-604867 (2026-08-28)
- Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne (>20 nowe zamówienia)
- Różne produkty spożywcze (>20)
- Cukier i produkty pokrewne (3)
- Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze (3)
- Kawa, herbata i podobne produkty (6)
- Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie (7)
- Produkty z ciasta makaronowego (1)
- Przyprawy i przyprawy korzenne (7)
- Różne produkty spożywcze i produkty suszone (16)
- Specjalne produkty odżywcze (3)
- Sucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałości (1)