Opracowanie dokumentacji projektowej remontu i przebudowy budynku przy ul. Miedzianej 3 w Warszawie.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej remontu i przebudowy budynku przy ul. Miedzianej 3 w Warszawie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy oraz wytycznych dotyczących opracowania dokumentacji projektowej, stanowiących integralną część SWZ. Oferta winna zawierać wycenę wszelkich czynności niezbędnych do zrealizowania zamówienia również tych, których Zamawiający nie przewidział, a są niezbędne w celu realizacji przedmiotu zamówienia, według obowiązujących przepisów. Celem prawidłowego sporządzenia oferty, zaleca się dokonanie przez Wykonawcę na własny koszt wizji lokalnej w terenie, gdzie ma być realizowany przedmiot zamówienia. Osobą upoważnioną do kontaktu z Wykonawcami w celu dokonania wizji lokalnej (zalecanej) jest pracownik techniczny TZOM Ogrodowa 28/30 w Warszawie, tel. +48 22 49-58-486. Ponieważ obiekt jest wyłączony z użytkowania, osoba dokonująca wizji lokalnej zobowiązana jest do posiadania środków ochrony osobistej, wymaganej przy tego typu czynnościach. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania polisy odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania umowy, na sumę nie mniejszą niż 500 000,00 zł.

Termin

Deadline 2026-09-15

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-14 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Opracowanie dokumentacji projektowej remontu i przebudowy budynku przy ul. Miedzianej 3 w Warszawie.
Numer referencyjny: ZP.260.165.2026.JR
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej remontu i przebudowy budynku przy ul. Miedzianej 3 w Warszawie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy oraz wytycznych dotyczących opracowania dokumentacji projektowej, stanowiących integralną część SWZ. Oferta winna zawierać wycenę wszelkich czynności niezbędnych do zrealizowania zamówienia również tych, których Zamawiający nie przewidział, a są niezbędne w celu realizacji przedmiotu zamówienia, według obowiązujących przepisów. Celem prawidłowego sporządzenia oferty, zaleca się dokonanie przez Wykonawcę na własny koszt wizji lokalnej w terenie, gdzie ma być realizowany przedmiot zamówienia. Osobą upoważnioną do kontaktu z Wykonawcami w celu dokonania wizji lokalnej (zalecanej) jest pracownik techniczny TZOM Ogrodowa 28/30 w Warszawie, tel. +48 22 49-58-486. Ponieważ obiekt jest wyłączony z użytkowania, osoba dokonująca wizji lokalnej zobowiązana jest do posiadania środków ochrony osobistej, wymaganej przy tego typu czynnościach. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania polisy odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania umowy, na sumę nie mniejszą niż 500 000,00 zł.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 663630.77 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator: ZP.260.165.2026.JR
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 1455 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Miejscowość: Warszawa

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-09-15 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 10 000,00 zł

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Krajowy numer rejestracyjny: 5272457153
Adres pocztowy: kancelaria@zgnwola.waw.pl
Józefa Bema 70
Kod pocztowy: 01-225
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kancelaria@zgnwola.waw.pl 📧
Telefon: +48224958100 📞
URL: https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola/zamowienia-publiczne 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e252712-4227-4f0f-9bea-d52f4c5b2110 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e252712-4227-4f0f-9bea-d52f4c5b2110 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Krajowa Izba Odwoławcza
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 157-568413 (2026-08-14)