„Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa: Cz. 1. Koszenie wałów na terenie NW Kłodzko; Cz. 2 Koszenie wałów na terenie NW Otmuchów”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa. Zamówienie będzie realizowane na terenie 2 Nadzorów Wodnych: • Nadzór Wodny Kłodzko, • Nadzór Wodny Otmuchów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-23. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-18.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Doktord Daniel Łukaszuk
- • FU MPK Klimek Michał Klimek
- • Hary i Janson Spółka Jawna K. Janson, M. Polywka
- • KRAW-KOP Paweł Krawiec
- • P.H.U. Alprotech, Maciej Całus
- • Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska › Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Opolskie › Nyski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-10 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa: Cz. 1. Koszenie wałów na terenie NW Kłodzko; Cz. 2 Koszenie wałów na terenie NW Otmuchów”
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1470153.85 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 2 - Koszenie wałów na terenie NW Otmuchów
Wartość szacunkowa bez VAT: 1052925.44 PLN 💰
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Nyski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 1 - Koszenie wałów na terenie NW Kłodzko
Wartość szacunkowa bez VAT: 417228.41 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 09:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacja o umowie ramowej lub dynamicznym systemie zakupów
Umowa ramowa z kilkoma operatorami ✅
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych w WZGW w Warszawie
E-mail: julia.litynska@wody.gov.pl 📧
Telefon: (71) 337 88 21 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://przetargi.wody.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: www.przetargi.wody.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.przetargi.wody.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 095-339978 (2026-05-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa: Cz. 1. Koszenie wałów na terenie NW Kłodzko; Cz. 2 Koszenie wałów na terenie NW Otmuchów”
Numer referencyjny:
V.ROZ.270.2.68.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa.
Zamówienie będzie realizowane na terenie 2 Nadzorów Wodnych:
• Nadzór Wodny Kłodzko,
• Nadzór Wodny Otmuchów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1470153.85 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł: Część 2 - Koszenie wałów na terenie NW Otmuchów
Wartość szacunkowa bez VAT: 1052925.44 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa.
Zamówienie będzie realizowane na terenie NW Otmuchów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Nyski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Tytuł: Część 1 - Koszenie wałów na terenie NW Kłodzko
Wartość szacunkowa bez VAT: 417228.41 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Nysa.
Zamówienie będzie realizowane na terenie NW Kłodzko.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 09:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacja o umowie ramowej lub dynamicznym systemie zakupów
Umowa ramowa z kilkoma operatorami ✅
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
368302575
Departament: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych w WZGW w Warszawie
E-mail: julia.litynska@wody.gov.pl 📧
Telefon: (71) 337 88 21 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://przetargi.wody.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: www.przetargi.wody.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.przetargi.wody.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 095-339978 (2026-05-18)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 1470153.85 PLN 💰
Maksymalna wartość umów ramowych w tym ogłoszeniu: 450606.68 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 1052925.44 PLN 💰
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-07-29 📅
Data końcowa: 2028-12-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 417228.41 PLN 💰
Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-29 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Maksymalna wartość umowy ramowej: 450606.68 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: DOKTORD Daniel Łukaszuk
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: DOKTORD Daniel Łukaszuk
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Morcinka 41/24
Kod pocztowy: 58-500
Miasto pocztowe: Jelenia Góra
Region: Jeleniogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dj55047@gmail.com 📧
Telefon: 733392682 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Identyfikator oferty:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: P.H.U. ALPROTECH, Maciej Całus
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: P.H.U. ALPROTECH, Maciej Całus
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 32-640
Miasto pocztowe: Zator
Region: Oświęcimski 🏙️
E-mail: alprotech@onet.pl 📧
Telefon: 501 633 304 📞
3️⃣
Identyfikator oferty:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: FU MPK Klimek Michał Klimek
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: FU MPK Klimek Michał Klimek
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Bierawska 45
Kod pocztowy: 47-244
Miasto pocztowe: Lubieszów
Region: Zielonogórski 🏙️
E-mail: rolnictwo123@op.pl 📧
Telefon: 604 460 846 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Nazwa strony oferującej: KRAW-KOP Paweł Krawiec
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KRAW-KOP Paweł Krawiec
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 49-200
Miasto pocztowe: Grodków
Region: Opolski 🏙️
E-mail: biuro.krawkop@onet.eu 📧
Telefon: 664769868 📞
5️⃣
Identyfikator oferty:
6️⃣
Identyfikator oferty:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hary i janson spółka jawna k. janson, m. polywka
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Hary i janson spółka jawna k. janson, m. polywka
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 44-100
Miasto pocztowe: Gliwice
Region: Gliwicki 🏙️
E-mail: biuro@hary-janson.pl 📧
Telefon: 32 337 25 90 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 153-553819 (2026-08-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 1470153.85 PLN 💰
Maksymalna wartość umów ramowych w tym ogłoszeniu: 450606.68 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 1052925.44 PLN 💰
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-07-29 📅
Data końcowa: 2028-12-30 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 417228.41 PLN 💰
Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Numer umowy:
Nr VN.ZPU.271.1.290.2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-29 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Maksymalna wartość umowy ramowej: 450606.68 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 1 - DOKTORD Daniel Łukaszuk
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: DOKTORD Daniel Łukaszuk
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: DOKTORD Daniel Łukaszuk
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON: 020381624
Adres pocztowy: Morcinka 41/24
Kod pocztowy: 58-500
Miasto pocztowe: Jelenia Góra
Region: Jeleniogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dj55047@gmail.com 📧
Telefon: 733392682 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Identyfikator oferty:
Część 1 - P.H.U. ALPROTECH Maciej Całus
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: P.H.U. ALPROTECH, Maciej Całus
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: P.H.U. ALPROTECH, Maciej Całus
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5491928032
Kod pocztowy: 32-640
Miasto pocztowe: Zator
Region: Oświęcimski 🏙️
E-mail: alprotech@onet.pl 📧
Telefon: 501 633 304 📞
3️⃣
Identyfikator oferty:
Część 1 - FU MPK Klimek Michał Klimek
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: FU MPK Klimek Michał Klimek
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: FU MPK Klimek Michał Klimek
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 642 174 36 93
Adres pocztowy: ul. Bierawska 45
Kod pocztowy: 47-244
Miasto pocztowe: Lubieszów
Region: Zielonogórski 🏙️
E-mail: rolnictwo123@op.pl 📧
Telefon: 604 460 846 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Identyfikator oferty:
Część 2 - KRAW-KOP Paweł Krawiec
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Nazwa strony oferującej: KRAW-KOP Paweł Krawiec
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KRAW-KOP Paweł Krawiec
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 7471656956
Kod pocztowy: 49-200
Miasto pocztowe: Grodków
Region: Opolski 🏙️
E-mail: biuro.krawkop@onet.eu 📧
Telefon: 664769868 📞
5️⃣
Identyfikator oferty:
Część 2 - P.H.U. ALPROTECH Maciej Całus
6️⃣
Identyfikator oferty:
Część 2 - HARY I JANSON SPÓŁKA JAWNA K. JANSON, M. POLYWKA
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Hary i janson spółka jawna k. janson, m. polywka
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Hary i janson spółka jawna k. janson, m. polywka
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 631 241 08 34
Kod pocztowy: 44-100
Miasto pocztowe: Gliwice
Region: Gliwicki 🏙️
E-mail: biuro@hary-janson.pl 📧
Telefon: 32 337 25 90 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Źródło: OJS 2026/S 153-553819 (2026-08-10)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)