Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego - loco Laboratorium analityczne Szpitala odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-06. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-02.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Biomerieux Polska Sp. z o.o.
- • Cirro sp z o o
- • DiaSorin Poland Sp. z o.o.
- • Grażyna Konecka DIAG-MED w spadku
- • Grifols Polska
- • PZ Cormay S.A.
- • Roche Polska Sp. z o.o
- • Siemens Healthcare Sp. z o. o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 1. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Zadanie nr 1 - odczynniki biochemiczne
Informacje dodatkowe:
Miejscowość: Olsztn
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 2. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia: Zadanie nr 2 - odczynniki immunoserogiczne wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 3. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 4. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 5. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia: Zadanie nr 5 – odczynniki hematologiczne wraz dzierżawą 2 szt. analizatorów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 6. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia: Zadanie nr 6 – odczynniki do koagulologii wraz z dzierżawą 2 szt. analizatorów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 7. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 8. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: 9. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: dostawa do laboratorium analitycznego szpitala
Adres pocztowy: Żołnierska 18a
Kod pocztowy: 10-561
Miejscowość: Olsztyn
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-06 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-06 12:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl
Informacje dodatkowe:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Olsztyn
Adres pocztowy: ul. Żołnierska 18a
Kod pocztowy: 10-561
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Piotr Wichowski Kierownik Działu Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
E-mail: przetargi@wssd.olsztyn.pl 📧
Telefon: 48 89 7224560 📞
URL: https://wssd.olsztyn.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 105-380795 (2026-06-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Numer referencyjny:
DZPZ-332-42PNU-2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego - loco Laboratorium analityczne Szpitala odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 1
Tytuł: 1. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Zadanie nr 1 - odczynniki biochemiczne
Informacje dodatkowe:
Termin wykonania zamówienia:
Dostawy przedmiotu zamówienia będą odbywać się sukcesywnie w okresie 36 miesięcy od daty zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Realizacja dostaw częściowych odczynników – do 5 dni roboczych licząc od dnia przesłania zamówienia w sposób uzgodniony między Wy-konawca i Zamawiającym. W zakresie wybranych zadań termin dostaw może być krótszy po uzgodnieniu miedzy stornami umowy.
Realizacja dostawy aparatu/analizatora do dzierżawy oraz doposażenia pomieszczeń w wymagane urządzenia wraz z ich montażem, uruchomieniem, przeprowadzeniem szkolenia personelu i inte-gracją z systemem informatycznym Szpitala LIS MARCEL – do 30 dni licząc od daty zawarcia umowy. Szczegóły dostaw i instalacji aparatów należy obowiązkowo uzgodnić z Kierownikiem ZDL Szpitala.
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 2
Tytuł: 2. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia: Zadanie nr 2 - odczynniki immunoserogiczne wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 3
Tytuł: 3. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Zadanie nr 3 – odczynniki wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora do badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 4
Tytuł: 4. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Zadanie nr 4 – odczynniki do analityki ogólnej wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 5
Tytuł: 5. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia: Zadanie nr 5 – odczynniki hematologiczne wraz dzierżawą 2 szt. analizatorów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 6
Tytuł: 6. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia: Zadanie nr 6 – odczynniki do koagulologii wraz z dzierżawą 2 szt. analizatorów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 7
Tytuł: 7. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Zadanie nr 7 – odczynniki do badań biochemicznych wraz z dzierżawą 1 szt. analizatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 8
Tytuł: 8. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Zadanie nr 8 – odczynniki oraz dzierżawa 1 szt. analizatora do rozdziału i interpretacji elektroforegramów metodą elektroforezy kapilarnej.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych - zadanie nr 9
Tytuł: 9. Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
Opis zamówienia:
Zadanie nr 9 – odczynniki do badań immunologicznych wraz z dzierżawą 1 kpl. analizatora
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: dostawa do laboratorium analitycznego szpitala
Adres pocztowy: Żołnierska 18a
Kod pocztowy: 10-561
Miejscowość: Olsztyn
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-06 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Zamawiający, najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający, niezwłocznie po otwarciu ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacje o:
1) nazwach albo imionach i nazwiskach oraz siedzibach lub miejscach prowadzonej działalności gospodarczej albo miejscach zamieszkania wykonawców, których oferty zostały otwarte;
2) cenach lub kosztach zawartych w ofertach.
