Jednorazowa dostawa odczynników chemicznych do zastosowań badawczych, materiałów opto-mechanicznych i optycznych, części zamiennych do aparatury laboratoryjnej oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego z podziałem na 5 części dla Łukasiewicz-PORT
Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań badawczych niezbędnych do realizacji zadań badawczych, materiałów opto-mechanicznych i optycznych, części zamiennych do podstawowej aparatury laboratoryjnej, drobnego sprzętu laboratoryjnego w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia składa się z 5 części, zwanych również w dalszej części SWZ zadaniami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzorze umowy.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-12. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-12.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Odczynniki i środki kontrastowe › Odczynniki laboratoryjne
- • Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) › Różne przyrządy do badań lub testowania
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-12 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Jednorazowa dostawa odczynników chemicznych do zastosowań badawczych, materiałów opto-mechanicznych i optycznych, części zamiennych do aparatury laboratoryjnej oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego z podziałem na 5 części dla Łukasiewicz-PORT
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Tytuł: Pakiet 15
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 15 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Pakiet 16A
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Pakiet 16B
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Pakiet 17
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Pakiet 18
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-12 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-12 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-09-09
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-12 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-09-09
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii
Krajowy numer rejestracyjny:
8943140523
Adres pocztowy: ul. Stabłowicka 147
Kod pocztowy: 54-066
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: malgorzata.sopanska@port.lukasiewicz.gov.pl 📧
Telefon: +48717347423 📞
URL: https://port.lukasiewicz.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/port 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/port 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309069 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309069 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 092-326641 (2026-05-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 100 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 617 PLN 💰
400 PLN 💰
1 200 PLN 💰
1 072 PLN 💰
320 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Cz. 4: Umowa nr 0245/2026/UZ
Data zawarcia umowy: 2026-07-10 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 100 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 4: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: 2 Photons Adam Jurczuk
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: 2 Photons Adam Jurczuk
Krajowy numer rejestracyjny:
PL5431094646
Adres pocztowy: Ul. Cebertowicza 11/17
Kod pocztowy: 80-809
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Źródło: OJS 2026/S 163-584599 (2026-08-24)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)