LEKI 19

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków zwykłych i preparatów do żywienia dojelitowego, oraz bezpłatnego użyczenia pomp do żywienia dojelitowego w celu zabezpieczenia terapii pacjentów leczonych w SPSKM.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-30. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-27 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-06-26 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-09-01 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-09-01 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: LEKI 19
Numer referencyjny: ZP-26-071UN
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków zwykłych i preparatów do żywienia dojelitowego, oraz bezpłatnego użyczenia pomp do żywienia dojelitowego w celu zabezpieczenia terapii pacjentów leczonych w SPSKM.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różne produkty lecznicze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 20
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 20

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Tytuł: Pakiet 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia: produkt leczniczy
Adres pocztowy: Apteka Szpitalna
ul. Francuska 20 – 24
Kod pocztowy: 40-027
Miejscowość: Katowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-07-20 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Tytuł: Pakiet 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Tytuł: Pakiet 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Tytuł: Pakiet 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Tytuł: Pakiet 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Tytuł: Pakiet 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Tytuł: Pakiet 7
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: 50 szt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8
Tytuł: Pakiet 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9
Tytuł: Pakiet 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10
Tytuł: Pakiet 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11
Tytuł: Pakiet 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 12
Tytuł: Pakiet 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 13
Tytuł: Pakiet 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 14
Tytuł: Pakiet 14
Informacje o opcjach
Opis opcji: 50 op
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 15
Tytuł: Pakiet 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 16
Tytuł: Pakiet 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 17
Tytuł: Pakiet 17
Informacje o opcjach
Opis opcji: 2000 szt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 18
Tytuł: Pakiet 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 19
Tytuł: Pakiet 19
Informacje o opcjach
Opis opcji: poz.12 - 10 szt, poz.16 - 1680 szt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 20
Tytuł: Pakiet 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021
Opis
Miejscowość: Katowice

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: https://www.platformazakupowa.pl
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-30 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-30 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-30 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Krajowy numer rejestracyjny: 9542270611
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Francuska 20/24
Kod pocztowy: 40-027
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: duo@spskm.katowice.pl 📧
Telefon: 48 32 2591668 📞
URL: www.spskm.katowice.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.platformazakupowa.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
URL: http://uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 101-364114 (2026-05-27)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-26)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-06 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-06 09:15:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-06 09:15:00 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania ofert z 30.06.2026r. na 06.07.2026r.
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 364114-2026
Źródło: OJS 2026/S 122-444502 (2026-06-26)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1044879.05 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Numer umowy: Pakiet 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-05 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 9460.8 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty: Pakiet 1 AQUA
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aquq-med
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Kolasa sp.j. aqua-med. zpam
Krajowy numer rejestracyjny: 725 00 14 461
Adres pocztowy: TARGOWA 55
Kod pocztowy: 90-323
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@aqua-med.pl 📧
Telefon: 42 636 38 02 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 25971.84 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 2 SALUS
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus International Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 634-012-54-42
Departament: Przetargi
Adres pocztowy: Pułaskiego 9 / 40-273 Katowice
Kod pocztowy: 40-273
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@salusint.com.pl 📧
Telefon: +48327885582 📞
URL: https://www.salusint.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.salusint.com.pl/dane-firmy 🌏

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 155131.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 3 FRESENIUS
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fresenius
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o
Krajowy numer rejestracyjny: 521-29-35-353
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 134
Kod pocztowy: 02-305
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.polska@fresenius-kabi.com 📧
Telefon: 22 345 67 89 📞

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4034.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 4 AQUA
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Całkowita wartość umowy/działki: 75643.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 5 SALUS
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 16377.01 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 6 FARMACOL
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Farmacol- Logistyka Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 525-240-95-76
Departament: Dział Przetargów
Adres pocztowy: Ul. Szopienicka 77
Kod pocztowy: 40-431
Punkt kontaktowy: Dział przetargów
E-mail: sprzedazszpitalna@farmacol.com.pl 📧
Telefon: 32 20 80 625 📞
URL: https://www.farmacol.com.pl/strefa-szpitala/dlaczego-grupa-farmacol-szpital/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.farmacol.com.pl/strefa-szpitala/kontakty-szpitale/ 🌏

7️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 5556.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 9 SALUS
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Całkowita wartość umowy/działki: 34732.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 10 FARMACOL
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011
Źródło: OJS 2026/S 169-603912 (2026-09-01)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1044879.05 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Numer umowy: Pakiet 12
Data zawarcia umowy: 2026-08-03 📅
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1253.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 12 FRESENIUS
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Całkowita wartość umowy/działki: 17953.92 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 13 FARMACOL
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Całkowita wartość umowy/działki: 219121.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 14 FARMACOL
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0015
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Całkowita wartość umowy/działki: 100742.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 15 URTICA
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0016
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8942556799
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Punkt kontaktowy: Dział Przetargów
E-mail: przetargi@urtica.pl 📧
Telefon: 71 782 66 84 📞
URL: https://www.urtica.pl/kontakt.html 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.urtica.pl/kontakt.html 🌏
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 50.09 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 16 URTICA
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0017
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018
Całkowita wartość umowy/działki: 82 188 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 17 URTICA
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0018
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019
Całkowita wartość umowy/działki: 71474.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 18 ASCLEPIOS
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0019
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Asclepios
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 648-10-08-230
Departament: Dział przetargów
Adres pocztowy: ul. Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
E-mail: przetargi@asclepios.pl 📧
Telefon: +48513 414 461 📞
URL: https://asclepios.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://asclepios.pl/ 🌏
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 222385.36 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 19 URTICA
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0020
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021
Całkowita wartość umowy/działki: 90347.1 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet 20 FRESENIUS
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0021
Źródło: OJS 2026/S 169-605807 (2026-09-01)