Nowoczesna cyfrowa gospodarka wodociągowa w ZGK Przy Gminie Przeworsk- Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT
Zakład Gospodarki Komunalnej przy Gminie Przeworsk
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Elektryczne silniki, generatory i transformatory › Generatory
- • Komputery osobiste › Komputery przenośne
- • Pakiety oprogramowania dla sieci › Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych
- • Pakiety oprogramowania do kontroli transakcji biznesowych i osobistych › Pakiety oprogramowania do rozliczania czasu lub zarządzania zasobami ludzkimi
- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne › Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
- • Sieci › Urządzenia sieciowe
- • Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny › Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
- • Systemy i serwery informacyjne › Serwery
- • Urządzenia do pomiaru przepływu › Wodomierze
- • Usługi w zakresie oprogramowania › Usługi wdrażania oprogramowania
- • Wentylatory i urządzenia klimatyzacyjne › Urządzenia klimatyzacyjne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podkarpackie › Przemyski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Nowoczesna cyfrowa gospodarka wodociągowa w ZGK Przy Gminie Przeworsk- Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT
Numer referencyjny:
Krótki opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Tytuł: Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT:
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi:
Kod pocztowy: 37-200
Miejscowość: Przeworsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Przemyski 🏙️
Czas trwania: 180 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja na zaoferowany system kluczowy: Uruchomienie Platformy Projektowej
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja na zaoferowany sprzęt IT
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Opis
Adres pocztowy: ul. Pod Rozborzem 13
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Określone we wzorze umowy
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Gospodarki Komunalnej przy Gminie Przeworsk
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Pod Rozborzem 13
Kod pocztowy: 37-200
Miasto pocztowe: Przeworsk
Region: Przemyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@zgk-przeworsk.pl 📧
Telefon: 16 648-83-20 📞
URL: https://zgk-przeworsk.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fa24d83e-eaf7-4637-9377-ab45053b98b8 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fa24d83e-eaf7-4637-9377-ab45053b98b8 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567150 (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Nowoczesna cyfrowa gospodarka wodociągowa w ZGK Przy Gminie Przeworsk- Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT
Numer referencyjny:
07/ZP/ZGK/2026
Krótki opis: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Opis
Tytuł: Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT:
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu i wymagania określone w niniejszej SWZ.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej oraz sytuacji ekonomicznej lub finansowej tj
Lp. Warunki udziału w postępowaniu
1. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa
O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który spełnia warunki dotyczące sytuacji ekonomicznej i finansowej tj. Wykonawca winien posiadać zdolność kredytową lub środki na ra-chunku bankowym na kwotę co najmniej 1 000 000,00 PLN.
Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na podstawie doku-mentów, na zasadzie spełnia/nie spełnia.
2. Zdolność techniczna lub zawodowa
Zamawiający wskazuje, że dla przedmiotu niniejszego zamówienia (dostawy i usługi) nie zostały określone standaryzowane poziomy zdolności w przepisach wydanych na podstawie art. 5 ust. 4 lub 5 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz.U. poz. 1235), wobec czego warunki zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający określa samodzielnie, stosownie do art. 112 ust. 1 i 3 ustawy Pzp.
1) O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie należycie wykonał co najmniej:
• Dwa zamówienia w ramach, których wykonano dostawę, montaż i wdrożenie systemu zdalnego odczytu w ilości nie mniejszej niż 1700 urządzeń wraz z budową infrastruktu-ry LoRa WAN o wartości łącznej nie mniejszej niż 1 000 000,00 zł brutto każde
• Co najmniej jedną zrealizowaną usługą polegającą na zdalnym przekazywaniu danych w oparciu o technologię radiową z co najmniej 1700 sztuk urządzeń łącznie, z wykorzystaniem co najmniej 5 szt. urządzeń nadawczych/odbiorczych rozlokowanych w różnych miejscach opomiarowanego obszaru usługi.
