"Dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim i LZOPG w Chełmie, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych. Zamówienie podzielone jest na 3 części: 1) część nr 1 – "Dostawa sprzętu informatycznego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie", 2) część nr 2 – "Dostawa komputerów dla potrzeb Służby Celno-Skarbowej, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim", 3) część nr 3 – "Dostawa sprzętu biurowego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie".
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Akcesoria do wprowadzania danych › Klawiatury komputerowe
- • Akcesoria do wprowadzania danych › Myszka komputerowa
- • Czytniki optyczne › Czytniki kodu kreskowego
- • Części, akcesoria i wyroby do komputerów › Akcesoria komputerowe
- • Drobne wyroby żelazne › Drobne artykuły metalowe
- • Drukarki i plotery › Drukarki laserowe
- • Komputerowe jednostki do przechowywania › Urządzenia do przechowywania dostępu bezpośredniego (DASD)
- • Komputery osobiste › Komputer biurkowy
- • Komputery osobiste › Komputery przenośne
- • Komputery wysokowydajne › Centralne jednostki przetwarzające (CPU) lub procesory
- • Mikrofony i głośniki › Mikrofony
- • Monitory wideo › Kolorowe monitory wideo
- • Monitory wideo › Urządzenia do nadzoru wideo
- • Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne › Systemy operacyjne
- • Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania › Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów
- • Projektory › Projektory wideo
- • Sieci › Urządzenia sieciowe
- • Sieć zintegrowana › Rutery sieciowe
- • Sprzęt biurowy, z wyjątkiem mebli › Niszczarki
- • Sprzęt i aparatura elektryczna › Dźwiękowa i wizualna aparatura sygnalizacyjna
- • Sprzęt nagłaśniający › Sprzęt dźwiękowy
- • Stateczniki do lamp wyładowczych lub świetlówek › Bezprzestojowe źródła energii
- • System sterowania i kontroli, sprzęt drukujący, graficzny, automatyzujący prace biurowe i przetwarzający informacje › Urządzenia drukujące i graficzne
- • Urządzenia fotokopiujące i termokopiujące › Fotokopiarki
- • Urządzenia głośnikowe › Słuchawki
- • Lubelskie › Bialski
- • Lubelskie › Chełmsko-zamojski
- • Lubelskie › Lubelski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: "Dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: "Dostawa sprzętu informatycznego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Drogowe i kolejowe przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-02 📅
Data końcowa: 2026-12-10 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: „Dostawa komputerów dla potrzeb Służby Celno - Skarbowej, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim"
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Komputer biurkowy
📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: „Dostawa sprzętu biurowego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Opis zamówienia:
Produkty/usługi: Urządzenia drukujące i graficzne
📦
Dodatkowe produkty/usługi:
Miejsce wykonania:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-05 09:30:00 📅
Miejsce: https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: pl. Niepodległości 1
Kod pocztowy: 22-100
Miasto pocztowe: Chełm
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespół Zamówień Publicznych
E-mail: sekretariat@lzopg.pl 📧
Telefon: +48 825630066 📞
URL: http://www.lzopg.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://lzopg.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://lzopg.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa e-Zamawiający
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 226958504 📞
Fax: +48 226958111 📠
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-611361 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: "Dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Numer referencyjny:
ZZP.26.29.2026.EK
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim i LZOPG w Chełmie, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych.
Zamówienie podzielone jest na 3 części:
1) część nr 1 – "Dostawa sprzętu informatycznego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie",
2) część nr 2 – "Dostawa komputerów dla potrzeb Służby Celno-Skarbowej, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim",
3) część nr 3 – "Dostawa sprzętu biurowego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie".
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1
Tytuł: "Dostawa sprzętu informatycznego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego na przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim i LZOPG w Chełmie, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych.
Minimalne wymagane parametry techniczne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 wraz z załącznikami - załącznik nr 1A do SWZ.
Dostarczony sprzęt i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2026 roku, wolne od wad i spełniać wszystkie wymagania określone przez zamawiającego w dokumentach zamówienia.
Pokaż więcej
Uszczegółowienie zapisu - Szacowany okres obowiązywania:
1) data początkowa określona jest jako przewidywana data rozpoczęcia zamówienia, rozpoczęcie wykonywania umowy nastąpi od dnia następnego od daty podpisania umowy,
2) data zakończenia trwania określona jest jako maksymalny termin wykonania, zakończenie wykonywania umowy nastąpi zgodnie z deklaracją w formularzu ofertowym wykonawcy.
