Dostawa sprzętu komputerowego, serwerowego i oprogramowania oraz dostawa, montaż i uruchomienie UPS i agregatu
Stare Miasto-Park Sp. z o.o.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-24
Kto? Co?- • Generatory › Jednostki prądotwórcze
- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne › Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
- • Sieci › Urządzenia sieciowe
- • Sprzęt związany z komputerami › Różny sprzęt komputerowy
- • Usługi w zakresie oprogramowania › Usługi wdrażania oprogramowania
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu komputerowego, serwerowego i oprogramowania oraz dostawa, montaż i uruchomienie UPS i agregatu
Numer referencyjny:
Krótki opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa sprzętu komputerowego, serwerowego i oprogramowania
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi:
Zastosowanie kryteriów dostępności dla osób niepełnosprawnych w specyfikacjach technicznych: Kryteria dostępności dla osób niepełnosprawnych zostały uwzględnione
Adres pocztowy: Stare Miasto-Park Sp. z o.o. ,
Wierzawice 874
Kod pocztowy: 37-300
Miejscowość: Leżajsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Tarnobrzeski 🏙️
Czas trwania: 150 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa, montaż i uruchomienie UPS i agregatu
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Stare Miasto-Park Sp. z o.o.
Miejscowość: Wierzawice 874
Czas trwania: 120 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Opis
Miejscowość: Wierzawice
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert następuje poprzez portal ezamowienia.gov.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-24 10:00:00 📅
Miejsce: Otwarcie ofert następuje poprzez portal ezamowienia.gov.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-18 📅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Stare Miasto-Park Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. 874
Kod pocztowy: 37-300
Miasto pocztowe: Wierzawice
Region: Tarnobrzeski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@sm-park.pl 📧
Telefon: +48172426094 📞
URL: www.sm-park.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/se:arch/list/ocds-148610-cb8d9d79-eb38-4c79-b9ed-95778adea920 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/se:arch/list/ocds-148610-cb8d9d79-eb38-4c79-b9ed-95778adea920 🌏
Identyfikator funduszy UE: FEPK.01.02
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Fax: (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-572431 (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sprzętu komputerowego, serwerowego i oprogramowania oraz dostawa, montaż i uruchomienie UPS i agregatu
Numer referencyjny:
SMP/UZP/WK-DR/2026/FEPK-1
Krótki opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia sieciowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Cześć nr 1
Tytuł: Dostawa sprzętu komputerowego, serwerowego i oprogramowania
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Zadanie częściowe nr 1 – Dostawa sprzętu komputerowego, serwerowego i oprogramowania
Wspólny Słownik Zamówień:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy,
72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne,
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Pokaż więcej
Adres pocztowy: Stare Miasto-Park Sp. z o.o. ,
Wierzawice 874
Kod pocztowy: 37-300
Miejscowość: Leżajsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Tarnobrzeski 🏙️
Czas trwania: 150 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: Dostawa, montaż i uruchomienie UPS i agregatu
Opis zamówienia:
Zadanie częściowe nr 2 - Dostawa, montaż i uruchomienie UPS i agregatu
Wspólny Słownik Zamówień:
31122000-7– Jednostki prądotwórcze
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Produkty/usługi: Jednostki prądotwórcze
📦
Adres pocztowy: Stare Miasto-Park Sp. z o.o.
Miejscowość: Wierzawice 874
Czas trwania: 120 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Miejscowość: Wierzawice
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Przetarg nieograniczony na podstawie art. 129 ust. 1, pkt 1 oraz art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert następuje poprzez portal ezamowienia.gov.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-24 10:00:00 📅
Miejsce: Otwarcie ofert następuje poprzez portal ezamowienia.gov.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Termin występowania z wnioskiem o dodatkowe informacje: 2026-09-18 📅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
23.1 Przystępując do niniejszego postępowania każdy Wykonawca przed upływem terminu składania ofert zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości: ustalonej odrębnie dla każdej z części zamówienia (art. 97 ust. 3 ustawy Pzp), tj.:
23.1.1 dla zadania częściowego nr 1: 25.000 zł [słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych i zero groszy]
23.1.2 dla zadania częściowego nr 2: 2.500 zł [słownie: dwa tysiące pięćset złotych i zero groszy];
kwota wadium dla danej części nie przekracza 1,5% wartości tej części zamówienia (art. 97 ust. 2 ustawy Pzp), a Wykonawca składający ofertę na obie części wnosi wadium w kwocie stanowiącej sumę wadiów dla tych części zł.
