ODBIÓR, TRANSPORT, UNIESZKODLIWIENIE LUB ODZYSK ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O., Z PODZIAŁEM NA 5 ZADAŃ
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Odbiór, transport, unieszkodliwienie lub odzysk odpadów pochodzących z Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Zielonej Górze, z podziałem na 5 zadań: Zadanie nr 1 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów po obróbce mechanicznej na sicie obrotowym o oczkach 80 mm (frakcja nadsitowa) kod odpadu 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, w ilości szacunkowej 21 000 Mg. Zadanie nr 2 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów pochodzących z sortowni o kodzie 19 12 12 (w tym substancje zmieszane i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 w postaci zbelowanej, w ilości szacunkowej 2500 Mg. Zadanie nr 3 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07, w ilości szacunkowej 3100 Mg. Zadanie nr 4 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów o kodzie 16 01 03 – zużyte opony pochodzące od mieszkańców miasta Zielona Góra, w ilości szacunkowej 250 Mg. Zadanie nr 5 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów o kodzie 15 01 02 opakowania z tworzyw sztucznych, zbieranych selektywnie z terenu miasta Zielona Góra, w ilości szacunkowej 300 Mg.
TerminDeadline 2026-09-24
Kto? Co? Gdzie?- • Lubuskie › Zielonogórski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ODBIÓR, TRANSPORT, UNIESZKODLIWIENIE LUB ODZYSK ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O., Z PODZIAŁEM NA 5 ZADAŃ
Numer referencyjny:
DZ.260.43.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 1
Tytuł: Zadanie nr 1 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów po obróbce mechanicznej na sicie obrotowym o oczkach 80 mm (frakcja nadsitowa) kod odpadu 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 oraz odpadów o kodach: 07 02 13, 15 01 03,15 02 03, 16 01 19, 16 80 01, 17 02 03, 20 01 10, 20 01 11,20 01 39.
Ilość: 21000 tona
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 65-120
Miejscowość: Zielona Góra
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Zielonogórski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 2
Tytuł: Zadanie nr 2 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów pochodzących z sortowni o kodzie 19 12 12 (w tym substancje zmieszane i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 w postaci zbelowanej
Ilość: 2500 tona
Opis zamówienia:
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 3
Tytuł: Zadanie nr 3 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07
Ilość: 3100 tona
Opis zamówienia:
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 4
Tytuł: Zadanie nr 4 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów o kodzie 16 01 03 – zużyte opony pochodzące od mieszkańców miasta Zielona Góra
Ilość: 250 tona
Opis zamówienia:
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 5
Tytuł: Zadanie nr 5 - Usługa odbioru, transportu i odzysku odpadów o kodzie 15 01 02 opakowania z tworzyw sztucznych, zbieranych selektywnie z terenu miasta Zielona Góra.
Ilość: 300 tona
Opis zamówienia:
Informacje o opcjach
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Kod pocztowy: 68-120
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-24 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-24 12:35:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Zamawiający nie przewiduje publicznego otwarcia
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-24 12:35:00 📅
Miejsce: Zamawiający nie przewiduje publicznego otwarcia
Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9291935785
Adres pocztowy: Zjednoczenia 110 C
Kod pocztowy: 65-120
Miasto pocztowe: Zielona Góra
Region: Zielonogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzial.zamowien@zgk.net.pl 📧
Telefon: 0048693540794 📞
URL: https://zgk.net.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/zgk_zielonagora/proceedings 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zgk_zielonagora 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/zgk_zielonagora 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/zgk_zielonagora 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu
17
A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 163-585983 (2026-08-24)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)