• Jedno zamówienie polegające na wdrożeniu Platformy e-usług dostępnych przez sieć Internet, zintegrowanej z Krajowym Węzłem Identyfikacji Elektronicznej obejmującej w szczególności wdrożenie:
- co najmniej 2 e-usług publicznych na min. 4 poziomie dojrzałości,
- wdrożenie modułu internetowej rejestracji wizyt umożliwiającego co najmniej rezerwację terminów, zarządzanie harmonogramem i limitami wizyt, generowanie potwierdzeń wizyty oraz obsługę powiadomień e-mail i/lub SMS,
- wdrożenie lub integrację modułu monitoringu środowiska polegającego na pozyski-waniu danych z zewnętrznych źródeł lub API, ich prezentacji w systemie oraz generowaniu alertów lub komunikatów informacyjnych dla użytkowników końcowych.
2) O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który dysponuje lub będzie dysponował następującymi osobami i skieruje do realizacji:
• Specjalista ds. projektowania usług telekomunikacyjnych posiadający doświadczenie w projektowaniu radiowym, w co najmniej dwóch zamówieniach obejmujących zaprojektowanie sieci LoRa, o wartości nie mniejszej zamówienia niż 150 000 zł brutto każda
Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na
zasadzie spełnia/nie spełnia.
3. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
4. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
Pokaż więcej
Miejscowość: Przeworsk
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Przemyski 🏙️
Czas trwania: 180 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja na zaoferowany system kluczowy: Uruchomienie Platformy Projektowej
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja na zaoferowany sprzęt IT
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1. Informacja o uprzedniej ocenie ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.: Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału
w postępowaniu.2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę zgodnie ze wzorem Formularza oferty stanowiącym załącznik nr 2 Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest złożyć:
A) Jednolity europejski dokument zamówieni, b) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (jeżeli dotyczy). c) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (jeżeli dotyczy). d) Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia e) Dokument, z którego wynika zakres umocowania do działania w imieniu Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia f) Potwierdzenie wniesienia wadium, g) Przedmiotowe środki dowodowe- Broszura produktowa/katalog produktowy/specyfikacja techniczna oferowanych urządzeń potwierdzająca spełnienie wszystkich parametrów określonych przez zamawiającego w SWZ (w języku polskim) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych. h)Próbka przedmiotu zamówienia -zgodnie z informacjami zawartymi w SWZ Próbka nie podlega uzupełnieniu.
1. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych albo certyfikatu Wykonawcy zamówień publicznych zastępującego odpowiednie podmiotowe środki dowodowe. Certyfikat zostanie uznany przez Zamawiającego wyłącznie w zakresie, w jakim potwierdza brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu określonych w niniejszej SWZ.:
1) W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu:
A) Dokument potwierdzający zdolność finansową, B) Wykaz dostaw i usług, C) Wykaz osób
2) W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu:
a) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego, b) Oświadczenie wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej c) Odpis lub informacja z KRS lub CEIDG, d) Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego, e) Zaświadczenie z ZUS lub KRUS, f) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Wykonawca może zamiast odpowiednich dokumentów wskazanych powyżej złożyć certyfikat potwierdzający niepodleganie wykluczeniu, jeżeli certyfikat obejmuje daną podstawę wykluczenia.
Jeżeli certyfikat nie obejmuje wszystkich podstaw wykluczenia wskazanych przez Zamawiającego, Wykonawca składa dokumenty i oświadczenia dotyczące podstaw nieobjętych certyfikatem
Złożenie albo wskazanie certyfikatu jest uprawnieniem Wykonawcy. Zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu jako warunku udziału w postępowaniu i nie uzależnia możliwości ubiegania się o zamówienie od posiadania certyfikacji.
W przypadku podstawy wykluczenia określonej w art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający, niezależnie od złożonego certyfikatu, może przed udzieleniem zamówienia zażądać aktualnego zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego oraz właściwego organu ubezpieczeń społecznych lub zdrowotnych.