23.2 Wadium należy wnieść w jednej lub kilku następujących formach przewidzianych w art. 97 ust. 7 uPzp, tj.:
23.2.1 pieniądzu;
23.2.2 gwarancjach bankowych;
23.2.3 gwarancjach ubezpieczeniowych;
23.2.4 poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 419 ze zm.).
23.3 Wadium w pieniądzu należy wnieść przelewem, z tytułem przelewu: „Wadium – znak sprawy SMP/WK-DR/2026/FEPK-1 – zadanie częściowe nr …” [wpisać „1” lub „2” lub „1 i 2”] i przelać na konto Zamawiającego:
Bank Pekao
11 1240 1792 1111 0010 3998 8936
23.4 W przypadku wadium wnoszonego w pieniądzu za termin wpłynięcia wadium uznaje się termin jego ,,wniesienia”. Przez ,,wniesienie” rozumie się uznanie kwoty wadium przez rachunek Zamawiającego. Wadium wnoszone w pieniądzu powinno fizycznie znajdować się na koncie Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert pod rygorem odrzucenia oferty (art. 226 ust. 1 pkt 14 uPzp).
23.5 W przypadku wadium wnoszonego w formie gwarancji lub poręczenia, Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.
23.6 Wadium wniesione w formie innej niż pieniężna musi spełniać następujące wymagania:
23.6.1 odpowiadać co do wartości wysokości wadium określonej w niniejszej SWZ,
23.6.2 musi odpowiadać co do terminu ważności terminowi związania ofertą określonemu w niniejszej SWZ,
23.6.3 zawierać w swej treści okoliczności zgodne z art. 98 ust. 6 uPzp, w których gwarant (poręczyciel) wypłaci kwotę wadium Zamawiającemu, wraz z klauzulą mówiącą, że wypłata nastąpi na pierwsze żądanie Zamawiającego bez protestu gwaranta (poręczyciela).
23.7 Wykonawca zobowiązany jest utrzymać wadium nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 uPzp.
23.8 Zamawiający zwróci wadium niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia wystąpienia jednej z okoliczności:
23.8.1 upływu terminu związania ofertą;
23.8.2 zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego;
23.8.3 unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, z wyjątkiem sytuacji gdy nie zostało rozstrzygnięte odwołanie na czynność unieważnienia albo nie upłynął termin do jego wniesienia.
23.9 Zamawiający, niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia złożenia wniosku (wg zasad komunikacji wskazanej w SWZ), zwróci wadium wykonawcy:
23.9.1 który wycofał ofertę przed upływem terminu składania ofert;
23.9.2 którego oferta została odrzucona;
23.9.3 po wyborze najkorzystniejszej oferty, z wyjątkiem wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza;
23.9.4 po unieważnieniu postępowania, w przypadku, gdy nie zostało rozstrzygnięte odwołanie na czynność unieważnienia albo nie upłynął termin do jego wniesienia.
23.10 Zamawiający zwraca wadium wniesione w innej formie niż w pieniądzu poprzez złożenie gwarantowi lub poręczycielowi oświadczenia o zwolnieniu wadium.
23.11 Złożenie wniosku o zwrot wadium, o którym mowa powyżej, powoduje rozwiązanie stosunku prawnego z wykonawcą wraz z utratą przez niego prawa do korzystania ze środków ochrony prawnej, o których mowa w ustawie pzp.
