„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących ze Składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Bogatyni prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.”
Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
1.Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących ze Składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Bogatyni prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. 2.Nazwa przedmiotu wg Wspólnego Słownika Zamówień: -90500000-2 – usługi związane z odpadami -90512000-9 – usługi transportu odpadów -90514000-3 – usługi recyklingu odpadów 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego zawarte zostały w: -zał. nr 1A do SWZ – Formularz oferty, -zał. nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, -zał. nr 6 do SWZ – Projektowe postanowienia umowy. 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących ze Składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Bogatyni prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. 2. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach Wykonawcy, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz z wykorzystaniem procesów odzysku wyszczególnionych w załączniku nr 1 do ustawy z dnia14 grudnia 2012 r. o odpadach. 3. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku.
TerminDeadline 2026-09-23
Kto? Co?- • Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne › Usługi związane z odpadami
- • Dolnośląskie › Jeleniogórski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących ze Składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Bogatyni prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.”
Numer referencyjny:
EZ.12.08.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Nr postępowania: EZ.12.08.2026
Opis zamówienia:
Miejscowość: Bogatynia
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Jeleniogórski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Kilińskiego 17
Kod pocztowy: 59 - 920
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Art. 132
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-23 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-23 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. ul. Kilińskiego 17 59 - 920 Bogatynia
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-23 11:00:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
0000133820
Adres pocztowy: ul. Kilińskiego 17
Kod pocztowy: 59 - 920
Miasto pocztowe: Bogatynia
Region: Jeleniogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: gpo@gpobogtynia.pl 📧
Telefon: +48 757732028 📞
URL: https://gpobogatynia.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://gpobogatynia.pl/przetargi/aktualne-przetargi.html 🌏
Adres profilu nabywcy: https://gpobogatynia.pl/przetargi/aktualne-przetargi.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://gpobogatynia.pl/przetargi/aktualne-przetargi.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-35278dac-cceb-4bc5-a4e2-79b43bd7e195 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Biuro Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Odwołań
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.gov.pl/web/uzp/epuap 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 159-574045 (2026-08-18)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)