ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ŚWIECIE Z NIERUCHOMOŚCI, NA KTÓRYCH ZAMIESZKUJĄ MIESZKAŃCY - II postępowanie
Gmina Świecie
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych z terenu gminy Świecie z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. Powierzchnia gminy Świecie wynosi 175 km2. Ilość mieszkańców objętych gminnym systemem gospodarki odpadami komunalnymi wynosi ok. 29 000. Okres obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 12 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 3 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-10. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-09.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Osprzęt miejski › Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi transportu odpadów
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi wywozu odpadów
- • Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne › Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
- • Kujawsko-pomorskie › Świecki
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-09 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ŚWIECIE Z NIERUCHOMOŚCI, NA KTÓRYCH ZAMIESZKUJĄ MIESZKAŃCY - II postępowanie
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Świecki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Ilość pojazdów spełniających normy EURO 6 25% (N) N = Nb x 25/Nn N – ilość punktów uzyskanych przez ofertę w kryterium ilość pojazdów spełniających normy EURO 6 Nn – największa ilość pojazdów spełniających normy EURO 6 spośród badanych ofert (maksymalnie 10) Nb – ilość pojazdów spełniających normy EURO 6 w badanej ofercie (określona wyłącznie w oparciu o rodzaje i ilości pojazdów wskazane w Załączniku Nr 6 do SWZ) Maksymalna ilość punktów w kryterium ilość pojazdów spełniających normy EURO 6 – 25 pkt.
Edukacja ekologiczna 15% (E) Przeprowadzenie akcji informacyjnej polegającej na zleceniu wykonania 3 kompletów naklejek w formacie A3 na pojemniki typu „dzwony” dotyczących zasad segregacji odpadów. Każdy komplet obejmować będzie jeden z trzech rodzajów pojemników typu „dzwon” tj. żółty, zielony, niebieski. Na naklejkach zamieszczony zostanie wykaz podstawowych rodzajów odpadów podlegających segregacji. Treść naklejek wymaga akceptacji Zamawiającego. Naklejki muszą być odporne na działanie czynników atmosferycznych. E = Eb x 15/En E - ilość punktów uzyskanych przez ofertę w kryterium edukacja ekologiczna En - największa ilość naklejek wskazana do wykonania spośród badanych ofert Eb - ilość naklejek wskazana do wykonania w badanej ofercie Najmniejsza ilość naklejek wskazana do wykonania 600 szt. (3 komplety po 200 szt.) Największa ilość naklejek wskazana do wykonania 900 szt. (3 komplety po 300 szt.)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Kod pocztowy: 86-100
Miejscowość: Świecie
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-10 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-10 11:45:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-07-10 11:45:00 📅
Informacje dodatkowe:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Świecie
Krajowy numer rejestracyjny:
559-10-03-606
Adres pocztowy: Wojska Polskiego 124
Kod pocztowy: 86-100
Miasto pocztowe: Świecie
Region: Świecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@swiecie.eu 📧
Telefon: +48 52 33 32 353 📞
URL: https://bip.swiecie.eu 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/swiecie 🌏
Adres profilu nabywcy: https://bip.swiecie.eu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1323707 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1323707 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/epuap 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 110-398750 (2026-06-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4393132.5 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
272/16/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-27 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 4393132.5 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
oferta 1
Informacje o podwykonawstwie
Podwykonawstwo - Wartość procentowa jest znana ✅
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Proporcja (%): 15
Zamówienie zostanie prawdopodobnie zlecone podwykonawcom ✅
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zakład Usług Komunalnych Sp.z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
559-10-04-882
Adres pocztowy: Ciepła 4
Kod pocztowy: 86-100
Miasto pocztowe: Świecie
Region: Świecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@zuk-swiecie.pl 📧
Fax: 523333075 📠
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Źródło: OJS 2026/S 168-602696 (2026-08-28)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)