23.12 Zgodnie z art. 98 ust. 6 uPzp Zamawiający zatrzyma wadium wraz z odsetkami,
a w przypadku wadium wniesionego w formie gwarancji lub poręczenia, wystąpi odpowiednio do gwaranta lub poręczyciela z żądaniem zapłaty wadium, jeżeli:
23.12.1 wykonawca w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 107 ust. 2 lub art. 128 ust. 1, z przyczyn leżących po jego stronie, nie złożył podmiotowych środków dowodowych lub przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 57 lub art. 106 ust. 1, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, innych dokumentów lub oświadczeń lub nie wyraził zgody na poprawienie omyłki, o której mowa w art. 223 ust. 2 pkt 3, co spowodowało brak możliwości wybrania oferty złożonej przez wykonawcę jako najkorzystniejszej;
23.12.2 wykonawca, którego oferta została wybrana odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie,
23.12.3 zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie wykonawcy, którego oferta została wybrana.
23.13 Gwarancja lub poręczenie nie może uzależniać dokonania zapłaty od spełnienia jakichkolwiek dodatkowych warunków lub wykonania czynności, jak również od przedłożenia dodatkowej dokumentacji lub dodatkowych oświadczeń złożonych przez Wykonawcę lub inny podmiot. Wniesienie wadium w sposób nieodpowiadający wymaganiom określonym w ustawie Pzp lub w niniejszej SWZ skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Brak wiarygodności wykluczenia zagrożeń dla bezpieczeństwa kraju
Podstawy związane z sytuacją wykonawcy
Podstawy związane z wyrokami skazującymi za przestępstwo
Opis w SWZ pkt 9.1 Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawcę:
9.1.1 będącego osobą fizyczna, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego,
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego
c) o którym mowa w art. 228-230a, art. 250a Kodeksu karnego lub w art. 46 lub art. 48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie,
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego
e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1567),
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296-307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270-277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
- lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego;
9.1.2 jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 9.1.1;
9.1.3 wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzją administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
9.1.4 wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania sią o zamówienia publiczne;
9.1.5 jeżeli Zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że Wykonawca zawarł z innymi Wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
9.1.6 jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 pzp, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego Wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
Pokaż więcej
Opis w SWZ pkt. 9.2 Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z następujących okoliczności:
9.2.1 Wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia określone w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1);
9.2.2 Wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia określone w art. 7 ust 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514 ze zm.).
Pokaż więcej
Opis w SWZ pkt. 9.3 Zamawiający, na podstawie:
9.3.1 art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, wykluczy również z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę:
- w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
9.3.2 art. 109 ust. 1 pkt 8 i 10 ustawy Pzp, wykluczy również z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę:
- który w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa wprowadził Zamawiającego w błąd przy przedstawianiu informacji, że nie podlega wykluczeniu, spełnia warunki udziału w postępowaniu lub kryteria selekcji, co mogło mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez Zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia, lub który zataił te informacje lub nie jest w stanie przedstawić wymaganych podmiotowych środków dowodowych (art. 109 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp);
- który w wyniku lekkomyślności lub niedbalstwa przedstawił informacje wprowadzające w błąd, co mogło mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez Zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia (art. 109 ust. 1 pkt 10 ustawy Pzp).
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Stare Miasto-Park Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 8161614875
Adres pocztowy: ul. 874
Kod pocztowy: 37-300
Miasto pocztowe: Wierzawice
Region: Tarnobrzeski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zp@sm-park.pl 📧
Telefon: +48172426094 📞
URL: www.sm-park.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/se:arch/list/ocds-148610-cb8d9d79-eb38-4c79-b9ed-95778adea920 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/se:arch/list/ocds-148610-cb8d9d79-eb38-4c79-b9ed-95778adea920 🌏
Identyfikator funduszy UE: FEPK.01.02
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Fax: (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
W postępowaniu o wartości równej lub przekraczającej progi unijne odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-572431 (2026-08-17)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny (>20 nowe zamówienia)