Dostawa produktów leczniczych refundowanych w ramach programów lekowych (ZP-85/2026)
Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych refundowanych w ramach programów lekowych
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-06. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-21.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • "Asclepios" Spółka Akcyjna
- • "ROCHE POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- • Abbvie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- • HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA "ISMED" SPÓŁKA JAWNA MGR FARM. JANINA GIERŁOWSKA - ANDRZEJ GIERŁOWSKI
- • SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- • Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu › Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
- • Produkty lecznicze dla układu nerwowego › Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
- • Produkty lecznicze dla układu nerwowego › Środki przeciwbólowe
- • Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne › Środki immunosupresyjne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych refundowanych w ramach programów lekowych (ZP-85/2026)
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Środki przeciwbólowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: PAKIET 1
Opis zamówienia: PAKIET 1 - EPTINEZUMABUM
Adres pocztowy: ul. Cegłowska 80
Kod pocztowy: 01-809
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 9 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: PAKIET 2
Opis zamówienia: PAKIET 2 - OFATUMUMABUM
Produkty/usługi: Środki immunosupresyjne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: PAKIET 3
Opis zamówienia: PAKIET 3 - SIPONIMODUM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: PAKIET 4
Opis zamówienia: PAKIET 4 - ERENUMABUM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: PAKIET 5
Opis zamówienia: PAKIET 5 - OKRELIZUMABUM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: PAKIET 6
Opis zamówienia: PAKIET 6 - SATRALIZUMAB
Produkty/usługi: Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: PAKIET 7
Opis zamówienia: PAKIET 7 - ALEMTUZUMABUM
Produkty/usługi: Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: PAKIET 8
Opis zamówienia: PAKIET 8 - DUPILUMABUM
Produkty/usługi: Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: PAKIET 9
Opis zamówienia: PAKIET 9 - UPADACYTINIBUM
Produkty/usługi: Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-06 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-06 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-06 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Cegłowska 80
Kod pocztowy: 01-809
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@bielanski.med.pl 📧
Telefon: +48225690159 📞
Fax: +48225690247 📠
URL: https://www.bielanski.med.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczpospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-23Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 140-511722 (2026-07-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych refundowanych w ramach programów lekowych (ZP-85/2026)
Numer referencyjny:
ZP-85/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych refundowanych w ramach programów lekowych
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Środki przeciwbólowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET 1
Tytuł: PAKIET 1
Opis zamówienia: PAKIET 1 - EPTINEZUMABUM
Adres pocztowy: ul. Cegłowska 80
Kod pocztowy: 01-809
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 9 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET 2
Tytuł: PAKIET 2
Opis zamówienia: PAKIET 2 - OFATUMUMABUM
Produkty/usługi: Środki immunosupresyjne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET 3
Tytuł: PAKIET 3
Opis zamówienia: PAKIET 3 - SIPONIMODUM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET 4
Tytuł: PAKIET 4
Opis zamówienia: PAKIET 4 - ERENUMABUM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET 5
Tytuł: PAKIET 5
Opis zamówienia: PAKIET 5 - OKRELIZUMABUM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET 6
Tytuł: PAKIET 6
Opis zamówienia: PAKIET 6 - SATRALIZUMAB
Produkty/usługi: Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET 7
Tytuł: PAKIET 7
Opis zamówienia: PAKIET 7 - ALEMTUZUMABUM
Produkty/usługi: Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET 8
Tytuł: PAKIET 8
Opis zamówienia: PAKIET 8 - DUPILUMABUM
Produkty/usługi: Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PAKIET 9
Tytuł: PAKIET 9
Opis zamówienia: PAKIET 9 - UPADACYTINIBUM
Produkty/usługi: Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Ze względu na ryzyko niezapewnienia ciągłości umów przetargowych wskazane jest skrócenie terminu na składanie ofert.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-06 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-06 12:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-06 12:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
118417683
Adres pocztowy: ul. Cegłowska 80
Kod pocztowy: 01-809
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@bielanski.med.pl 📧
Telefon: +48225690159 📞
Fax: +48225690247 📠
URL: https://www.bielanski.med.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczpospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a.
