Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w gminach należących do Związku Międzygminnego pod nazwą Natura oraz PSZOK w Chynowie” - zamówienie w 5 częściach

Związek Międzygminny pod nazwą ,,Natura"

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na świadczenie usług odbioru i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w gminach należących do Związku Międzygminnego pod nazwą Natura oraz PSZOK w Chynowie.

Termin

Deadline 2026-09-21

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-17 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w gminach należących do Związku Międzygminnego pod nazwą Natura oraz PSZOK w Chynowie” - zamówienie w 5 częściach
Krótki opis:
Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na świadczenie usług odbioru i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w gminach należących do Związku Międzygminnego pod nazwą Natura oraz PSZOK w Chynowie.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: WOR.271.1.2026_cz.1
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z obszaru gminy Belsk Duży.
Ilość: 1317 tona
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia: Obszar Gminy Belsk Duży
Informacje dodatkowe:
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy Części I zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na obszarze Gminy Belsk Duży. Zakres zamówień podobnych będzie zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego określonym dla Części I w SWZ, OPZ i projektowanych postanowieniach umowy. Wartość i wielkość zamówień podobnych nie przekroczy 50% wartości i wielkości Części I zamówienia podstawowego. Zamówienie podobne może obejmować świadczenie usług przez okres nie dłuższy niż kolejnych 6 miesięcy. Zamówienie zostanie udzielone na podstawie odrębnej umowy, w zależności od potrzeb Zamawiającego. Warunki realizacji będą odpowiadały warunkom zamówienia podstawowego, a parametry świadczenia usług nie będą mogły być gorsze niż zaoferowane w zamówieniu podstawowym. Cena za 1 Mg odpadów w zamówieniu podobnym nie może być wyższa o więcej niż 2% od odpowiadającej jej ceny jednostkowej wynikającej z oferty Wykonawcy w zamówieniu podstawowym. Kary umowne będą odpowiadały karom przewidzianym dla zamówienia podstawowego.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Żyrardowski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin usunięcia zasadnej reklamacji
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Akcja informacyjna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: WOR.271.1.2026_cz.2
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z obszaru gminy Chynów.
Ilość: 2037 tona
Opis zamówienia: Obszar Gminy Chynów
Informacje dodatkowe:
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy Części II zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na obszarze Gminy Chynów. Zakres zamówień podobnych będzie zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego określonym dla Części II w SWZ, OPZ i projektowanych postanowieniach umowy. Wartość i wielkość zamówień podobnych nie przekroczy 50% wartości i wielkości Części II zamówienia podstawowego. Zamówienie podobne może obejmować świadczenie usług przez okres nie dłuższy niż kolejnych 6 miesięcy. Zamówienie zostanie udzielone na podstawie odrębnej umowy, w zależności od potrzeb Zamawiającego. Warunki realizacji będą odpowiadały warunkom zamówienia podstawowego, a parametry świadczenia usług nie będą mogły być gorsze niż zaoferowane w zamówieniu podstawowym. Cena za 1 Mg odpadów w zamówieniu podobnym nie może być wyższa o więcej niż 2% od odpowiadającej jej ceny jednostkowej wynikającej z oferty Wykonawcy w zamówieniu podstawowym. Kary umowne będą odpowiadały karom przewidzianym dla zamówienia podstawowego.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: WOR.271.1.2026_cz.3
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z obszaru gminy Goszczyn.
Ilość: 487 tona
Opis zamówienia: Obszar Gminy Goszczyn
Informacje dodatkowe:
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy Części III zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na obszarze Gminy Goszczyn. Zakres zamówień podobnych będzie zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego określonym dla Części III w SWZ, OPZ i projektowanych postanowieniach umowy. Wartość i wielkość zamówień podobnych nie przekroczy 50% wartości i wielkości Części III zamówienia podstawowego. Zamówienie podobne może obejmować świadczenie usług przez okres nie dłuższy niż kolejnych 6 miesięcy. Zamówienie zostanie udzielone na podstawie odrębnej umowy, w zależności od potrzeb Zamawiającego. Warunki realizacji będą odpowiadały warunkom zamówienia podstawowego, a parametry świadczenia usług nie będą mogły być gorsze niż zaoferowane w zamówieniu podstawowym. Cena za 1 Mg odpadów w zamówieniu podobnym nie może być wyższa o więcej niż 2% od odpowiadającej jej ceny jednostkowej wynikającej z oferty Wykonawcy w zamówieniu podstawowym. Kary umowne będą odpowiadały karom przewidzianym dla zamówienia podstawowego.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: WOR.271.1.2026_cz.4
