Dostawa sprzętu komputerowego
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, szczegółowo określona w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 9 do SWZ). 2. Zamówienie finansowane jest z Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "Regionalna Inicjatywa Doskonałości". 3. Zamawiający podzielił postępowanie na 3 części, z których każda będzie oceniana oddzielnie. Przedmiot zamówienia w ramach poszczególnych części obejmuje: Część 1: Dostawa laptopów, dysku SSD, monitora, akcesoriów komputerowych, dysków zewnętrznych, stacji dokującej; Część 2: Dostawa Macbooków, rysika; Część 3: Dostawa karty graficznej;
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-29. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania › Urządzenia komputerowe
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-31 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu komputerowego
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania: 21 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Nie dotyczy.
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-29 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-09-26
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-29 10:05:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-09-26
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Krajowy numer rejestracyjny:
5542647568
Adres pocztowy: Jana Karola Chodkiewicza 30
Kod pocztowy: 85-064
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: agnieszka.malinowska@ukw.edu.pl 📧
Telefon: (52)3419163 📞
URL: https://www.ukw.edu.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/ukw 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/ukw 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1318353 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1318353 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 101-365507 (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 54129.84 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 22 439 PLN 💰
12 676 PLN 💰
4397.5 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Cz. 1: UKW/DZP-280-D-44/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-20 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 36031.62 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 1: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: BIUINF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BIUINF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
9671378144
Adres pocztowy: Kaszubska 17/D
Kod pocztowy: 85-048
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: poczta@biuinf.pl 📧
Telefon: 52 321 24 25 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 18098.22 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 2: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Piotr Migda
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Piotr Migda
Krajowy numer rejestracyjny:
PL5261657078
Adres pocztowy: Opaczewska 7/16
Kod pocztowy: 02-368
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: migdas@gmail.com 📧
Telefon: 501 104 076 📞
3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Inne
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Źródło: OJS 2026/S 168-602069 (2026-08-31)