Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Łasin
Miasto i Gmina Łasin
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Łasin od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 31 grudnia 2027 roku. Zakres zamówienia obejmuje: a) odbieranie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Łasin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), b) zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Łasin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), c) dostarczanie właścicielom nieruchomości w ramach przedmiotu zamówienia worków do zbiórki odpadów w odpowiednim kolorze, zgodnie z obowiązującymi przepisami, d) sporządzenie i dystrybucja wśród właścicieli nieruchomości haromonogramu wywozu odpadów.
TerminDeadline 2026-09-18
Kto? Co?- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi recyklingu odpadów
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi transportu odpadów
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi wywozu odpadów
- • Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne › Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
- • Usługi związane z odpadami › Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych
- • Kujawsko-pomorskie › Grudziądzki
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Łasin
Numer referencyjny:
IBG.271.2.1.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
IBG.271.2.1.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi:
Kod pocztowy: 86-320
Miejscowość: Miasto i Gmina Łasin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Grudziądzki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Czas trwania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów
Niniejsza umowa podlega odnowieniu ✅
Opis
Opis odnowień: Zamówienie udzielane jest co roku
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności faktury
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-18 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/lasin
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Zamawiający nie przewiduje publicznego otwarcia ofert
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-18 10:05:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/lasin
Informacje dodatkowe: Zamawiający nie przewiduje publicznego otwarcia ofert
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie ze wzorem umowy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto i Gmina Łasin
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 8762246666 REGON: 871118649
Adres pocztowy: ul. Radzyńska 2
Kod pocztowy: 86-320
Miasto pocztowe: Łasin
Region: Grudziądzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Urzędu Miasta i Gminy Łasin
E-mail: przetargi@lasin.pl 📧
Telefon: +48 564665043 📞
URL: http://bip.lasin.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://bip.lasin.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/lasin 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/lasin 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/lasin 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/pn/lasin 🌏
Nazwa: Platforma Zakupowa OPEN NEXUS
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22458 78 01 📞
Fax: +48 22458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowaizbaodwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-568528 (2026-08-13)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)