Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Korytnica
Gmina Korytnica
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Korytnica. 2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-25
Kto? Co?- • Eksploatacja składowisk odpadów › Usługi gospodarki odpadami
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi transportu odpadów
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi wywozu odpadów
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Korytnica
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi gospodarki odpadami 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Teren Gminy Korytnica
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Siedlecki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-25 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Korytnica
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Małkowskiego 20
Kod pocztowy: 07-120
Miasto pocztowe: Korytnica
Region: Siedlecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: ug@korytnica.pl 📧
Telefon: 256612284 📞
URL: www.korytnica.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/emo-client/notices/b627f158-835f-4eb3-ab3d-6acd94d63775 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/emo-client/notices/b627f158-835f-4eb3-ab3d-6acd94d63775 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A 02-676 Warszawa
Kod pocztowy: 02-676 Warszawa
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-579317 (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Korytnica
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Korytnica.
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi gospodarki odpadami 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
RK.271.4.2026
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Teren Gminy Korytnica
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Siedlecki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2028-12-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-25 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Korytnica
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 8241727162
Adres pocztowy: ul. Małkowskiego 20
Kod pocztowy: 07-120
Miasto pocztowe: Korytnica
Region: Siedlecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: ug@korytnica.pl 📧
Telefon: 256612284 📞
URL: www.korytnica.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/emo-client/notices/b627f158-835f-4eb3-ab3d-6acd94d63775 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/emo-client/notices/b627f158-835f-4eb3-ab3d-6acd94d63775 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A 02-676 Warszawa
Kod pocztowy: 02-676 Warszawa
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-579317 (2026-08-19)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