Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w podziale na pakiety w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi: Pakiet I – Monitor 24" – 50 szt. Pakiet II - Laptop 15" – 2 szt. Pakiet III – Laptop 17,3" – 1szt. Pakiet IV - Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia (BLOZ) na Podmiot - Odpłatności + Interakcje – licencja na rok 2026 – 1 szt. Pakiet V - Dostawa licencji umożliwiającej komunikację z KSeF wraz z wdrożeniem – 1szt. Pakiet VI – Dostawa licencji Centralna e-rejestracja- 1szt. Pakiet VII - Dostawa licencji "Veeam Data Platform Essential"- 1 komplet Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w w/w Pakietach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ.
Termin
Termin składania ofert wynosił 2026-08-28.
Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-12.
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-12) Obiekt Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w podziale na pakiety w Miejskim Centrum Medycznym im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Numer referencyjny: 39/2026
Krótki opis:
Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w podziale na pakiety w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi:
Pakiet I – Monitor 24" – 50 szt.
Pakiet II - Laptop 15" – 2 szt.
Pakiet III – Laptop 17,3" – 1szt.
Pakiet IV - Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia (BLOZ) na Podmiot - Odpłatności + Interakcje – licencja na rok 2026 – 1 szt.
Pakiet V - Dostawa licencji umożliwiającej komunikację z KSeF wraz z wdrożeniem – 1szt.
Pakiet VI – Dostawa licencji Centralna e-rejestracja- 1szt.
Pakiet VII - Dostawa licencji "Veeam Data Platform Essential"- 1 komplet
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w w/w Pakietach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ.
Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w podziale na pakiety w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi:
Pakiet I – Monitor 24" – 50 szt.
Pakiet II - Laptop 15" – 2 szt.
Pakiet III – Laptop 17,3" – 1szt.
Pakiet IV - Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia (BLOZ) na Podmiot - Odpłatności + Interakcje – licencja na rok 2026 – 1 szt.
Pakiet V - Dostawa licencji umożliwiającej komunikację z KSeF wraz z wdrożeniem – 1szt.
Pakiet VI – Dostawa licencji Centralna e-rejestracja- 1szt.
Pakiet VII - Dostawa licencji "Veeam Data Platform Essential"- 1 komplet
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w w/w Pakietach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Monitory ekranowe📦 Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Tytuł: Pakiet I – Monitor 24"
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Monitor 24"
Adres pocztowy: ul. Milionowa14
Kod pocztowy: 93-113
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź
🏙️
Czas trwania: 21 dni Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy 40%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Tytuł: Pakiet II - Laptop 15"
Opis zamówienia: Laptop 15"
Produkty/usługi: Komputery przenośne📦 Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Tytuł: Pakiet III – Laptop 17,3"
Opis zamówienia: Laptop 17,3"
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Tytuł: Pakiet IV - Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia (BLOZ) na Podmiot - Odpłatności + Interakcje – licencja na rok 2026
Opis zamówienia:
Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia (BLOZ) na Podmiot - Odpłatności + Interakcje – licencja na rok 2026
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Tytuł: Pakiet V - Dostawa licencji umożliwiającej komunikację z KSeF wraz z wdrożeniem
Opis zamówienia: Dostawa licencji umożliwiającej komunikację z KSeF wraz z wdrożeniem – 1szt.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Tytuł: Pakiet VI – Dostawa licencji Centralna e-rejestracja
Opis zamówienia: Dostawa licencji Centralna e-rejestracja- 1szt.
Czas trwania: 90 dni Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Tytuł: Pakiet VII - Dostawa licencji "Veeam Data Platform Essential"
Opis zamówienia: Dostawa licencji "Veeam Data Platform Essential"- 1 komplet
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007 Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin 35 dni, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
W ocenie Zamawiającego, będącej wynikiem wnikliwej analizy całokształtu okoliczności faktycznych
i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, w istocie zachodzi pilna potrzeba udzielenia tego zamówienia, przy czym skrócenie terminu składnia ofert w odnośnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest całkowicie uzasadnione. Tym samym, za spełnione należy uznać przesłanki, od których zależy możliwość skorzystania z uprawnienia do skrócenia terminu składania ofert w przetargu nieograniczonym na realizację zadania.
W świetle powyższych przepisów Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp w zakresie przeprowadzenia postępowania przetargowego pn. „Dostawę sprzętu informatycznego i oprogramowania w podziale na pakiety w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi” w ramach realizacji projektu skrócił termin składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert w wszczętym postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości pracy Miejskiego Centrum związanego z infrastruktura informatyczną. Brak możliwości przeprowadzenia postepowania we wcześniejszym terminie spowodowana była koniecznością realizacji postepowań objętych rozliczeniem KPO co wpłynęło na niemożliwość przygotowania wkładu merytorycznego do przetargu.
Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenia Zamawiającego dotyczące realizacji podobnych zamówień oraz obecnie obowiązujące realia rynkowe Zamawiający uważa, że nie jest możliwe skrócenie terminu realizacji zamówienia, gdyż wiązałoby to się ze zmianami dotyczącym charakterystyki przedmiotu zamówienia, a to mogłoby wpłynąć na konkurencyjność ofert, a w skrajnym przypadku doprowadzić do braku ofert i do unieważnienia postępowania.
