Nowoczesny e-urząd w Gminie Padew Narodowa

Gmina Padew Narodowa

Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. ,,Nowoczesny e-urząd w Gminie Padew Narodo-wa” dofinansowanego w ramach priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka, działanie FEPK.01.02 Cyfryzacja programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027 w następującym zakresie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ

Termin

Deadline 2026-10-09

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Nowoczesny e-urząd w Gminie Padew Narodowa
Numer referencyjny: IZP.271.12.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. ,,Nowoczesny e-urząd w Gminie Padew Narodo-wa” dofinansowanego w ramach priorytetu FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka, działanie FEPK.01.02 Cyfryzacja programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027 w następującym zakresie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zad 1- IZP.271.12.2026
Tytuł: Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Informacje dodatkowe:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu i wymagania określone w niniejszej SWZ. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej oraz sytuacji ekonomicznej lub finansowej tj.: Warunki udziału w postępowaniu 1. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który spełnia warunki dotyczące sytu-acji ekonomicznej i finansowej tj. Wykonawca winien posiadać zdolność kredytową lub środki na rachunku bankowym na kwotę co najmniej 500 000,00 PLN. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na podstawie do-kumentów, na zasadzie spełnia/nie spełnia. 2. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający wskazuje, że dla przedmiotu niniejszego zamówienia (dostawy i usługi) nie zostały określone standaryzowane poziomy zdolności w przepisach wydanych na podstawie art. 5 ust. 4 lub 5 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz.U. poz. 1235), wobec czego warunki zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający określa samodzielnie, stosownie do art. 112 ust. 1 i 3 ustawy Pzp. 1) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą, że: posiadają wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia, tj. Zamawia-jący uzna, że Wykonawca posiada minimalne zdolności techniczne lub zawodowe za-pewniające należyte wykonanie zamówienia, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, zrealizował co najmniej: a) Dwa zamówienia odpowiadające swoim rodzajem i zakresem przedmiotowi zamó-wienia o wartości co najmniej 500 000,00 zł brutto, którego przedmiotem było: • uruchomienie integracji pomiędzy systemem dziedzinowym w tym co naj-mniej w obszarze: Podatków (rolny, leśny, od nieruchomości, od osób fi-zycznych i prawnych), a systemem Elektronicznego Zarządzania Dokumen-tami. b) Dwa zamówienia polegające na wdrożeniu platformy e-usług dostępnych przez sieć Internet obejmujące w szczególności wdrożenie: • co najmniej 5 e-usług publicznych na co najmniej 4 poziomie dojrzałości, • wdrożenie modułu internetowej rejestracji wizyt umożliwiającego co naj-mniej rezerwację terminów, zarządzanie harmonogramem i limitami wizyt, generowanie potwierdzeń oraz obsługę powiadomień e-mail i/lub SMS, • wdrożenie lub integrację modułu monitoringu środowiska polegającego na pozyskiwaniu danych z zewnętrznych źródeł lub API, ich prezentacji w sys-temie oraz generowaniu alertów lub komunikatów informacyjnych dla użyt-kowników końcowych. c) Dwa zamówienia w ramach których wykonano dostawę, montaż i wdrożenie syste-mu zdalnego odczytu w ilości nie mniejszej niż 1000 urządzeń o wartości łącznej zamówienia nie mniejszej niż 600 000,00 zł brutto każde 2) O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który dysponuje lub będzie dysponował następującymi osobami i skieruje do realizacji: a) jedną osobą na stanowisku Specjalista ds. wdrożeń Systemów Dziedzinowych po-siadającą wykształcenie wyższe oraz wykonywała prace integracyjne obejmujące swym zakresem wymianę danych pomiędzy systemem bilingowym / służącym do naliczania i wysyłania faktur za zużytą wodę z systemem zdalnych odczytów wo-domierzy w co najmniej dwóch projektach informatycznych obejmujących co naj-mniej wdrożenie integracji systemów dziedzinowych z systemem zdalnego odczytu wodomierzy o wartości projektu nie mniejszej niż 500 000 zł brutto każdy. b) jedną osobą, która wykonywała prace migracyjne, w co najmniej dwóch projektach informatycznych obejmujących wdrożenie systemów informatycznych obsługują-cych co najmniej obszar kadrowo-płacowy o wartości projektu nie mniejszej niż 500 000 zł brutto każdy; c) dwoma osobami na stanowisku Specjalista ds. wdrożeń systemów informatycz-nych, które wykonywały prace wdrożeniowe, w co najmniej dwóch projektach in-formatycznych obejmujących wdrożenie elektronicznych usług informacyjno-płatniczych, w szczególności systemu/ platformy internetowej służącej do spraw-dzania i wnoszenia opłat za należności z tytułu podatków (w tym co najmniej: rolny, leśny, od nieruchomości, łączny, od środków transportowych) wraz z wykonaniem bezpośredniej automatycznej integracji pomiędzy platformą a systemem podatków o wartości projektu nie mniejszej niż 500 000 zł brutto każdy d) dwoma osobami, które wykonywały prace migracyjne, w co najmniej dwóch pro-jektach informatycznych obejmujących wdrożenie systemów informatycznych ob-sługujących co najmniej obszar podatków (rolny, leśny, od nieruchomości, łączny), płatności przez Internet, wraz z wykonaniem bezpośredniej automatycznej integracji pomiędzy platformą a systemem podatków o wartości projektu nie mniejszej niż 500 000 zł brutto każdy. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie speł-nia/nie spełnia. 3. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie 4. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Miejscowość: Padew Narodowa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Tarnobrzeski 🏙️
