Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych dla USC
Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, a) w ramach zamówienia podstawowego: MODEL D - Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne HP LaserJet Managed MFP E42540f lub równoważne b) w ramach realizacji prawa opcji: W ramach realizacji prawa opcji, Zamawiający ma możliwość zamówienia dodatkowych sztuk, (każdej ilości sztuk) drukarek wymienionych w literze a) , z zastrzeżeniem że łączna wartość zamówienia w ramach prawa opcji nie przekroczy wartości różnicy wynikającej z działania matematycznego: 490 000,00 zł brutto – (minus) wartość zamówienia podstawowego (cena oferty). Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp na zasadach i w okolicznościach określonych w projekcie umowy – załącznikdo SWZ. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacji zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji, został wskazany w załączniku do SWZ – Projekt umowy oraz w załączniku do Projektu umowy – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-11. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-08.
Kto? Co?- • Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania › Urządzenia komputerowe
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-08 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-07 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych dla USC
Numer referencyjny:
CUI-ZZ.3201.12.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
CUI-ZZ.3201.12.2026
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 17 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-11 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-11 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-019cea21-99e7-405c-98b2-162c03ff2264 w przypadku rozwiązania równoważnego dostarczenie urządzenia równoważnego do siedziby Zamawiającego tj. Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu ul. Namysłowska 8, IV p. 50-304 Wrocław - szczegóły w SWZ
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 85 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-11 11:30:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu
Krajowy numer rejestracyjny:
8971793846
Adres pocztowy: ul. Namysłowska 8
Kod pocztowy: 50-304
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: magdalena.anuszkiewicz@cui.wroclaw.pl 📧
Telefon: +48 71 777 90 93 📞
URL: https://bip.cui.wroclaw.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://bip.cui.wroclaw.pl/artykuly/zamowienia 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-019cea21-99e7-405c-98b2-162c03ff2264 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-019cea21-99e7-405c-98b2-162c03ff2264 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z ustawa Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-09Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 130-474388 (2026-07-08)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-17 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-17 11:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-17 11:30:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-10Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 474388-2026
Źródło: OJS 2026/S 152-551454 (2026-08-07)