Dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych (RDTL) (ZP-97/2026)

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych (RDTL)

Termin

Deadline 2026-09-07

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-20 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych (RDTL) (ZP-97/2026)
Numer referencyjny: ZP-97/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych (RDTL)
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 1
Tytuł: PAKIET 1
Opis zamówienia: PAKIET 1 - BELZUTIFAN
Produkty/usługi: Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego oraz szczepionki 📦
Adres pocztowy: ul. Cegłowska 80
Kod pocztowy: 01-809
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-10-01 📅
Data końcowa: 2026-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 2
Tytuł: PAKIET 2
Opis zamówienia: PAKIET 2 - PALOPEGTERIPARATIDUM
Produkty/usługi: Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 3
Tytuł: PAKIET 3
Opis zamówienia: PAKIET 3 - OSILODROSTATUM
Produkty/usługi: Ogólnoustrojowe preparaty hormonalne, z wyłączeniem hormonów płciowych 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 4
Tytuł: PAKIET 4
Opis zamówienia: PAKIET 4 - BUROSUMABUM
Produkty/usługi: Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Skrócenie terminu składania ofert wynika z zaistnienia stanu pilnej konieczności tj. zapewnienia ciągłości leczenia pacjentów poprzez ciągłość zaopatrzenia Szpitala w niezbędne produkty lecznicze. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez wykonawców ofert nie jest czasochłonne wobec czego skrócenie terminu składania ofert nie wpływa w żaden sposób na konkurencyjność postępowania.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-07 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-07 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-07 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny: 118417683
Adres pocztowy: ul. Cegłowska 80
Kod pocztowy: 01-809
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@bielanski.med.pl 📧
Telefon: +48225690159 📞
Fax: +48225690247 📠
URL: https://www.bielanski.med.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczpospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny: 140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48226958504 📞
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a. 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 1 i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-580941 (2026-08-20)