Czas trwania: 160 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja na zaoferowane systemy kluczowe
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Zad 2- IZP.271.12.2026
Tytuł: Dostawa klimatyzatora oraz kontroli dostępu
Opis zamówienia:
Dostawa klimatyzatora oraz kontroli dostępu- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Informacje dodatkowe:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu i wymagania określone w niniejszej SWZ. 2. Warunki udziału w postępowaniu 1. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie 2. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie 3. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie 4. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Urządzenia klimatyzacyjne 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia awaryjne i zabezpieczające 📦
Czas trwania: 60 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
1. Informacja o uprzedniej ocenie ofert, o której mowa w art. 139 ustawy PZP.: Zamawiający inform-je, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy PZP, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w za-kresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W Części nr. 1: Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na pod-stawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 878). Powyższy wymóg zatrudnienia na podstawie stosunku pracy dotyczy osób skierowanych do realizacji zamówienia w zakresie czynności wykonywanych pod kierownictwem Wykonawcy lub podwykonawcy oraz w miejscu i czasie przez niego określonym, w szczególności wszelkie czynności biurowe, administracyjne, itp. 3. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. I. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę zgodnie ze wzorem Formularza oferty stanowiącym załącznik nr 2 Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. 1. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest złożyć: Jednolity europejski dokument zamówienia, Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (jeżeli dotyczy). Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (jeżeli dotyczy). , Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia, Dokument, z którego wynika zakres umocowania do działania w imieniu Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia, Potwierdzenie wniesienia wadium – Dotyczy Części 1 Przedmiotowe środki dowodowe Broszura produktowa/katalog produktowy/specyfikacja techniczna oferowanych urządzeń potwierdzająca spełnienie wszystkich parametrów określonych przez zamawiającego w SWZ (w języku polskim) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych.Przedmiotowe środki dowodowe Próbka przedmiotu zamówienia – Dotyczy Części 1 Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, tj. Za-mawiający żąda złożenia wraz z ofertą próbki w postaci zainstalowanego i skonfigurowanego oferowanego systemu na przygotowanym do prezentacji i zabezpieczonym przed ingerencją osób trzecich (do czasu przeprowadzenia prezentacji) komputerze przenośnym (laptopie) i/lub dysku, dalej jako ,,Próbka”. Próbka służy ocenie zgodności oferowanego systemu z warunkami zamówienia (wymagania-mi obligatoryjnymi wynikającymi z dokumentacji postępowania). Brak zgodności Próbki z wymaganiami obligatoryjnymi wynikającymi z dokumentacji postępowania spowoduje odrzucenie oferty w oparciu o art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy. Próbka zostanie złożona osobno przed upływem terminu składania ofert w siedzibie Zamawiającego (adres: Gmina Padew Narodowa ul. Grunwaldzka 2, 39-340 Padew Narodowa). Próbka powinna znajdować się w zamkniętym, nieprzezroczystym opakowaniu, opatrzonym nazwą i adresem Wykonawcy, z napisem: próbka dotycząca postępowania Nowoczesny e-urząd w Gminie Padew Narodowa – Część 1: Próbka nie podlega uzupełnieniu. Zamawiający przewiduje zwrot próbek (Zwrot próbki nastąpi za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poprzez odbiór osobisty przez osobę upoważnioną przez Wykonawcę) po prawomocnym wyborze oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe warunki dotyczące Próbki oraz zasady prezentacji określa Załącznik nr 12 (Scenariusz próbki). I. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych albo certyfikatu Wykonawcy zamówień publicznych zastępującego odpowiednie podmiotowe środki dowodowe. Certyfikat zostanie uznany przez Zamawiającego wyłącznie w zakresie, w jakim potwierdza brak pod-staw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu określonych w niniejszej SWZ: 1) W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu Dokument potwierdzający zdolność finansową – Dotyczy Części 1, Wykaz dostaw i usług – Dotyczy Części 1, Wykaz osób – Dotyczy Części 1 2) W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu: Informacja z Krajowego Rejestru Karnego, Oświadczenie wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej, Odpis lub informacja z KRS lub CEIDG, Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym 2.1) Wykonawca może zamiast odpowiednich dokumentów wskazanych w niniejszej tabeli złożyć certyfikat potwierdzający niepodleganie wykluczeniu, jeżeli certyfikat obejmuje daną podstawę wykluczenia.
Pokaż więcej
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: ul. Grunwaldzka 2
Kod pocztowy: 39-340

