Dostawy produktów leczniczych
Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie
1. Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy produktów leczniczych i wyrobów medycznych w asortymencie i ilości określonej w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000 –6 - Produkty farmaceutyczne 2. Przedmiot zamówienia powinien: a) być dopuszczony do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, b) być oznakowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 lutego 2009 roku w sprawie wymagań dotyczących oznakowania opakowań produktu leczniczego i treści ulotki (Dz.U. 2020, poz.1847). c) posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 12 miesięcy licząc od daty dostawy, a dla żywności medycznej termin przydatności nie krótszy niż 6 miesięcy
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-24. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-18.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • AMGEN
- • AstraZeneca Kft
- • Farmacol-Logistyka
- • Roche Polska
- • Urtica
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-15 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawy produktów leczniczych
Numer referencyjny:
SZP.2420.29.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 13
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 13
1️⃣
Tytuł: Pakiet 1
Opis zamówienia: Pakie1
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 3 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Pakiet 2
Opis zamówienia: Pakiet 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Pakiet 3
Opis zamówienia: Pakiet 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Pakiet 4
Opis zamówienia: Pakiet 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Pakiet 5
Opis zamówienia: Pakiet 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Pakiet 6
Opis zamówienia: Pakiet 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: Pakiet 7
Opis zamówienia: Pakiet 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: Pakiet 8
Opis zamówienia: Pakiet 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: Pakiet 9
Opis zamówienia: Pakiet 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Tytuł: Pakiet 10
Opis zamówienia: Pakiet 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Tytuł: Pakiet 11
Opis zamówienia: Pakiet 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Tytuł: Pakiet 12
Opis zamówienia: Pakiet 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Tytuł: Pakiet 13
Opis zamówienia: Pakiet 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Opis
Adres pocztowy: Jagielońska 78
Kod pocztowy: 10-357
Miejscowość: Olsztyn
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-24 09:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
7392954808
Adres pocztowy: ul. Jagiellońska 78
Kod pocztowy: 10-357
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: alis@wmccp.pl 📧
Telefon: 895322966 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wmccp.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wmccp.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/korespondencja-do-krajowej-izby-odwolawczej-dotyczaca-spraw-odwolawczych/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 095-342612 (2026-05-18)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 09:15:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 09:15:00 📅
Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Nowa wartość
Tekst: Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Dokumenty zamówienia zmieniono w dniu ✅
Data zmiany dokumentów zamówienia: 2026-06-16 📅
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 342612-2026
Źródło: OJS 2026/S 114-411854 (2026-06-15)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 11823942.5 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 9972264.61 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1757494.17 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1757494.17 💰
Opis
Opis zamówienia: Pakiet 1
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Procedura
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
SZP.244.133.2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-19 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1757494.17 💰
Najniższa oferta: 1757494.17 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1757494.17 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Roche 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Roche Polska
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Roche Polska
Krajowy numer rejestracyjny:
010397308
Adres pocztowy: Domaniewska 28
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wmccp.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 337043.97 💰
Najniższa oferta: 337043.97 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 337043.97 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica
Krajowy numer rejestracyjny:
932081801
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: sprzedaz@urtica.pl 📧
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wmccp.ezamawiajacy.pl/app/forgetPassword 🌏
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 187643.38 💰
Najniższa oferta: 187643.38 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 187643.38 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Najwyższa oferta: 131714.94 💰
Najniższa oferta: 131714.94 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 131714.94 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Amgen 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Amgen
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Amgen
Krajowy numer rejestracyjny:
015609360
Adres pocztowy: Ul. Puławska 145
Kod pocztowy: 02-715
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 46138.45 💰
Najniższa oferta: 46138.45 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 46138.45 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Najwyższa oferta: 1027205.07 💰
Najniższa oferta: 1027205.07 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1027205.07 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Najwyższa oferta: 5253880.32 💰
Najniższa oferta: 5253880.32 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 5253880.32 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Najwyższa oferta: 20997.05 💰
Najniższa oferta: 20997.05 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 20997.05 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1860531.19 💰
Najniższa oferta: 1860531.19 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1860531.19 PLN 💰
Identyfikator oferty:
AstraZeneca 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: AstraZeneca
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: AstraZeneca Kft
Krajowy numer rejestracyjny:
5263446902
Kod pocztowy: 1117
Miasto pocztowe: Budapeszt
Region: Budapest 🏙️
Kraj: Węgry 🇭🇺
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 146505.23 💰
Najniższa oferta: 146505.23 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 146405.23 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Urtica 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1022.11 💰
Najniższa oferta: 992.03 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 992.03 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Farmacol-Logistyka
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Farmacol-Logistyka
Krajowy numer rejestracyjny:
141107266
Adres pocztowy: ul. Szopienicka 77
Kod pocztowy: 40-431
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
E-mail: mkin@wmccp.pl 📧
Komunikacja
The procurement is terminated ✅
Źródło: OJS 2026/S 163-585851 (2026-08-24)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (10)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (3)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (4)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (5)