Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych - 50 zadań asortymentowych.

Termin

Deadline 2026-09-18

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-18 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Numer referencyjny: DZPZ.26.11.10.2026
Krótki opis: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych - 50 zadań asortymentowych.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 50
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 50

1️⃣
Tytuł: Zadanie 1
Opis zamówienia: Zadanie 1 - 11 pozycji asortymentowych.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chełmsko-zamojski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie 2
Opis zamówienia: Zadanie 2 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie 3
Opis zamówienia: Zadanie 3 - 7 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie 4
Opis zamówienia: Zadanie 4 - 11 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie 5
Opis zamówienia: Zadanie 5 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Zadanie 6
Opis zamówienia: Zadanie 6 - 16 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Zadanie 7
Opis zamówienia: Zadanie 7 - 26 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Zadanie 8
Opis zamówienia: Zadanie 8 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Zadanie 9
Opis zamówienia: Zadanie 9 - 12 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 10
Opis zamówienia: Zadanie 10 - 19 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 11
Opis zamówienia: Zadanie 11 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie 12
Opis zamówienia: Zadanie 12 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie 13
Opis zamówienia: Zadanie 13 - 3 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie 14
Opis zamówienia: Zadanie 14 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie 15
Opis zamówienia: Zadanie 15 - 2 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie 16
Opis zamówienia: Zadanie 16 - 2 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie 17
Opis zamówienia: Zadanie 17 - 2 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie 18
Opis zamówienia: Zadanie 18 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie 19
Opis zamówienia: Zadanie 19 - 31 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 20
Opis zamówienia: Zadanie 20 - 3 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 21
Opis zamówienia: Zadanie 21 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie 22
Opis zamówienia: Zadanie 22 - 2 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie 23
Opis zamówienia: Zadanie 23 - 9 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie 24
Opis zamówienia: Zadanie 24 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie 25
Opis zamówienia: Zadanie 25 - 3 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie 26
Opis zamówienia: Zadanie 26 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie 27
Opis zamówienia: Zadanie 27 - 3 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie 28
Opis zamówienia: Zadanie 28 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie 29
Opis zamówienia: Zadanie 29 - 7 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 30
Opis zamówienia: Zadanie 30 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 31
Opis zamówienia: Zadanie 31 - 5 pozycji asortymentowych.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie 32
Opis zamówienia: Zadanie 32 - 4 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie 33
Opis zamówienia: Zadanie 33 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie 34
Opis zamówienia: Zadanie 34 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie 35
Opis zamówienia: Zadanie 35 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0035

3️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie 36
Opis zamówienia: Zadanie 36 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0036

3️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie 37
Opis zamówienia: Zadanie 37 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0037

3️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie 38
Opis zamówienia: Zadanie 38 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0038

3️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie 39
Opis zamówienia: Zadanie 39 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0039

4️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 40
Opis zamówienia: Zadanie 40 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0040

4️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 41
Opis zamówienia: Zadanie 41 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0041

4️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie 42
Opis zamówienia: Zadanie 42 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0042

4️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie 43
Opis zamówienia: Zadanie 43 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0043

4️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie 44
Opis zamówienia: Zadanie 44 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0044

4️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie 45
Opis zamówienia: Zadanie 45 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0045

4️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie 46
Opis zamówienia: Zadanie 46 - 2 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0046

4️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie 47
Opis zamówienia: Zadanie 47 - 2 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0047

4️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie 48
Opis zamówienia: Zadanie 48 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0048

4️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie 49
Opis zamówienia: Zadanie 49 - 2 pozycje asortymentowe.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0049

5️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 50
Opis zamówienia: Zadanie 50 - 1 pozycja asortymentowa.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0050
Opis
Kod pocztowy: 22-400
Miejscowość: Zamość

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
Krajowy numer rejestracyjny: 922 – 22 – 92 – 491
Kod pocztowy: 22-400
Miasto pocztowe: Zamość
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: a.pys@szpital.zam.pl 📧
Telefon: +48846773281 📞
URL: www.szpitaljp2.zam.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpitaljp2.zam.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://szpitaljp2.zam.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital-zam.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpital-zam.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, zaś wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia odwołanie lub wobec treści dokumentów zamówienia odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-573403 (2026-08-18)