Kompleksowa organizacja konkursu SkillsPoland 2026
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja konkursu SkillsPolnad 2026. 2. Planowane konkurencje dla których Wykonawca dostarczy sprzęt i materiały: 1) Technologia mody 2) Gotowanie 3) Spawalnictwo 4) Integracja robotów przemysłowych 5) Instalacje sanitarne i grzewcze 6) Tynkowanie i systemy suchej zabudowy 7) Instalacje elektryczne 8) Meblarstwo 9) Stolarstwo 10) Budownictwo cyfrowe BIM 11) Obsługa gości hotelowych 12) Frezowanie CNC 13) Mechanika pojazdów rolniczych i budowlanych 14) Mechatronika 15) Układanie płytek 16) Inżynieria mechaniczna CAD 17) Projektowanie graficzne (Graphic design) 18) IT administration system 19) Fryzjerstwo 20) Piekarstwo 3. Miejsce wydarzenia: Międzynarodowe Targi Poznańskie 4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej › Elementy składowe obwodów elektrycznych
- • Artykuły łazienkowe i kuchenne › Wyroby sanitarne
- • Drukarki i plotery › Drukarki laserowe
- • Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku w bezpośrednim kontakcie z ciałem ludzkim › Urządzenia fryzjerskie
- • Grzałki wodne oraz ogrzewanie do budynków; sprzęt hydrauliczny › Sprzęt hydrauliczny
- • Końcówki wierteł, końcówki śrubokrętów i inne akcesoria › Zestawy narzędziowe
- • Maszyny do produkcji wyrobów włókienniczych, odzieży i skóry › Części maszyn do produkcji wyrobów włókienniczych i odzieży
- • Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące › Różny sprzęt
- • Meble domowe › Meble i wyposażenie kuchni
- • Narzędzia do lutowania na miękko, lutowania na twardo, obróbki powierzchni oraz maszyny i urządzenia do natryskiwania na gorąco › Sprzęt spawalniczy
- • Osprzęt budowlany › Tworzywa hydrauliczne i grzewcze
- • Osprzęt do przewodów rurowych › Zaciski do przewodów rurowych
- • Osprzęt miejski › Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- • Piece przemysłowe lub laboratoryjne, piece do spopielania i paleniska › Palniki
- • Pneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczne › Ręczne narzędzia elektromechaniczne
- • Przyrządy do badania właściwości fizycznych › Przyrządy pomiarowe
- • Pręty z drutu › Tworzywa spawalnicze
- • Roboty kuchenne › Rozdrabniacze żywności › Miksery kuchenne
- • Rury i osprzęt › Rury
- • Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia › Różne maszyny specjalnego zastosowania
- • Różne materiały budowlane › Różne drewniane materiały budowlane
- • Różne meble i wyposażenie › Meble różne
- • Sprzęt bezpieczeństwa › Odzież ochronna i zabezpieczająca
- • Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe › Sprzęt kuchenny
- • System sterowania i kontroli, sprzęt drukujący, graficzny, automatyzujący prace biurowe i przetwarzający informacje › Urządzenia drukujące i graficzne
- • Szczotki › Pędzle malarskie
- • Tokarki, obrabiarki do wiercenia i frezowania › Frezarki
- • Urządzenia chłodzące i wentylacyjne › Urządzenia wentylacyjne
- • Urządzenia do obróbki drewna › Piły
- • Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania › Usługi drukowania i powiązane
- • Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania › Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji komputerów osobistych › Usługi dodatkowe w zakresie komputerów osobistych
- • Węże, rury pionowe i tuleje › Węże
- • Zestawy złączy kołnierzowych › Śruby i wkręty
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Kompleksowa organizacja konkursu SkillsPoland 2026
Numer referencyjny:
DZP.261.51.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Różne maszyny specjalnego zastosowania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DZP.261.51.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 4 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 95
Kryterium jakości (nazwa): Rozwiązania proekologiczne
Kryterium jakości (waga): 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 10:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Patrz SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Krajowy numer rejestracyjny:
5261000645
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 142a
Kod pocztowy: 05-305
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dzp@frse.org.pl 📧
Telefon: 22 463 10 00 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://frse.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://frse.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Identyfikator funduszy UE: Zamówienie jest finansowane w ramach projektu pt.: " Promocja kształcenia zawodowego poprzez krajowe i międzynarodowe konkursy umiejętności (EuroSkills i WorldSkills)" numer : FERS.01.04-IP.05-010/23, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: patrz dział IX ustawy Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 160-577872 (2026-08-19)
- Maszyny przemysłowe (>20 nowe zamówienia)
- Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia (>20)
- Różne maszyny specjalnego zastosowania (7)
- Maszyny do obróbki gumy i tworzyw sztucznych (2)
- Maszyny do rurociągów
- Maszyny do uzdatniania ścieków (1)
- Maszyny i części introligatorskie, druków i książek (1)
- Maszyny przemysłu chemicznego
- Odkurzacze i froterki do podłóg inne niż używane w gospodarstwie domowym
- Różne maszyny czyszczące
- System do podnoszenia palet
- Towary elektryczne specjalnego zastosowania