Otwarcie nastąpi w obecności wyłącznie członków komisji przetargowej. Zgodnie z Ustawą PZP Zamawiający nie przewiduje jawnego otwarcia ofert.
Pokaż więcej
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-06 12:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl
Informacje dodatkowe:
Zamawiający, najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający, niezwłocznie po otwarciu ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacje o:
1) nazwach albo imionach i nazwiskach oraz siedzibach lub miejscach prowadzonej działalności gospodarczej albo miejscach zamieszkania wykonawców, których oferty zostały otwarte;
2) cenach lub kosztach zawartych w ofertach.
Otwarcie nastąpi w obecności wyłącznie członków komisji przetargowej. Zgodnie z Ustawą PZP Zamawiający nie przewiduje jawnego otwarcia ofert.
Pokaż więcej
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
739-29-54-843
Departament: Olsztyn
Adres pocztowy: ul. Żołnierska 18a
Kod pocztowy: 10-561
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Piotr Wichowski Kierownik Działu Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
E-mail: przetargi@wssd.olsztyn.pl 📧
Telefon: 48 89 7224560 📞
URL: https://wssd.olsztyn.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust 1 Ustawy Pzp najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Środki ochrony prawnej:
Odwołanie
Skarga
Odwołanie
Odwołanie wnosi się do KIO na zasadach określonych w art. 513-516 art. Ustawy pzp, w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia.
Skarga
Na orzeczenie Izby stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do Sądu na zasadach określonych w art. 579-580 ustawy.
Szczegółowe informacje w zakresie środków ochrony prawnej, znajdują się w ustawie Prawo zamówień publicznych w Dziale IX - Środki ochrony prawnej.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 105-380795 (2026-06-02)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 7434536.33 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 2277119.4 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 2277119.4 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-07-17 📅
Tytuł: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
2️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2277119.4 💰
Najniższa oferta: 2277119.4 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2277119.4 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: roche
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Roche Polska Sp. z o.o
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Domaniewska 28
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: pl.przetargi@roche.com 📧
Telefon: 22 260 5161 📞
URL: www.roche.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 241628.4 💰
Najniższa oferta: 241628.4 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 241628.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: cormay
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PZ Cormay S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Wiosenna 22
Kod pocztowy: 05-092
Miasto pocztowe: Łomianki
Region: Warszawski wschodni 🏙️
E-mail: przetargi@cormay.com 📧
Telefon: 606 404 655 📞
URL: www.cormay.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 429218.03 💰
Najniższa oferta: 429218.03 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 429218.03 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: biomerieux
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: bioMérieux Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Gen. Józefa Zajączka 9
Kod pocztowy: 01-518
E-mail: dzp@biomerieux.com 📧
Telefon: 22 569-85-00 📞
URL: www.biomerieux.pl 🌏
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 573796.08 💰
Najniższa oferta: 573796.08 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 573796.08 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: siemens
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Siemens Healthcare Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Polna 11,
Kod pocztowy: 00-633
E-mail: dzp.pl@siemens-healthineers.com 📧
Telefon: 800 120 133 📞
URL: https://www.siemens-healthineers.com/pl/ 🌏
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2429297.1 💰
Najniższa oferta: 2429297.1 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2429297.1 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: diasorin
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Diasorin Poland sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Jutrzenki 137a
Kod pocztowy: 02-231
E-mail: przetargi_pl@diasorin.com 📧
Telefon: 22 223 62 60 📞
URL: www.diasorin.com 🌏
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 512632.08 💰
Najniższa oferta: 512632.08 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 512632.08 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: diag med
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Grażyna Konecka DIAG-MED w spadku
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Słowikowskiego 85A bud H6
Kod pocztowy: 05-090
Miasto pocztowe: Raszyn
Region: Warszawski zachodni 🏙️
E-mail: przetargi@diag-med.pl 📧
Telefon: 22 2741609 📞
URL: www.diag-med.pl 🌏
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 670344.84 💰
Najniższa oferta: 670344.84 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 670344.84 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: grifols
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Grifols Polska
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Grzybowska 87
Kod pocztowy: 00-844
E-mail: przetargi@grifols.com 📧
