Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa
Gmina Człopa
1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa. 2) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, opon z samochodów osobowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (raz w roku). 3) Dostarczanie w ramach przedmiotu zamówienia worków do selektywnej zbiórki odpadów z odpowiednimi napisami i w odpowiednim kolorze zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4) Zaopatrzenie w formie nieodpłatnej dzierżawy właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady.
TerminDeadline 2026-10-02
Kto? Co?- • Eksploatacja składowisk odpadów › Usługi gospodarki odpadami
- • Osprzęt miejski › Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi recyklingu odpadów
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi transportu odpadów
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi wywozu odpadów
- • Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne › Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Szczecinecko-pyrzycki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi:
Kod pocztowy: 78-630
Miejscowość: Człopa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Aspekt środowiskowy, norma emisji spalin . Maksymalna ilość punktów w tym kryterium wynosi 40 punktów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Człopa
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Strzelecka 2
Kod pocztowy: 78-630
Miasto pocztowe: Człopa
Region: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: umig@czlopa.pl 📧
Telefon: 672591069 📞
URL: https://bip.czlopa.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/czlopa 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365674 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365674 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-01Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 168-601047 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa
Numer referencyjny:
RPI.271.7.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa.
2) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, opon z samochodów osobowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (raz w roku).
3) Dostarczanie w ramach przedmiotu zamówienia worków do selektywnej zbiórki odpadów z odpowiednimi napisami i w odpowiednim kolorze zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4) Zaopatrzenie w formie nieodpłatnej dzierżawy właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
RPI.271.7.2026
Informacje dodatkowe:
Zgodnie z art. 139 Pzp Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału postępowania.
Pokaż więcej
Miejscowość: Człopa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Aspekt środowiskowy, norma emisji spalin . Maksymalna ilość punktów w tym kryterium wynosi 40 punktów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Człopa
Krajowy numer rejestracyjny:
7651602873
Adres pocztowy: ul. Strzelecka 2
Kod pocztowy: 78-630
Miasto pocztowe: Człopa
Region: Szczecinecko-pyrzycki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: umig@czlopa.pl 📧
Telefon: 672591069 📞
URL: https://bip.czlopa.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/czlopa 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365674 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365674 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale przysługują Wykonawcy oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów PZP.
2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 Pzp oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców.
3. Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy;
4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej. Odwołujący przekazuje kopię odwołania Zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.
6. Odwołanie wnosi się w terminie:
1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1).
7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
8. Wymagane elementy odwołania określa art. 516 Pzp.
9. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy PZP, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu.
10. W postępowaniu toczącym się wskutek wniesienia skargi stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego o apelacji, jeżeli przepisy niniejszego rozdziału nie stanowią inaczej.
11. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie - sądu zamówień publicznych, zwanego dalej "sądem zamówień publicznych".
12. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy PZP, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. -Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem.
13. Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania.
14. Wymogi formalne skargi określa art. 581 Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-01Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 168-601047 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)