Mając powyższe na uwadze, wskazane okoliczności należy zakwalifikować jako względy organizacyjne oraz ważny interes Zamawiającego, które to mieszczą się w zakresie pojęcia „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia” zawartego w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, co pozwala na skrócenie terminu składania ofert do 15 dni. Okoliczności te przy tym mają walor czynników o charakterze obiektywnym, co oznacza, że nie zależą w żaden sposób od Zamawiającego, a stwierdzenie ich istnienia i ich weryfikacja są możliwe.
Jednocześnie, skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Każdy z Wykonawców bowiem, jako profesjonalny podmiot w obrocie prawno-gospodarczym, obiektywnie rzecz biorąc, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w sytuacji, gdy termin składania ofert będzie nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia, specyfikę związaną z rynkiem ochrony zdrowia, wysoką specjalizację oraz profesjonalizm podmiotów działających w tym obszarze, zdaniem Zamawiającego, skrócenie terminu na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania.
Mając powyższe na względzie, wskazane okoliczności należy zakwalifikować jako ważny interes Zamawiającego, który mieści się w zakresie pojęcia „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia” zawartego w art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp.
Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin 35 dni, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
W ocenie Zamawiającego, będącej wynikiem wnikliwej analizy całokształtu okoliczności faktycznych
i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, w istocie zachodzi pilna potrzeba udzielenia tego zamówienia, przy czym skrócenie terminu składnia ofert w odnośnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest całkowicie uzasadnione. Tym samym, za spełnione należy uznać przesłanki, od których zależy możliwość skorzystania z uprawnienia do skrócenia terminu składania ofert w przetargu nieograniczonym na realizację zadania.
W świetle powyższych przepisów Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp w zakresie przeprowadzenia postępowania przetargowego pn. „Dostawę sprzętu informatycznego i oprogramowania w podziale na pakiety w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi” w ramach realizacji projektu skrócił termin składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert w wszczętym postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości pracy Miejskiego Centrum związanego z infrastruktura informatyczną. Brak możliwości przeprowadzenia postepowania we wcześniejszym terminie spowodowana była koniecznością realizacji postepowań objętych rozliczeniem KPO co wpłynęło na niemożliwość przygotowania wkładu merytorycznego do przetargu.
Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenia Zamawiającego dotyczące realizacji podobnych zamówień oraz obecnie obowiązujące realia rynkowe Zamawiający uważa, że nie jest możliwe skrócenie terminu realizacji zamówienia, gdyż wiązałoby to się ze zmianami dotyczącym charakterystyki przedmiotu zamówienia, a to mogłoby wpłynąć na konkurencyjność ofert, a w skrajnym przypadku doprowadzić do braku ofert i do unieważnienia postępowania.
Mając powyższe na uwadze, wskazane okoliczności należy zakwalifikować jako względy organizacyjne oraz ważny interes Zamawiającego, które to mieszczą się w zakresie pojęcia „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia” zawartego w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, co pozwala na skrócenie terminu składania ofert do 15 dni. Okoliczności te przy tym mają walor czynników o charakterze obiektywnym, co oznacza, że nie zależą w żaden sposób od Zamawiającego, a stwierdzenie ich istnienia i ich weryfikacja są możliwe.
Jednocześnie, skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Każdy z Wykonawców bowiem, jako profesjonalny podmiot w obrocie prawno-gospodarczym, obiektywnie rzecz biorąc, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w sytuacji, gdy termin składania ofert będzie nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia, specyfikę związaną z rynkiem ochrony zdrowia, wysoką specjalizację oraz profesjonalizm podmiotów działających w tym obszarze, zdaniem Zamawiającego, skrócenie terminu na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania.
Mając powyższe na względzie, wskazane okoliczności należy zakwalifikować jako ważny interes Zamawiającego, który mieści się w zakresie pojęcia „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia” zawartego w art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-28 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-28 11:30:00 📅
Miejsce: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8a, 8b, 8c, 8d do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy.
Warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8a, 8b, 8c, 8d do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy.
Instytucja zamawiająca Nazwa i adresy
Nazwa: Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny: Regon: 472237185
Adres pocztowy: ul. Milionowa 14
Kod pocztowy: 93-113
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Maciej Szary
E-mail: przetargi@jonscher.pl📧
Telefon: +48 426721904📞
Fax: +48 426761785 📠
URL: www.bip.jonscher.pl🌏
Adres profilu nabywcy: https://uml.ezamawiajacy.pl🌏 Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://uml.ezamawiajacy.pl🌏
Adres URL uczestnictwa: https://uml.ezamawiajacy.pl🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://uml.ezamawiajacy.pl🌏
Nazwa: uml.ezamawiajacy.pl
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające Informacje dodatkowe
1. Ofertę stanowią:
L.p. Rodzaj dokumentu
1. Formularz ofertowy (wg zał. nr 1 do SWZ).
2. Formularz asortymentowo-cenowy (wg zał. nr 2 do SWZ).
Ofertę należy złożyć w formie określonej w rozdz. VIII SWZ.
2. Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty dokumenty:
L.p. Rodzaj dokumentu
1. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) – sporządzony na podstawie załącznika nr 11 do SWZ w formie określonej w pkt 3. niniejszego rozdziału.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (stanowiący zał. nr 3 do SWZ) – wypełniony w rubryce „Oferowane parametry” i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonaw-cy. ZAMAWIAJĄCY WYMAGA UZUPEŁNIENIA W ZAŁACZNIKU NR 3 KOLUMNY „PA-RAMETRY OFEROWANE”– zamawiający wymaga wpisania konkretnych parametrów.
3. Oświadczenie o spełnieniu wymagań określonych w zał. nr 2 i 3 do SWZ. (wg zał. nr 4 do SWZ).
4. Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania w zakresie oko-liczności, o których mowa w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporzą-dzeniem 2022/576 oraz w art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej (wg zał. nr 5 do SWZ).
5. Oryginał pełnomocnictwa w postaci elektronicznej podpisany kwalifikowanym podpisem elektro-nicznym lub w postaci elektronicznej kopii poświadczonej notarialnie za zgodność z oryginałem, jeżeli osobą podpisującą ofertę nie będzie osoba upoważniona na podstawie dokumentu określające-go status prawny Wykonawcy.
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
L.p. Rodzaj dokumentu
W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu:
1. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
2. Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 6 do SWZ), w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz. U. 2024 poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
3. Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 7 do SWZ), o aktualności informacji zawartych w oświad-czeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (patrz pkt 2, l.p. 1 tabeli), w zakresie pod-staw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust 1 pkt 3-6 ustawy Pzp.
4. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcze-śniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji (o ile nie można go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych).
Wysokość wadium
Każdy Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swoją ofertę wadium w wysokości:
Pakiet I – 407,00 zł
Pakiet II – 275,00 zł
Pakiet III – 105,00 zł
Pakiet IV – 200,00 zł
Pakiet V – 400,00 zł
Pakiet VI – 2000,00 zł
Pakiet VII – 300,00 zł
Kwota wadium dla wszystkich pakietów wynosi: 3687,00zł
1. Ofertę stanowią:
L.p. Rodzaj dokumentu
1. Formularz ofertowy (wg zał. nr 1 do SWZ).
2. Formularz asortymentowo-cenowy (wg zał. nr 2 do SWZ).
Ofertę należy złożyć w formie określonej w rozdz. VIII SWZ.
2. Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty dokumenty:
L.p. Rodzaj dokumentu
1. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) – sporządzony na podstawie załącznika nr 11 do SWZ w formie określonej w pkt 3. niniejszego rozdziału.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (stanowiący zał. nr 3 do SWZ) – wypełniony w rubryce „Oferowane parametry” i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonaw-cy. ZAMAWIAJĄCY WYMAGA UZUPEŁNIENIA W ZAŁACZNIKU NR 3 KOLUMNY „PA-RAMETRY OFEROWANE”– zamawiający wymaga wpisania konkretnych parametrów.
3. Oświadczenie o spełnieniu wymagań określonych w zał. nr 2 i 3 do SWZ. (wg zał. nr 4 do SWZ).
4. Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania w zakresie oko-liczności, o których mowa w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporzą-dzeniem 2022/576 oraz w art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej (wg zał. nr 5 do SWZ).
5. Oryginał pełnomocnictwa w postaci elektronicznej podpisany kwalifikowanym podpisem elektro-nicznym lub w postaci elektronicznej kopii poświadczonej notarialnie za zgodność z oryginałem, jeżeli osobą podpisującą ofertę nie będzie osoba upoważniona na podstawie dokumentu określające-go status prawny Wykonawcy.
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych:
L.p. Rodzaj dokumentu
W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu:
1. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
2. Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 6 do SWZ), w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz. U. 2024 poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
3. Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 7 do SWZ), o aktualności informacji zawartych w oświad-czeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (patrz pkt 2, l.p. 1 tabeli), w zakresie pod-staw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust 1 pkt 3-6 ustawy Pzp.
4. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcze-śniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji (o ile nie można go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych).
Wysokość wadium
Każdy Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swoją ofertę wadium w wysokości:
Pakiet I – 407,00 zł
Pakiet II – 275,00 zł
Pakiet III – 105,00 zł
Pakiet IV – 200,00 zł
Pakiet V – 400,00 zł
Pakiet VI – 2000,00 zł
Pakiet VII – 300,00 zł
Kwota wadium dla wszystkich pakietów wynosi: 3687,00zł
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa
🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl📧
Telefon: +48 22 458 78 01📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamawiajacy.pl🌏 Organ kontrolny Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 155-562077 (2026-08-12)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24) Procedura Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-31 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-31 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-31 11:30:00 📅
Zmiany Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 562077-2026
Źródło: OJS 2026/S 163-586556 (2026-08-24)