Telefon: 22 378 85 65 📞
URL: https://www.grifols.com/en/poland 🌏
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 251128.2 💰
Najniższa oferta: 251128.2 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 251128.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: cirro
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Cirro sp z o o
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Elewatorska 58
Kod pocztowy: 15-620
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
E-mail: przetargi@cirro.pl 📧
Telefon: 856645200 📞
URL: www.cirro.pl 🌏
Źródło: OJS 2026/S 156-563924 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 7434536.33 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 2277119.4 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 2277119.4 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
DZPZ-332-42PNU-7-2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-17 📅
Tytuł: Odczynniki laboratoryjne wraz z dzierżawą aparatów diagnostycznych
2️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2277119.4 💰
Najniższa oferta: 2277119.4 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2277119.4 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
roche 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: roche
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Roche Polska Sp. z o.o
Krajowy numer rejestracyjny:
522 00 14 461
Adres pocztowy: ul. Domaniewska 28
Kod pocztowy: 02-672
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: pl.przetargi@roche.com 📧
Telefon: 22 260 5161 📞
URL: www.roche.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 241628.4 💰
Najniższa oferta: 241628.4 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 241628.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cormay 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: cormay
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PZ Cormay S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
118 187 22 69
Adres pocztowy: ul. Wiosenna 22
Kod pocztowy: 05-092
Miasto pocztowe: Łomianki
Region: Warszawski wschodni 🏙️
E-mail: przetargi@cormay.com 📧
Telefon: 606 404 655 📞
URL: www.cormay.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 429218.03 💰
Najniższa oferta: 429218.03 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 429218.03 PLN 💰
Identyfikator oferty:
bioMerieux 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: biomerieux
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: bioMérieux Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5270203342
Adres pocztowy: ul. Gen. Józefa Zajączka 9
Kod pocztowy: 01-518
E-mail: dzp@biomerieux.com 📧
Telefon: 22 569-85-00 📞
URL: www.biomerieux.pl 🌏
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 573796.08 💰
Najniższa oferta: 573796.08 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 573796.08 PLN 💰
Identyfikator oferty:
siemens 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: siemens
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Siemens Healthcare Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
113 28 85 680
Adres pocztowy: ul. Polna 11,
Kod pocztowy: 00-633
E-mail: dzp.pl@siemens-healthineers.com 📧
Telefon: 800 120 133 📞
URL: https://www.siemens-healthineers.com/pl/ 🌏
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 2429297.1 💰
Najniższa oferta: 2429297.1 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2429297.1 PLN 💰
Identyfikator oferty:
diasorin 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: diasorin
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Diasorin Poland sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5272734753
Adres pocztowy: Jutrzenki 137a
Kod pocztowy: 02-231
E-mail: przetargi_pl@diasorin.com 📧
Telefon: 22 223 62 60 📞
URL: www.diasorin.com 🌏
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 512632.08 💰
Najniższa oferta: 512632.08 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 512632.08 PLN 💰
Identyfikator oferty:
diag med 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: diag med
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Grażyna Konecka DIAG-MED w spadku
Krajowy numer rejestracyjny:
534-100-06-82
Adres pocztowy: Słowikowskiego 85A bud H6
Kod pocztowy: 05-090
Miasto pocztowe: Raszyn
Region: Warszawski zachodni 🏙️
E-mail: przetargi@diag-med.pl 📧
Telefon: 22 2741609 📞
URL: www.diag-med.pl 🌏
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 670344.84 💰
Najniższa oferta: 670344.84 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 670344.84 PLN 💰
Identyfikator oferty:
grifols 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: grifols
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Grifols Polska
Krajowy numer rejestracyjny:
526 274 69 09
Adres pocztowy: ul. Grzybowska 87
Kod pocztowy: 00-844
E-mail: przetargi@grifols.com 📧
Telefon: 22 378 85 65 📞
URL: https://www.grifols.com/en/poland 🌏
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 251128.2 💰
Najniższa oferta: 251128.2 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 251128.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
cirro 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: cirro
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Cirro sp z o o
Krajowy numer rejestracyjny:
542-020-13-57
Adres pocztowy: ul. Elewatorska 58
Kod pocztowy: 15-620
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
E-mail: przetargi@cirro.pl 📧
Telefon: 856645200 📞
URL: www.cirro.pl 🌏
Źródło: OJS 2026/S 156-563924 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)