POPRAWA EFEKTYWNOŚCI I DOSTĘPNOŚCI E-USŁUG GMINY ZARZECZE
Gmina Zarzecze
Przedmiotem zadania inwestycyjnego pn. POPRAWA EFEKTYWNOŚCI I DOSTĘPNOŚCI E-USŁUG GMINY ZARZECZE współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.01 „Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 tytuł projektu „Cyfryzacja Gminy Zarzecze” nr FEPK.01.02-IZ.00-0091/23 w następującym zakresie: Część 1 : Dostawa i konfiguracja sprzętu wraz z oprogramowaniem: - Zestawy komputerowe - Oprogramowanie antywirusowe - Oprogramowanie biurowe - Zasilacze awaryjne - Zasilanie awaryjne serwerowni Część 2 : Dostawa wraz z wdrożeniem EZD RP wraz ze wszystkimi aplikacjami: - Uruchomienie i wdrożenie systemu EZD RP, szkolenie pracowników - Oprogramowanie dziedzinowe - Integracja EZD z System GIS, opieka gwarancyjna i serwisowa - System planowania i Realizacji Budżetu Gminy, opieka gwarancyjna i serwisowa - Platforma mieszkańca , opieka gwarancyjna i serwisowa - Udostępnieniem e-Usług, system e-woda Publicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ Miejscem Realizacji zamówienia jest Gmina Zarzecze
TerminDeadline 2026-10-02
Kto? Co?- • Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania › Urządzenia komputerowe
- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Poprawa efektywności i dostępności e-usług gminy zarzecze
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Tytuł: Dostawa i konfiguracja sprzętu wraz z oprogramowaniem:
Opis zamówienia: Dostawa i konfiguracja sprzętu wraz z oprogramowaniem
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Gmina Zarzecze, ul. Długa 7, 37-205 Zarzecze
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Przemyski 🏙️
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Dostawa wraz z wdrożeniem EZD RP wraz ze wszystkimi aplikacjami
Opis zamówienia: Dostawa wraz z wdrożeniem EZD RP wraz ze wszystkimi aplikacjami
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Gmina Zarzecze, ul. Długa7, 37-205 Zarzecze
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 09:06:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-02 09:06:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Zarzecze
Krajowy numer rejestracyjny:
7941671210
Kod pocztowy: 37-205
Miasto pocztowe: Zarzecze
Region: Przemyski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: inwestycje.zarzecze@post.pl 📧
Telefon: 166401529 📞
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zarzecze.ezamawiajacy.pl/pn/zarzecze/demand/316412/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zarzecze.ezamawiajacy.pl/pn/zarzecze/demand/316412/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 168-601514 (2026-08-28)
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne (>20)
- Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu (11)
- Pakiety oprogramowania do kontroli transakcji biznesowych i osobistych (10)
- Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania (6)
- Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego (5)
- Pakiety oprogramowania użytkowego (>20)
- Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania (10)
- Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe (>20)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)