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na obszarze Gminy Promna.
Ilość: 1083 tona
Opis zamówienia: Obszar Gminy Promna
Informacje dodatkowe:
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy Części IV zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na obszarze Gminy Promna. Zakres zamówień podobnych będzie zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego określonym dla Części IV w SWZ, OPZ i projektowanych postanowieniach umowy. Wartość i wielkość zamówień podobnych nie przekroczy 50% wartości i wielkości Części IV zamówienia podstawowego. Zamówienie podobne może obejmować świadczenie usług przez okres nie dłuższy niż kolejnych 6 miesięcy. Zamówienie zostanie udzielone na podstawie odrębnej umowy, w zależności od potrzeb Zamawiającego. Warunki realizacji będą odpowiadały warunkom zamówienia podstawowego, a parametry świadczenia usług nie będą mogły być gorsze niż zaoferowane w zamówieniu podstawowym. Cena za 1 Mg odpadów w zamówieniu podobnym nie może być wyższa o więcej niż 2% od odpowiadającej jej ceny jednostkowej wynikającej z oferty Wykonawcy w zamówieniu podstawowym. Kary umowne będą odpowiadały karom przewidzianym dla zamówienia podstawowego.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Miejsce wykonania: Radomski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: WOR.271.1.2026_cz.5
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK w Chynowie.
Ilość: 872 tona
Opis zamówienia: PSZOK w Chynowie
Informacje dodatkowe:
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy Części V zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z PSZOK w Chynowie. Zakres zamówień podobnych będzie zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego określonym dla Części V w SWZ, OPZ i projektowanych postanowieniach umowy. Wartość i wielkość zamówień podobnych nie przekroczy 50% wartości i wielkości Części V zamówienia podstawowego. Zamówienie podobne może obejmować świadczenie usług przez okres nie dłuższy niż kolejnych 6 miesięcy. Zamówienie zostanie udzielone na podstawie odrębnej umowy, w zależności od potrzeb Zamawiającego. Warunki realizacji będą odpowiadały warunkom zamówienia podstawowego, a parametry świadczenia usług nie będą mogły być gorsze niż zaoferowane w zamówieniu podstawowym. Cena za 1 Mg odpadów w zamówieniu podobnym nie może być wyższa o więcej niż 2% od odpowiadającej jej ceny jednostkowej wynikającej z oferty Wykonawcy w zamówieniu podstawowym. Kary umowne będą odpowiadały karom przewidzianym dla zamówienia podstawowego.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin opróżnienia pojemnika lub kontenera po zgłoszeniu jego zapełnienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: Pełny opis procedury można znaleźć w SWZ.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
a) Wykonawca musi posiadać wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonej przez Związek Międzygminny pod nazwą „Natura” w zakresie odbierania odpadów komunalnych na terenie Związku na podstawie ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach , b) Wykonawca musi posiadać aktualne zezwolenie na przetwarzanie odpadów lub umowę z podmiotem posiadającym zezwolenie na przetwarzanie odpadów, albo aktualne zezwolenie na zbieranie odpadów w rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach , c) Wykonawca musi posiadać wpis do rejestru prowadzonego, na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach , w zakresie transportu odpadów komunalnych o kodach odpowiadających przedmiotowi zamówienia. W zakresie transportu odpadów o kodzie ex 20 01 99 - Popioły z palenisk domowych oraz ex 20 01 99 - odpady wytworzone podczas iniekcji domowych (zużyte igły, strzykawki) wystarczające jest posiadanie wpisu w zakresie transportu odpadów o kodzie 20 01 99.
Pokaż więcej
Kryterium kwalifikacji: Inne wymagania ekonomiczne lub finansowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę nie niższą niż 1.000.000,00 zł
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykonawca w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał lub wykonuje należycie co najmniej: - usługę lub usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, z których każda była wykonywana na rzecz właścicieli nieruchomości lub gmin, w przypadku, gdy gmina przejęła obowiązki właściciela nieruchomości, w sposób ciągły przez okres co najmniej 12 miesięcy, która to usługa lub usługi obejmowały odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych o łącznej masie minimum 400 Mg w okresie 12 miesięcy.
