Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Gminie Pionki 01.01.2027 do 31.12.2028
Krajowa Izba Odwoławcza
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów gromadzonych w sposób selektywny z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Pionki oraz z: punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych /PSZOK/ i punktów dodatkowego odbioru: baterii i przeterminowanych lekarstw oraz zagospodarowanie odebranych odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Pionki, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych przekazywanych do składowania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-12. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-08.
Kto? Co?- • Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne › Usługi związane z odpadami
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Mazowiecki regionalny › Radomski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-08 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-11 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Gminie Pionki 01.01.2027 do 31.12.2028
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Informacje dodatkowe:
Miejsce wykonania: Radomski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): dodatkowy odbiór szkła - 20pkt
dodatkowy odbiór tworzyw sztucznych - 20pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-12 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db5db336-314a-4251-9bb0-2647059ebf07 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db5db336-314a-4251-9bb0-2647059ebf07 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 130-474254 (2026-07-08)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-11 10:00:00 📅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Pionki
Krajowy numer rejestracyjny:
7962876911
Adres pocztowy: Zwycięstwa 6a
Kod pocztowy: 26-670
Miasto pocztowe: Pionki
Region: Radomski 🏙️
Punkt kontaktowy: GK - Gospodarka Komunalna
E-mail: zamowienia@gmina-pionki.pl 📧
Telefon: 486121514 📞
URL: https://bip.gmina-pionki.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-871a0a16-688c-41c1-8bb2-f07a26282b4a 🌏
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta nabywcy
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 474254-2026
Źródło: OJS 2026/S 154-558872 (2026-08-11)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)