2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów na stronie internetowej.
3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-23Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 140-511722 (2026-07-21)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 10095771.95 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-13 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 108750.06 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: "asclepios" spółka akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: "asclepios" spółka akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@asclepios.pl 📧
Telefon: +48717698410 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1859210.71 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hurtownia farmaceutyczna "ismed" spółka jawna mgr farm. janina gierłowska - andrzej gierłowski
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Hurtownia farmaceutyczna "ismed" spółka jawna mgr farm. janina gierłowska - andrzej gierłowski
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Szczygla 7
Kod pocztowy: 05-402
Miasto pocztowe: Otwock
Region: Warszawski wschodni 🏙️
E-mail: biuro@ismed.pl 📧
Telefon: +48227795307 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 140164.27 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 15957.49 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 4160630.24 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: "roche polska" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: "roche polska" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Domaniewska 28
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi@roche.com 📧
Telefon: +48222605161 📞
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 531204.48 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 75750.01 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sanofi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sanofi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Marcina Kasprzaka 6
Kod pocztowy: 01-211
E-mail: dzial.przetargow@sanofi.com 📧
Telefon: +48519076730 📞
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 268483.41 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Całkowita wartość umowy/działki: 2935621.28 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Abbvie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Abbvie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 21B
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: przetargi@abbvie.com 📧
Telefon: +48508011843 📞
Źródło: OJS 2026/S 156-565481 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 10095771.95 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
PAKIET 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-13 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 108750.06 PLN 💰
Identyfikator oferty:
ASCLEPIOS P1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: "asclepios" spółka akcyjna
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: "asclepios" spółka akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny:
6481008230
Adres pocztowy: ul. Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@asclepios.pl 📧
Telefon: +48717698410 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1859210.71 PLN 💰
Identyfikator oferty:
ISMED P2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hurtownia farmaceutyczna "ismed" spółka jawna mgr farm. janina gierłowska - andrzej gierłowski
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Hurtownia farmaceutyczna "ismed" spółka jawna mgr farm. janina gierłowska - andrzej gierłowski
Krajowy numer rejestracyjny:
5320100906
Adres pocztowy: ul. Szczygla 7
Kod pocztowy: 05-402
Miasto pocztowe: Otwock
Region: Warszawski wschodni 🏙️
E-mail: biuro@ismed.pl 📧
Telefon: +48227795307 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 140164.27 PLN 💰
Identyfikator oferty:
ISMED P3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Całkowita wartość umowy/działki: 15957.49 PLN 💰
Identyfikator oferty:
ISMED P4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Całkowita wartość umowy/działki: 4160630.24 PLN 💰
Identyfikator oferty:
ROCHE POLSKA P5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: "roche polska" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: "roche polska" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
010397308
Adres pocztowy: ul. Domaniewska 28
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi@roche.com 📧
Telefon: +48222605161 📞
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 531204.48 PLN 💰
Identyfikator oferty:
ROCHE POLSKA P6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Całkowita wartość umowy/działki: 75750.01 PLN 💰
Identyfikator oferty:
SANOFI P7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sanofi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sanofi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
690135895
Adres pocztowy: ul. Marcina Kasprzaka 6
Kod pocztowy: 01-211
E-mail: dzial.przetargow@sanofi.com 📧
Telefon: +48519076730 📞
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 268483.41 PLN 💰
Identyfikator oferty:
SANOFI P8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Całkowita wartość umowy/działki: 2935621.28 PLN 💰
Identyfikator oferty:
ABBVIE P9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Abbvie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Abbvie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
145307074
Adres pocztowy: ul. Postępu 21B
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: przetargi@abbvie.com 📧
Telefon: +48508011843 📞
Źródło: OJS 2026/S 156-565481 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