Pokaż więcej
Wymagane depozyty i gwarancje: dla Części I : 40.000 zł (słownie: czterdzieści tysięcy)
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 17
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Rozwiązanie umowy przed czasem, odszkodowania lub inne porównywalne sankcje
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Wprowadzenie w błąd, zatajenie informacji, niemożność przedstawienia wymaganych dokumentów lub uzyskanie poufnych informacji na temat przedmiotowego postępowania
Opis przesłanek wykluczenia:
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona zarządzania aktywami wykonawcy przezlikwidatora lub sąd.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, w zakresie bezpośredniego lub pośredniego zaangażowania w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona zawieszenia prowadzonej działalności.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona podobnej sytuacji jak określone art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, wynikającej z podobnej procedury, przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art.108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, w odniesieniu do przestępstw wymienionych w art. 228-230a lub 250a Kodeksu karnego, art. 46 lub art. 48 ustawy o sporcie lub art. 54 ust. 1-4 ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art.108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, w odniesieniu do przestępstwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, jak również przestępstw skarbowych, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g ustawy Pzp.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp, jeśli osoby występujące po stronie wykonawcy zostały ukarane za przestępstwo, o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczą one opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczą one podatków i opłat.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 oraz art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w odniesieniu do postawy wykluczenia wskazanej w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, w zakresie w jakim Wykonawca zawarł porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - w odniesieniu do przestępstwa powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. - o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, oraz handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, w odniesieniu do przestępstw wskazanych w art. 299 lub art. 165a Kodeksu karnego.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, która dotyczy przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną, czyli przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o których mowa w art. 115 par. 20 Kodeksu karnego.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, w odniesieniu do przestępstwa wskazanego w art. 258 Kodeksu karnego.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona układu z wierzycielami.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona ogłoszenia upadłości.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, w zakresie w jakim dotyczy ona do otwarcia likwidacji wykonawcy.
się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczności wskazana w art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP, tj. którzy, z przyczyn leżących po ich stronie, w znacznym stopniu lub zakresie nie wykonali lub nienależycie wykonali albo długotrwale nienależycie wykonywali istotne zobowiązanie wynikające z wcześniejszej umowy w sprawie zamówienia publicznego lub umowy koncesji, co doprowadziło do wypowiedzenia lub odstąpienia od umowy, odszkodowania, wykonania zastępczego lub realizacji uprawnień z tytułu rękojmi za wady
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 8–10 ustawy Pzp. Zamawiający stosuje podstawy wykluczenia określone w art. 109 ust. 1 pkt 8, 9 i 10 ustawy Pzp, zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w Rozdziale VIII SWZ.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Związek Międzygminny pod nazwą ,,Natura"
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 7972051709
Adres pocztowy: ul. Plac Wolności 12
Kod pocztowy: 05-600
Miasto pocztowe: Grójec
Region: Żyrardowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@zmnatura.pl 📧
Telefon: 483329465 📞
URL: https://zmnatura.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny: 5262883664
Adres pocztowy: Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: 226958504 📞
Fax: 226958111 📠
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1). Odwołanie w przypadkach innych wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 160-577980 (2026-08-17)