odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk

Gmina Kamieńsk

2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2.2. zapewnienie wyposażenia PSZOK w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kamieńsk i zagospodarowanie zebranych w PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.

Termin

Deadline 2026-09-30

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-28 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk
Krótki opis:
2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2.2. zapewnienie wyposażenia PSZOK w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kamieńsk i zagospodarowanie zebranych w PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2378939.37 PLN 💰
Opis
Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk w okresie od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2.2. zapewnienie wyposażenia PSZOK w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kamieńsk i zagospodarowanie zebranych w PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Łódzki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Teren gminy Kamieńsk
Adres pocztowy: ul. Wieluńska 50
Kod pocztowy: 97-360
Miejscowość: Kamieńsk

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-30 09:30:00 📅
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Kamieńsk
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 772-22-60-719, REGON: 590648280
Kod pocztowy: 97-360
Miasto pocztowe: Kamieńsk
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Referat Ochrony Środowiska i Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@kamiensk.pl 📧
Telefon: +48 44 68-17-123 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://kamiensk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://kamiensk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5262239325, REGON: 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, dalej zwanej „Izbą”. 3. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 4. Domniemywa się, że Zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie odpowiednio odwołania albo jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 5. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 6. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 8. Jeżeli Zamawiający mimo takiego obowiązku nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie: 8.1. 30 dni od dnia zamieszczenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, 8.2. 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli Zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 168-601142 (2026-08-28)