Dzierżawa aparatury i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Dzierżawa aparatury i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dzierżawa aparatury i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 065 700 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Zadanie 1 - Dzierżawa immunoanalizatora i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Wartość szacunkowa bez VAT: 992 800 PLN 💰
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 48 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostaw systematycznych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Zadanie 2 - Dzierżawa aparatury diagnostycznej (skaner, procesor blotingu) i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń Borrelia metodą immunoblottingu
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Warunki udziału w postępowaniu określone w Rozdziale 7 SWZ.
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miejscowość: Kraków
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://usdk.eb2b.com.pl/
E-mail: zp@usdk.pl 📧
Telefon: +48 126582011 📞
URL: https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-596337 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dzierżawa aparatury i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Krótki opis:
Dzierżawa aparatury i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 065 700 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Zadanie 1 - Dzierżawa immunoanalizatora i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Wartość szacunkowa bez VAT: 992 800 PLN 💰
Opis zamówienia:
Zadanie 1 - Dzierżawa immunoanalizatora i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń wirusami: EBV, HSV, Parvowirusem B19, T.gondii, Mycoplasma pneumoniae i Borrelia
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 48 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostaw systematycznych
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Zadanie 2 - Dzierżawa aparatury diagnostycznej (skaner, procesor blotingu) i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń Borrelia metodą immunoblottingu
Opis zamówienia:
Zadanie 2 - Dzierżawa aparatury diagnostycznej (skaner, procesor blotingu) i zakup odczynników do diagnostyki zakażeń Borrelia metodą immunoblottingu
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Warunki udziału w postępowaniu określone w Rozdziale 7 SWZ.
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miejscowość: Kraków
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny:
6792525795
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://usdk.eb2b.com.pl/
E-mail: zp@usdk.pl 📧
Telefon: +48 126582011 📞
URL: https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach określonych w art. 505–590 ustawy Prawo zamówień publicznych. Organizacja udzielająca dodatkowych
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-596337 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)