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-09 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-10-09 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium dla Części 1 w wysokości: 80 000,00 zł (słownie: osiemdziesiąt tysięcy złotych)
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 17
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Konflikt interesów spowodowany udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Opis przesłanek wykluczenia:
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. c i pkt 2 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g i pkt 2 ustawy Pzp
Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 lit. c i g ustawy Pzp Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp Dotyczy art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i f i pkt 2 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. d i 2 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. e i pkt 2 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. a i pkt 2 ustawy Pzp

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Padew Narodowa
Krajowy numer rejestracyjny: 8171985515
Adres pocztowy: ul. Grunwaldzka 2
Kod pocztowy: 39-340
Miasto pocztowe: Padew Narodowa
Region: Tarnobrzeski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: inwestycje@padewnarodowa.com.pl 📧
Telefon: +48158514468 📞
URL: https://padewnarodowa.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://padewnarodowa.com.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-372f5618-9ce6-4483-8721-4c61dad822a3 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-372f5618-9ce6-4483-8721-4c61dad822a3 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
INFORMACJE O SPOSOBIE POROZUMIEWANIA SIĘ ZAMAWIAJĄCEGO Z WYKONAWCAMI ORAZ WYJAŚNIENIA TREŚCI SWZ 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wyko-nawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://eza mowienia.gov.pl oraz poczty elektronicznej z zastrzeżeniem że złożenie oferty następuje wyłącznie przy użyciu Platformy. 2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 3. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”). 4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi po-siadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 5. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 6. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaga-niami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452). 7. Dokumenty elektroniczne wymienione w SWZ, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 773) z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się je jako załącz-niki. 8. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośrednie-go zastosowania. 9. Wymagane w SWZ informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia wskazanego w pkt 13.7 w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej: a) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (i przekazuje się jako za-łącznik), lub b) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”). 10. Komunikacja w postępowaniu, (z wyłączeniem składania ofert) odbywa się drogą elektroniczną za pośrednicwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). 1. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie za-łącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 12. W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny). 13. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Za mówienia. Do korzy-stania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia w szczególności SWZ wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 14. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. 15. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 16. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. POZOSTAŁE INFORMACJĘ ZNAJDUJĄ SIĘ W SWZ Odstępstwo od komunikacji elektronicznej w przedmiotowym postępowaniu: Dotyczy złożenia przedmiotowego środka dowodowego w formie próbki (według Regulaminu opisanego w Załączniku nr 12 do SWZ) ! 1. Odstępstwo od stosowania zasad komunikacji elektronicznej określonych powyżej dotyczy JE-DYNIE złożenia Zamawiającemu próbki zaoferowanego oprogramowania. 2. W niniejszym postępowaniu, zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4) ustawy PZP odstępuje się od stosowa-nia środków komunikacji elektronicznej wymienionych powyżej z uwagi na brak możliwości przekazania jej przy użyciu wskazanych środków komunikacji elektronicznej. 3. Wykonawca przedmiotowy środek dowodowy, jakim jest próbka zaoferowanego oprogramowania dostarcza na komputerze i/lub dysku z niezbędną infrastrukturą. 4. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawców, do przeprowadze-nia prezentacji 5. Miejscem przeprowadzenia demonstracji jest siedziba Zamawiającego, adres: Gmina Padew Na-rodowa ul. Grunwaldzka 2, 39-340 Padew Narodowa 6. Próbkę składa się za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listo-pada 2012 r – Prawo pocztowe (Dz.U. poz. 2020 poz. 1041) lub osobiście lub za pośrednictwem posłańca.
Pokaż więcej
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w art. 505 – 590 ustawy Pzp Organizacja udzielająca dodatkowych informacji na temat procedur odwoławczych: Krajowa Izba Odwoławcza
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-608401 (2026-09-02)