Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Komprachcice

Gmina Komprachcice

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz koszy ulicznych, wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów wskazanych w opisie zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki wykonawcy wymienione w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. Szczegółowy przedmiot zamówienia obejmuje: Zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych z podziałem na: A. odbiór u źródła a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C1, b) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C2, c) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C3, d) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C4, e) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C5, f) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C6, g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C7, h) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C8, B. odbiór w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) a) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C9, b) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C10, c) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C11, d) zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C12, e) gruz ceglany i betonowy - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C13, f) przeterminowane leki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C14, g) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C15, h) zużyte baterie i akumulatory - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C16, i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (dot. również odpadu niebezpiecznego) - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C17 j) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C18, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C19, l) odpady niebezpieczne (farby, tusze, kleje, lepiszcze, żywice, oleje, itp. oraz opakowania po nich) - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C20, m) świetlówki - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C21 n) materiały izolacyjne - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C22 o) odzież i tekstylia - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C23 p) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C24

Termin

Deadline 2026-10-07

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-03 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Komprachcice
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz koszy ulicznych, wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów wskazanych w opisie zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki wykonawcy wymienione w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. Szczegółowy przedmiot zamówienia obejmuje: Zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych z podziałem na: A. odbiór u źródła a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C1, b) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C2, c) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C3, d) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C4, e) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C5, f) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C6, g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C7, h) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C8, B. odbiór w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) a) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C9, b) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C10, c) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C11, d) zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C12, e) gruz ceglany i betonowy - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C13, f) przeterminowane leki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C14, g) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C15, h) zużyte baterie i akumulatory - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C16, i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (dot. również odpadu niebezpiecznego) - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C17 j) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C18, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C19, l) odpady niebezpieczne (farby, tusze, kleje, lepiszcze, żywice, oleje, itp. oraz opakowania po nich) - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C20, m) świetlówki - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C21 n) materiały izolacyjne - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C22 o) odzież i tekstylia - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C23 p) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C24
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: ZP.727.11.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Komprachcice. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. 3.3. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki wykonawcy wymienione w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. 3.4. Zamawiający zachęca potencjalnych Wykonawców do zapoznania się ze specyfiką Gminy Komprachcice, typem zabudowy, układem komunikacyjnym, lokalizacją i dostępnością miejsc, na których ustawione są pojemniki do zbierania odpadów komunalnych. Szczegółowy przedmiot zamówienia obejmuje: Zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych z podziałem na: A. odbiór u źródła a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C1, b) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C2, c) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C3, d) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C4, e) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C5, f) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C6, g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C7, h) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C8, B. odbiór w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) a) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C9, b) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C10, c) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C11, d) zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C12, e) gruz ceglany i betonowy - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C13, f) przeterminowane leki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C14, g) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C15, h) zużyte baterie i akumulatory - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C16, i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (dot. również odpadu niebezpiecznego) - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C17 j) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C18, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C19, l) odpady niebezpieczne (farby, tusze, kleje, lepiszcze, żywice, oleje, itp. oraz opakowania po nich) - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C20, m) świetlówki - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C21 n) materiały izolacyjne - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C22 o) odzież i tekstylia - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C23 p) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C24
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Kod pocztowy: 46-070
Miejscowość: Komprachcice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Czas trwania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów
Niniejsza umowa podlega odnowieniu
Opis
Opis odnowień:
Proces zbierania odpadów jest ciągły. Przed zakończeniem przedmiotowego zamówienia, Zamawiający rozpocznie prace nad wyłonieniem Wykonawcy na kolejny okres realizacji zamówienia.
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium:
Kryterium: Rodzaj: Cena Opis: cena Waga (wartość procentowa, dokładna): 60 Kryterium: Rodzaj: Jakość Opis: Aspekt edukacyjny – przeprowadzenie akcji promującej selektywną zbiórkę odpadów w placówkach oświatowych Gminy Waga (wartość procentowa, dokładna): 10 Kryterium: Rodzaj: Środowiskowe Opis: Emisja spalin Waga (wartość procentowa, dokładna): 30
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-07 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-07 09:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://komprachcice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Otwarcie ofert jest niejawne i nastąpi za pomocą platformy zakupowej, o której mowa w pkt 15.1. Otwarcie ofert następuje poprzez użycie mechanizmu do odszyfrowania ofert dostępnego na platformie zakupowej
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-07 09:15:00 📅
Miejsce: https://komprachcice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Informacje dodatkowe:
Otwarcie ofert jest niejawne i nastąpi za pomocą platformy zakupowej, o której mowa w pkt 15.1. Otwarcie ofert następuje poprzez użycie mechanizmu do odszyfrowania ofert dostępnego na platformie zakupowej
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Komprachcice
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 9910471296
Adres pocztowy: ul. Kolejowa 3
Kod pocztowy: 46-070
Miasto pocztowe: Komprachcice
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: ug@komprachcice.pl 📧
Telefon: 774031700 📞
URL: www.komprachcice.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://komprachcice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://komprachcice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Szczegółowe informacje zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z wszystkimi załącznikami. W niniejszym postępowaniu zostanie zastosowana procedura, o której umowa w art. 139 ustawy Pzp. Zamawiający na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Wykaz oświadczeń lub dokumentów, składanych przez Wykonawcę wraz z ofertą: 1) wypełniony i podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym formularz ofertowy sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) wypełnione i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym oświadczenia JEDZ (Jednolity Europejski Dokument Zamówień) – załącznik nr 2 do SWZ; 3) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) – Załącznik nr 2a 4) zobowiązanie innych podmiotów (podmiotu trzeciego) podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym - jeżeli dotyczy - Załącznik nr 6 do SWZ; 5) pełnomocnictwo – podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym - jeżeli dotyczy; 6) dokument stwierdzający ustanowienie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (dotyczy jedynie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie) – dokument winien być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym - jeżeli dotyczy; Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych tj.: 1) aktualny wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania wszystkich grup odpadów komunalnych zawartych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia od właścicieli posesji/nieruchomości położonych na terenie Gminy Komprachcice, wydany przez Wójta Komprachcic, 2) zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie zbierania odpadów wydane przez właściwy organ, zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn.zm.), 3) uprawnienie do prowadzenia działalności w zakresie transportu odpadami, tj. wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, o którym mowa w ustawie o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2023 poz. 1587 z późn.zm.), prowadzonego przez właściwego marszałka województwa, 4) aktualny wpis do prowadzonego przez właściwego marszałka województwa rejestru w zakresie zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego - zgodnie z przepisem art. 50 ust. 3 oraz art. 233 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023r. poz. 1587 ze zm.), 5) aktualne zezwolenie na przetwarzanie odpadów komunalnych będących przedmiotem zamówienia wydane na podstawie ustawy o odpadach – w przypadku gdy Wykonawca zamierza prowadzić przetwarzanie we własnym zakresie lub umowy z instalacjami, które posiadają takie zezwolenie – w przypadku gdy Wykonawca nie zamierza zagospodarowywać niektórych odpadów we własnym zakresie. 6) Oświadczenie wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2023 r. poz. 1689 z późń. zm.) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 7) Wykaz narzędzi (pojazdów), wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami – załącznik nr 4 do SWZ, 8) Wykaz usług wykonanych a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 9) Oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy pzp (tj. w jednolitym dokumencie) w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3 – 6 ustawy Pzp Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 7 do SWZ. 10) Informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym postaw wykluczenia określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4, ustawy pzp, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Pokaż więcej
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
22.8. Termin wniesienia odwołania Odwołanie wnosi się: 1) w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a; 22.9. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne;
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-610195 (2026-09-03)