3) Dokumenty Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej:
a) Dokument potwierdzający, że nie otwarto likwidacji wykonawcy, b) Informacja z odpowiedniego rejestru lub inny równoważny dokument, c) Dokument potwierdzający niezaleganie z opłacaniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne
Szczegółowe informację dotyczące powyższych dokumentów znajdują się w SWZ
INFORMACJE O SPOSOBIE POROZUMIEWANIA SIĘ ZAMAWIAJĄCEGO Z WYKONAWCAMI ORAZ WYJAŚNIENIA TREŚCI SWZ
1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy eZamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
3.W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy eZamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
Odstępstwo od komunikacji elektronicznej w przedmiotowym postępowaniu:
Dotyczy złożenia przedmiotowego środka dowodowego w formie próbki (według Regulaminu opisanego w Załączniku nr12 do SWZ) !
1.1. Odstępstwo od stosowania zasad komunikacji elektronicznej określonych powyżej dotyczy JEDYNIE złożenia Zamawiającemu próbki zaoferowanego oprogramowania.
1.2. W niniejszym postępowaniu, zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4) ustawy PZP odstępuje się od stosowania środków komunikacji elektronicznej wymienionych powyżej z uwagi na brak możliwości przekazania jej przy użyciu wskazanych środków komunikacji elektronicznej.
Szczegółowe informację dotyczące sposobu komunikacji, wyjaśnień, sposobu składania ofert znajdują się w SWZ. Wykonawca zobowiązany się jest zapoznać z tymi informacjami.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: ul. Pod Rozborzem 13
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: 80 000,00 zł ( słownie: osiemdziesiąt tysięcy złotych)
Wadium musi zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert, według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach:
a) pieniądzu;
b) gwarancjach bankowych;
c) gwarancjach ubezpieczeniowych;
d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tj. Dz. U. z 2020r. poz. 299).
Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą
Pozostałe informację dotyczące wadium znajdują się w SWZ
Pokaż więcej
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 15
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. c i pkt 2 ustawy Pzp do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g i pkt 2 ustawy Pzp Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 lit. c i g ustawy Pzp Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp Dotyczy art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących
ochronie bezpieczeństwa narodowego
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i f i pkt 2 ustawy Pzp Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji
zawartych w JEDZ. Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego, Zaświadczenie z ZUS lub KRUS, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy Art. 108 ust. 1 pkt 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp - Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ. Zaświadczenie właściwego
naczelnika urzędu skarbowego, Zaświadczenie z ZUS lub KRUS, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. b i 2 ustawy Pzp Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. d i 2 ustawy Pzp Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. e i pkt 2 ustawy Pzp Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. a i pkt 2 ustawy Pzp, Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Karnego, Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ),
Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ, Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp : Do oferty: Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), Podmiotowy środek dowodowy: informacja z Krajowego Rejestru Sądowego
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Gospodarki Komunalnej przy Gminie Przeworsk
Krajowy numer rejestracyjny:
794 18 22 873
Adres pocztowy: ul. Pod Rozborzem 13
Kod pocztowy: 37-200
Miasto pocztowe: Przeworsk
Region: Przemyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@zgk-przeworsk.pl 📧
Telefon: 16 648-83-20 📞
URL: https://zgk-przeworsk.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fa24d83e-eaf7-4637-9377-ab45053b98b8 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fa24d83e-eaf7-4637-9377-ab45053b98b8 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o terminach odwołania: Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w art. 505 – 590 ustawy Pzp Organizacja udzielająca
dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych: Krajowa Izba Odwoławcza Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych: Krajowa Izba Odwoławcza
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567150 (2026-08-14)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne (>20)
- Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu (12)
- Pakiety oprogramowania do kontroli transakcji biznesowych i osobistych (11)
- Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania (7)
- Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego (6)
- Pakiety oprogramowania użytkowego (>20)
- Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania (10)
- Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe (>20)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)