Dostawa produktów leczniczych - 2 części

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

Dostawa produktów leczniczych - 2 części

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-08-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-16.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-07-16 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-09-02 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych - 2 części
Numer referencyjny: DZ-SZPZ.261.47.2026
Krótki opis: Dostawa produktów leczniczych - 2 części
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2432613.84 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 1 - Belantamab mafodotin
Tytuł: Część 1 - Belantamab mafodotin
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia: Część 1 - Belantamab mafodotin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 2 - Tretinoinum
Tytuł: Część 2 - Tretinoinum
Opis zamówienia: Część 2 - Tretinoinum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona: Leki niezbędne do zapewnienia obowiązujących terapii, leki na ratunek życia.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-03 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-03 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-03 09:15:00 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut Hematologii i Transfuzjologii
Krajowy numer rejestracyjny: 5250009424
Adres pocztowy: Indiry Gandhi 14
Kod pocztowy: 02-776
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zaopat@ihit.waw.pl 📧
Telefon: (22)3496222 📞
URL: https://ihit.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ihit.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ihit.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Źródło: OJS 2026/S 136-495543 (2026-07-16)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 2432613.84 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2621734.39 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 2464918.39 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 2464918.39 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: IHIT/DZ/226/2026 cz. 1 GSK SERVICES
Data zawarcia umowy: 2026-08-12 📅
Tytuł: IHIT/DZ/226/2026 cz. 1 GSK SERVICES
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2464918.39 💰
Najniższa oferta: 2464918.39 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2464918.39 PLN 💰
Identyfikator oferty: cz. 1 GSK SERVICES
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Gsk services
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GSK SERVICES Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7792254227
Adres pocztowy: Grunwaldzka 189
Kod pocztowy: 60-322
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 161834.11 💰
Najniższa oferta: 156 816 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 156 816 PLN 💰
Identyfikator oferty: cz. 2 KOMTUR POLSKA
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Komtur polska
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Komtur Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5222749770
Adres pocztowy: ul. Plac Farmacji 1
Kod pocztowy: 02-699
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: zamowienia@komtur.com 📧
Telefon: +48 22 56 62 613 📞
URL: https://www.komtur.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.komtur.pl 🌏
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 161834.11 PLN 💰
Identyfikator oferty: cz. 2 SALUS INTERNATIONAL
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus international
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus International Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6340125442
Adres pocztowy: ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 9
Kod pocztowy: 40-273
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@salusint.com.pl 📧
Telefon: +48 32 7885596 📞
URL: www.salus.com.pl 🌏
Źródło: OJS 2026/S 170-607622 (2026-09-02)