ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GMINY ŁYSOMICE
Gmina Łysomice
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie gminy Łysomice” oraz wyposażenie tych nieruchomości w pojemniki i worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. 2. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ pn. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA oraz załącznik nr 9 do SWZ pn. CHARAKTERYSTYKA GMINY ŁYSOMICE. 3. Cena oferty musi być kompletna, jednoznaczna i ostateczna. Wykonawca kalkuluje cenę na podstawie Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami. W wycenie oferty należy uwzględnić wszystkie niezbędne elementy i przewidywane koszty związane z realizacją zadania. Wykonawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za zbadanie z należytą starannością przedmiotu zamówienia oraz za uzyskanie informacji w odniesieniu do każdego i wszelkich warunków oraz zobowiązań, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na wartość lub charakter oferty lub na realizację przedmiotu zamówienia. 4. Uznaje się, iż złożenie oferty oznacza, że Wykonawcy zapoznali się ze wszelkimi odpowiednimi ustawami i innymi przepisami prawa obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć lub dotyczyć działań i czynności objętych ofertą i wynikającą z niej umową w sprawie zamówienia publicznego. 5. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 1) Główny kod CPV: 90513100-7 usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 2) Dodatkowe kody CPV: 90511000-2 - usługi wywozu odpadów 90512000-9 - usługi transportu odpadów 90500000-2 – usługi związane z odpadami 90533000-2 – usługi gospodarki odpadami
TerminDeadline 2026-09-30
Kto? Co?- • Eksploatacja składowisk odpadów › Usługi gospodarki odpadami
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi transportu odpadów
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi wywozu odpadów
- • Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne › Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie gminy łysomice
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 📦
Opis
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Nie dotyczy tego postępowania
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas realizacji reklamacji
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 12:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-28
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-30 12:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-28
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Łysomice
Krajowy numer rejestracyjny:
8792593527
Adres pocztowy: ul. Warszawska 8
Kod pocztowy: 87-148
Miasto pocztowe: Łysomice
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@lysomice.pl 📧
Telefon: 566783222 📞
URL: https://www.lysomice.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/lysomice 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/lysomice 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365396 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365396 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-594924 (2026-08-27)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)
- Usługi związane z odpadami (>20)
- Usuwanie i obróbka odpadów (>20)
- Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne (>20)
- Usługi likwidacji osadów
- Usługi obróbki osadów (1)
- Usługi spalania odpadów (1)
- Usługi transportu osadów (1)
- Usługi usuwania osadów (1)
- Usługi usuwania pyłu
- Usługi uzdatniania oraz wywozu cieczy ściekowych
- Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych (>20)
- Usługi wywozu stałych odpadów miejskich (5)