Pokaż więcej
+ jeszcze 16
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-02 📅
Data końcowa: 2026-12-10 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: „Dostawa komputerów dla potrzeb Służby Celno - Skarbowej, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim"
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów dla potrzeb Służby Celno - Skarbowej, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim.
Minimalne wymagane parametry techniczne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 wraz z załącznikiem - załącznik nr 1B do SWZ.
Dostarczony sprzęt i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2026 roku, wolne od wad i spełniać wszystkie wymagania określone przez zamawiającego w dokumentach zamówienia.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 3
Tytuł: „Dostawa sprzętu biurowego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu biurowego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie.
Minimalne wymagane parametry techniczne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 3 wraz z załącznikami - załącznik nr 1C do SWZ.
Dostarczony sprzęt i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2026 roku, wolne od wad i spełniać wszystkie wymagania określone przez zamawiającego w dokumentach zamówienia.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi:
+ jeszcze 7
Bialski
🏙️
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
+ jeszcze 27
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn.zm.), dalej zwana: "ustawą Pzp". 2. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 4. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia: a)informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, b) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714 z późn. zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (załącznik nr 7 do SWZ), c) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, d) oświadczenia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu (JEDZ), o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 36 ustawy Pzp (załącznik nr 6 do SWZ). W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia dokumenty i oświadczenia wymienione w lit. a-d składa każdy z wykonawców. 5. Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wymaganych przez zamawiającego w niniejszym postępowaniu, posłużyć się certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, jeżeli certyfikat ten potwierdza okoliczności wymagane przez zamawiającego w zakresie braku podstaw wykluczenia. 6. Złożenie albo wskazanie certyfikatu jest uprawnieniem wykonawcy. Zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu jako warunku udziału w postępowaniu i nie uzależnia możliwości ubiegania się o zamówienie od posiadania certyfikacji. 7. Wykonawca, który zamierza posługiwać się certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, powinien wskazać informację o certyfikacie w JEDZ, w szczególności w części II sekcji A, w polu dotyczącym wpisu do urzędowego wykazu zatwierdzonych wykonawców albo posiadania równoważnego certyfikatu. 8. Wykonawca powinien podać dane umożliwiające identyfikację certyfikatu, ustalenie podmiotu certyfikującego, okresu ważności certyfikacji oraz zakresu, w jakim zamierza posługiwać się certyfikatem w niniejszym postępowaniu. 9. W zakresie niepodlegania wykluczeniu każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wykazuje brak podstaw wykluczenia odrębnie, przez powołanie się na własny certyfikat niepodlegania wykluczeniu. 10. Ofertę i ww. oświadczenia, składa się w formie elektronicznej tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 11. Wszelkie informacje na temat postępowania są zawarte w dokumentach zamówienia (Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami).
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-05 09:30:00 📅
Miejsce: https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 15
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. a oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe informacje dotyczące
podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. c oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. e oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. d, art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g oraz art. 108 ust. 1pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Pokaż więcej
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit b, art. 108 ust. 1 pkt 1 lit f oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Pokaż więcej
art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale…
… X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
… X
Specyfikacji Warunków Zamówienia.
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują…
… się w rozdziale
X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
… się
w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
… się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
art. 108 ust. 1pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się
w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. c, art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g, art. 108 ust 1 pkt 2 i art. 108 ust 1 pkt 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia znajdują się w rozdziale X Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 060695455
Adres pocztowy: pl. Niepodległości 1
Kod pocztowy: 22-100
Miasto pocztowe: Chełm
Region: Chełmsko-zamojski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zespół Zamówień Publicznych
E-mail: sekretariat@lzopg.pl 📧
Telefon: +48 825630066 📞
URL: http://www.lzopg.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://lzopg.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://lzopg.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/316443/notice/public/details 🌏
Nazwa: Platforma zakupowa e-Zamawiający
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny:
Regon: 140264957
Adres pocztowy: ul. Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 226958504 📞
Fax: +48 226958111 📠
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Regon 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Wykonawcy oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia
przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej określone w dziale IX ustawy Pzp. 2. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy Pzp czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy Pzp; 3) zaniechanie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie ustawy Pzp, mimo że zamawiający był do tego obowiązany. 3. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej,
przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. Domniemywa się, że zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie odpowiednio odwołania albo jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 4. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1. 5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni
od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 6. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w ust. 4 i 5 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 7. Jeżeli zamawiający nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty odwołanie wnosi się nie później niż w terminie: 1) 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, 2) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia. 8. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień
publicznych. 9. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-611361 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