Rozbudowa układów klimatyzacji precyzyjnej oraz budowa nowego kiosku serwerowego w Zapasowym Repozytorium Cyfrowym
Narodowe Archiwum Cyfrowe
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu chłodzenia w istniejącej serwerowni, obejmująca wymianę urządzeń klimatyzacji precyzyjnej w funkcjonującym korytarzu z szafami rack oraz wykonanie nowej infrastruktury chłodzenia dla nowego korytarza serwerowego z szafami rack, jak również budowa nowego kiosku serwerowego wraz z niezbędnymi elementami. Celem rozbudowy jest zapewnienie stabilnych i wymaganych parametrów środowiskowych (temperatura, wilgotność), zwiększenie niezawodności systemu chłodzenia, poprawa efektywności energetycznej oraz dostosowanie infrastruktury do aktualnych i przyszłych obciążeń IT oraz zapewnienie niezbędnej przestrzeni na instalacje sprzętu teleinformatycznego.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-07. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-07.
Kto? Co?- • Maszyny przemysłowe › Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
- • Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne › Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
- • Roboty instalacyjne w budynkach › Roboty instalacyjne elektryczne
- • Sieci › Urządzenia sieciowe
- • Sprzęt związany z komputerami › Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
- • Urządzenia monitorowania ruchu › Urządzenia bezpośredniego monitorowania
- • Wentylatory i urządzenia klimatyzacyjne › Urządzenia klimatyzacyjne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-07 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Rozbudowa układów klimatyzacji precyzyjnej oraz budowa nowego kiosku serwerowego w Zapasowym Repozytorium Cyfrowym
Numer referencyjny:
DAG.261.5.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia chłodzące i wentylacyjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DAG.261.5.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi:
Kod pocztowy: 31-510
Miejscowość: Kraków
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Kraków 🏙️
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-07 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-07 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-07 10:00:00 📅
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Narodowe Archiwum Cyfrowe
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5252088853
Departament: Narodowe archiwum cyfrowe
Adres pocztowy: ul. Stefana Kazimierza Hankiewicza 1
Kod pocztowy: 02-103
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Administracyjno Gospodarczy
E-mail: zamowienia.publiczne@nac.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 572 16 09 📞
URL: https://www.nac.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://nac.bip.gov.pl/search/publiccontracts/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://nac.ssdip.bip.gov.pl/search/publiccontracts/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-717b4783-0497-4c00-a3a7-0f92d8c671a7 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-717b4783-0497-4c00-a3a7-0f92d8c671a7 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: http://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/korespondencja-do-krajowej-izby-odwolawczej-dotyczaca-spraw-odwolawczych/UZP 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-08Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 129-470040 (2026-07-07)