Produkty lecznicze, wyroby medyczne, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego – 24 zadania

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego – 24 zadania. Zamówienie zostało szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-12. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-27 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-21 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Produkty lecznicze, wyroby medyczne, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego – 24 zadania
Numer referencyjny: DZP-271-2-68/PN/2026
Krótki opis:
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego – 24 zadania. Zamówienie zostało szczegółowo opisane w załącznikach do SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 24

1️⃣
Tytuł: Zadanie 1
Opis zamówienia: Zadanie 1
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Czas trwania: 18 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zgodnie ze specyfikacją, prawo opcji szczegółowo opisane w załączniku nr 1, 2 oraz 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie 2
Opis zamówienia: Zadanie 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie 3
Opis zamówienia: Zadanie 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie 4
Opis zamówienia: Zadanie 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie 5
Opis zamówienia: Zadanie 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Zadanie 6
Opis zamówienia: Zadanie 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Zadanie 7
Opis zamówienia: Zadanie 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Zadanie 8
Opis zamówienia: Zadanie 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Zadanie 9
Opis zamówienia: Zadanie 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 10
Opis zamówienia: Zadanie 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 11
Opis zamówienia: Zadanie11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie 12
Opis zamówienia: Zadanie 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie 13
Opis zamówienia: Zadanie 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie 14
Opis zamówienia: Zadanie 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie 15
Opis zamówienia: Zadanie 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie 16
Opis zamówienia: Zadanie 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie 17
Opis zamówienia: Zadanie 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie 18
Opis zamówienia: Zadanie 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie 19
Opis zamówienia: Zadanie 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie 20
Opis zamówienia: Zadanie 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie 21
Opis zamówienia: Zadanie 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie 22
Opis zamówienia: Zadanie 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie 23
Opis zamówienia: Zadanie 23
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie 24
Opis zamówienia: Zadanie 24
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024
Opis
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miejscowość: Kraków

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Na podstawie art. 138 ust.2 pkt 2 ustawy pzp prowadzi się postępowanie w PROCEDURZE PRZYSPIESZONEJ gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Powyższe wynika z pilnej potrzeby włączenia leków do Szpitalnej Listy Leków.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-12 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-12 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-12 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Krajowy numer rejestracyjny: 6792525795
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Kod pocztowy: 30-663
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://usdk.eb2b.com.pl/
E-mail: zp@usdk.pl 📧
Telefon: +48 126582011 📞
URL: https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://usdk.eb2b.com.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://usdk.eb2b.com.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 458 77 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach określonych w art. 505–590 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 101-363431 (2026-05-27)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 648741.44 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Numer umowy: DZP-272-171/2026 - Zadanie 2
Data zawarcia umowy: 2026-07-27 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 15409.28 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Farmacol-Logostyka Sp. z o.o.-Zadanie 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Farmacol-Logistyka Sp.z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5252409576
Adres pocztowy: ul. Szopienicka 77
Kod pocztowy: 40-431
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1667.95 PLN 💰
Identyfikator oferty: Urtica Sp. z o.o.-Zadanie 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8942556799
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 12684.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A.-Zadanie 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 8990107208
Adres pocztowy: ul. Balicka 117
Kod pocztowy: 30-149
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 50 058 PLN 💰
Identyfikator oferty: Urtica Sp. z o.o.-Zadanie 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Całkowita wartość umowy/działki: 259218.15 PLN 💰
Identyfikator oferty: Asclepios S.A. -Zadanie 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Asclepios S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 6481008230
Adres pocztowy: ul. Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3704.29 PLN 💰
Identyfikator oferty: Salus Intrenational Sp. z o.o.-Zadanie 13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus International Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus International Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6340125442
Adres pocztowy: ul. Pułaskiego 9
Kod pocztowy: 40-273

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 42865.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. -Zadanie 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0016

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018
Całkowita wartość umowy/działki: 1370.52 PLN 💰
Identyfikator oferty: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. -Zadanie 18
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0018

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019
Całkowita wartość umowy/działki: 239 760 PLN 💰
Identyfikator oferty: LEK S.A. -Zadanie 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0019
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Lek S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lek s.a.
Krajowy numer rejestracyjny: 728134936
Adres pocztowy: ul. Podlipie 16
Kod pocztowy: 95-010
Miasto pocztowe: Stryków
Region: Łódzki 🏙️

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 2678.83 PLN 💰
Identyfikator oferty: Salus International Sp.z o.o. -Zadanie 21
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0021

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022
Całkowita wartość umowy/działki: 1974.62 PLN 💰
Identyfikator oferty: Salus International Sp.z o.o. -Zadanie 22
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0022

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024
Całkowita wartość umowy/działki: 17350.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. -Zadanie 24
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0024

1️⃣3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

2️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

2️⃣1️⃣
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3

2️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

2️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-583255 (2026-08-21)