Dostawy odczynników do oznaczania białek specyficznych metodą turbidymetryczną wraz z najmem analizatora oraz sprzętu dodatkowego znak sprawy: WSzSL/MEK/AZ-90/26
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
Dostawy odczynników do oznaczania białek specyficznych metodą turbidymetryczną wraz z najmem analizatora oraz sprzętu dodatkowego znak sprawy: WSzSL/MEK/AZ-90/26
TerminDeadline 2026-09-14
Kto? Co?- • Analizatory › Analizatory biochemiczne
- • Odczynniki i środki kontrastowe › Odczynniki laboratoryjne
- • Dolnośląskie › Legnicko-głogowski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy odczynników do oznaczania białek specyficznych metodą turbidymetryczną wraz z najmem analizatora oraz sprzętu dodatkowego znak sprawy: WSzSL/MEK/AZ-90/26
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Opis
Tytuł: Dostawy odczynników do oznaczania białek specyficznych metodą turbidymetryczną wraz z najmem analizatora oraz sprzętu dodatkowego
Dodatkowe produkty/usługi: Analizatory biochemiczne 📦
Kod pocztowy: 59-220
Miejscowość: Legnica
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Legnicko-głogowski 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): JAKOŚĆ 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Adres pocztowy: ul. Iwaszkiewicza 5
Miejscowość: Legnica
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 89 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 59-220
Miasto pocztowe: Legnica
Region: Legnicko-głogowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: zam.publiczne@szpital.legnica.pl 📧
Telefon: 76 72 11 125 📞
URL: https://szpital.legnica.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_legnica 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_legnica 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_legnica 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_legnica 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: POSTĘPU 17
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567217 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy odczynników do oznaczania białek specyficznych metodą turbidymetryczną wraz z najmem analizatora oraz sprzętu dodatkowego znak sprawy: WSzSL/MEK/AZ-90/26
Numer referencyjny:
WSZSL/MEK/AZ-90/26
Krótki opis:
Dostawy odczynników do oznaczania białek specyficznych metodą turbidymetryczną wraz z najmem analizatora oraz sprzętu dodatkowego znak sprawy: WSzSL/MEK/AZ-90/26
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Opis
Tytuł: Dostawy odczynników do oznaczania białek specyficznych metodą turbidymetryczną wraz z najmem analizatora oraz sprzętu dodatkowego
Dodatkowe produkty/usługi: Analizatory biochemiczne 📦
Kod pocztowy: 59-220
Miejscowość: Legnica
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Legnicko-głogowski 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): JAKOŚĆ 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
W Rozdziale VIII SWZ znajdują się Podstawy wykluczenia z postępowania - na podstawie art. 108 ust.1 uPzp, oraz - na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576, w sprawie zmiany rozporządzenia Rady (UE) nr 833 /2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, na podstawie art. 7 ust.1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązania w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; W Rozdziale XIX SWZ znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. W załączniku do SWZ znajdują się Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, w tym dopuszczone zmiany umowne.
Pokaż więcej
Miejscowość: Legnica
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-14 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-14 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 89 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-14 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
Krajowy numer rejestracyjny:
691-22-04-853
Kod pocztowy: 59-220
Miasto pocztowe: Legnica
Region: Legnicko-głogowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: zam.publiczne@szpital.legnica.pl 📧
Telefon: 76 72 11 125 📞
URL: https://szpital.legnica.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_legnica 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_legnica 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_legnica 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_legnica 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: POSTĘPU 17
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 10).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567217 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)