Dostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii oraz systemu zarządzania energią na potrzeby ZWKiEC Sp. z o.o. w Wysokiem Mazowieckiem
ZAKŁAD WODOCIĄGÓW, KANALIZACJI I ENERGETYKI CIEPLNEJ SP. Z O. O.
Przedmiot zamówienia dotyczy rozbudowy instalacji elektroenergetycznej oczyszczalni ścieków i urządzeń gospodarki ściekowo - osadowej w Wysokiem Mazowieckiem o instalację odnawialnego źródła energii przeznaczonego na własne cele. Instalacja składa się z wolnostojących paneli fotowoltaicznych bifacjalnych (860 szt.), montowanych na konstrukcjach stalowych z wbijanych w podłoże dostosowane do odbijania światła słonecznego. Panele połączone zostaną instalacją kablową ze skrzynkami sterowniczymi, kontenerowym magazynem energii oraz stacją transformatorową, które stanowią również przedmiot zamówienia. Moc budowanej elektrowni fotowoltaicznej: 498,80 kW, natomiast magazynu energii elektrycznej: ok. 500 kVA i pojemność 745 kWh. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca po doborze urządzeń wykona projekt wykonawczy budowy instalacji fotowoltaicznej celem uzgodnienia w PGE. Zamawiający złożył wniosek o warunki przyłączenia do sieci PGE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, który zawiera dokumentację projektową oraz w Załączniku nr 1 do Umowy - Wymagania Zamawiającego
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-14. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-07.
Kto? Co?- • Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne › Akumulatory elektryczne
- • Baterie słoneczne › Słoneczne moduły fotoelektryczne
- • Energia słoneczna › Instalacje słoneczne
- • Inne instalacje elektryczne › Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
- • Inne instalacje elektryczne › Instalowanie transformatorów elektrycznych
- • Roboty budowlane w zakresie konstrukcji › Roboty konstrukcyjne
- • Roboty instalacyjne elektryczne › Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
- • Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej › Usługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej
- • Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej › Usługi instalowania sprzętu sterowania energią elektryczną
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-07 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-10 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii oraz systemu zarządzania energią na potrzeby ZWKiEC Sp. z o.o. w Wysokiem Mazowieckiem
Numer referencyjny:
ZP-3/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Słoneczne moduły fotoelektryczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP-3/2026
Tytuł: Dostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii oraz systemu zarządzania energią na potrzeby ZWKiEC Sp. z o.o. w Wysokiem Mazowieckiem
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Łomżyński 🏙️
Czas trwania: 8 miesięcy
Czas trwania
Data końcowa: 2001-01-31 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-14 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-14 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1bd62486-9278-4db9-8432-22bea9dd6725
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-14 12:00:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład wodociągów, kanalizacji i energetyki cieplnej sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 7221620331
Adres pocztowy: ul. 1 Maja 6
Kod pocztowy: 18-200
Miasto pocztowe: Wysokie Mazowieckie
Region: Łomżyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: asienicka@zwkiec.pl 📧
Telefon: +48576271200 📞
URL: www.zwkiec.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Sektor wodny
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1bd62486-9278-4db9-8432-22bea9dd6725 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1bd62486-9278-4db9-8432-22bea9dd6725 🌏
Identyfikator funduszy UE: Program Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Działanie 2.4 Energia odnawialna
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-09+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 130-474512 (2026-07-07)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-21 12:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-21 12:00:00 📅
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-10+02:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 83e288e4-7826-4b5e-a00e-9fa279ba2f31-02
Źródło: OJS 2026/S 154-557822 (2026-08-10)