Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
Województwo Łódzkie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na dwie części: Część nr 1: Dostawa notebooków Część nr 2 Dostawa monitorów 1. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektów umów (Załącznik nr 4 oraz 4A do SWZ). 2. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, • usług ICT, procesów ICT określonych w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. 3. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 4. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany przez z: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego. Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz budżetu Samorządu Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego. Nazwa i kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne 30213000-5 - Komputery osobiste 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami 30237200-1 - Akcesoria komputerowe
TerminDeadline 2026-09-18
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
- • Łódzkie › Łódzki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
Numer referencyjny:
OPPIV.272.54.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Komputery przenośne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
OPPIV.272.61.2026 - Część 1
Tytuł: Część 1 - Dostawa notebooków
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 30 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji - 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
OPPIV.272.61.2026 - Część 2
Tytuł: Część 2 - Dostawa monitorów
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): 1. Bezpośredni link do postępowania: https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/305668/notice/public/details
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-18 12:00:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Województwo Łódzkie
Krajowy numer rejestracyjny:
7251739344
Adres pocztowy: al. Piłsudskiego 8
Kod pocztowy: 90 - 051
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
E-mail: zp.info@lodzkie.pl 📧
Telefon: +48426633391 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://umwl.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://bip.lodzkie.pl/ogloszenia/zamowienia-publiczne 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/305668/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/305668/notice/public/details 🌏
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
01082809
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587700 📞
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +4822458770 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-572914 (2026-08-18)