Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie

Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie.

Termin

Deadline 2026-09-30

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-27 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
Numer referencyjny: 11/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: 11/2026
Tytuł: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie.
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie. Odpad 19 12 12 to odpad pochodzący po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych, oraz odpadów z selektywnej zbiórki. Minimalna ogólna ilość odpadów o kodzie 19 12 12 w trakcie trwania umowy wynosi 4 000,00 Mg, a maksymalna 6 000,00 Mg. Minimalna tygodniowa ilość wynosi 160,00 Mg. Jednocześnie informujemy, że Zamawiający zastrzega, że nie będzie zobowiązany do zlecenia odbioru w okresie trwania umowy maksymalnej ilości odpadu wskazanego powyżej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w pkt 4 SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę, o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1 z późn. zm. 2. Zamawiający żąda od Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 2% ceny brutto całkowitej podanej w umowie (pkt 22 SWZ).
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Częstochowski 🏙️
Czas trwania: 6 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-30 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie wadium. Zamawiający określa wadium na przedmiot zamówienia na kwotę: 10 000,00 zł. Szczegółowe informacje zostały określone w pkt 12 SWZ.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zasady finansowe zostały wskazane we Wzorze Umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Wymagania dotyczące zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: Zgodnie z art. 95 ust. 1 Pzp, Zamawiający wymaga od Wykonawcy (lub podwykonawcy w rozumieniu art. 7 pkt 27) Pzp) zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia tj. pracownicy fizyczni wykonujący czynności związane z przyjęciem i zagospodarowaniem odpadów. Szczegółowe wymagania zostały określone w § 16 Umowy.
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 573 -22-44-750
Adres pocztowy: Sobuczyna, ul. Konwaliowa 1
Kod pocztowy: 42-263
Miasto pocztowe: Wrzosowa
Region: Częstochowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@czpk.czest.pl 📧
Telefon: +48 343275320 📞
Fax: +48 343275266 📠
URL: https://czpk.czest.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/czpk 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/czpk 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/czpk/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/czpk/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy PZP
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny: 5262883664
Adres pocztowy: Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sp@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 695-85-04 📞
Fax: +48 22 695-81-11 📠
URL: https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22458 78 01 📞
Fax: +4822 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej w tym o terminach odwołania zostały określone w Dziale IX Ustawy PZP.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-596270 (2026-08-27)