Dostawa wyposażenia warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą: Rozbudowa infrastruktury i doposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Gminie Niepołomice.
Gmina Niepołomice
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia dydaktycznego dla warsztatów szkolnych, wyposażenia dydaktycznego pracowni ruchu drogowego i środków transportu, wyposażenia sal dydaktycznych, wyposażenia pokoju wyciszeni, wyposażenia sal dydaktycznych - wykładowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 "Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Dostawa pod adres: 32-005 Niepołomice ul. Kolejowa 28 oraz szkolenie z obsługi sprzętu - wyposażenia zgodnie z załączoną specyfikacją Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-05. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-28.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Instalacje hydrauliczne › Urządzenia hydrauliczne
- • Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania › Urządzenia komputerowe
- • Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa › Przyrządy do pojazdów mechanicznych
- • Meble › Różne meble i wyposażenie
- • Obrabiarki › Tokarki, obrabiarki do wiercenia i frezowania
- • Pojazdy użyteczności publicznej › Ładowarki jezdne
- • Symulatory › Symulatory szkoleniowe
- • Urządzenia fotokopiujące i termokopiujące › Urządzenia fotokopiujące
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Krakowski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa wyposażenia warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą: Rozbudowa infrastruktury i doposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Gminie Niepołomice.
Numer referencyjny:
ZP.271.16.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Przyrządy do pojazdów mechanicznych 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP.271.16.2026
Tytuł: Dostawa wyposażenia warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą: Rozbudowa infrastruktury i doposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Gminie Niepołomice
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
+ jeszcze 4
Miejsce wykonania: Krakowski 🏙️
Czas trwania: 4 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-05 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-05 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Niepołomice
Krajowy numer rejestracyjny:
6831395375
Adres pocztowy: Plac Zwycięstwa 13
Kod pocztowy: 32-005
Miasto pocztowe: Niepołomice
Region: Krakowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: anna.topor@niepolomice.eu 📧
Telefon: +48 122509413 📞
URL: www.niepolomice.eu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Program funduszy UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-29Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 083-292404 (2026-04-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2348798.5 PLN 💰
Nazwa projektu lub programu finansowanego przez UE: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja na sprzęt i środki transportu
Kryterium jakości (waga): 40
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
ZP.272.16.2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-31 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 9
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 9
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2348798.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Patryk Rudź Easy CNC
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Patryk Rudź Easy CNC
Krajowy numer rejestracyjny:
7133116981
Adres pocztowy: Konopnica 90L
Kod pocztowy: 21-030
Miasto pocztowe: Motycz
Region: Lubelski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Źródło: OJS 2026/S 159-573411 (2026-08-17)
- Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) (>20 nowe zamówienia)