Serwis systemów ochrony technicznej oraz telewizji przemysłowej w KOGENERACJI S.A.

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A.

Serwis systemów ochrony technicznej oraz telewizji przemysłowej w KOGENERACJI S.A.

Termin

Deadline 2026-10-13

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Serwis systemów ochrony technicznej oraz telewizji przemysłowej w KOGENERACJI S.A.
Numer referencyjny: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026
Krótki opis:
Serwis systemów ochrony technicznej oraz telewizji przemysłowej w KOGENERACJI S.A.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi naprawcze i konserwacyjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część I
Tytuł: Część I - Serwis systemów kontroli dostępu SKD w EC Wrocław i EC Czechnica
Opis zamówienia: Część I - Serwis systemów kontroli dostępu SKD w EC Wrocław i EC Czechnica
Informacje dodatkowe:
Wymagany termin realizacji zamówienia – 48 miesięcy, z mocą obowiązywania od Daty Wejścia w Zycie, zdefiniowanej w Załączniku nr 2 do SWZ
Adres pocztowy: Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
Elektrociepłownia Czechnica - 50-011 Siechnice ul. Fabryczna 22 i na terenie gospodarki biomasowej przy ul. Stawowej 1
Kod pocztowy: 50-011
Miejscowość: Siechnice
Adres pocztowy: Elektrociepłownia Wrocław - 50-220 Wrocław ul. Łowiecka 24 i na terenie Portu przy ul. Kleczkowskiej 52
Kod pocztowy: 50-220
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Czas trwania: 48 miesięcy
Czas trwania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów
Niniejsza umowa podlega odnowieniu
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część II
Tytuł: Część II - Serwis systemu kontroli dostępu SKD w EC Czechnica 2
Opis zamówienia: Część II - Serwis systemu kontroli dostępu SKD w EC Czechnica 2
Adres pocztowy: Elektrociepłownia Czechnica 2 - 50-011 Siechnice ul. Stawowa 1
Miejsce wykonania: Wrocławski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część III
Tytuł: Część III - Serwis systemu nadzoru wizyjnego (CCTV) ochrony w EC Wrocław i EC Czechnica
Opis zamówienia:
Część III - Serwis systemu nadzoru wizyjnego (CCTV) ochrony w EC Wrocław i EC Czechnica
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część IV
Tytuł: Część IV - Serwis systemów telewizji przemysłowej CCTV w EC Czechnica 2
Opis zamówienia: Część IV - Serwis systemów telewizji przemysłowej CCTV w EC Czechnica 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POST/PEC/PEC/UZK/00266/2026 - Część V
Tytuł: Część V - Serwis systemów telewizji przemysłowej w EC Wrocław i EC Zawidawie
Opis zamówienia: Część V - Serwis systemów telewizji przemysłowej w EC Wrocław i EC Zawidawie
Adres pocztowy: Elektrociepłownia Wrocław - 50-220 Wrocław ul. Łowiecka 24 i przy ul. Kleczkowskiej 52 (teren nawęglania EC Wrocław)
Elektrociepłownia Zawidawie - 51-317 Wrocław ul. Bierutowska 67A
Kod pocztowy: 51-317
Adres pocztowy: Elektrownia Szczytowo-Pompowa Młoty – Młoty 9, k. Bystrzycy Kłodzkiej
Kod pocztowy: 57-516
Miejscowość: Młoty
Miejsce wykonania: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Opis
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Adres pocztowy: Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. - 50-220 Wrocław; ul. Łowiecka 24

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/25/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-13 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-13 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie Ofert odbędzie się bez udziału Wykonawców, przy użyciu Systemu Zakupowego GK PGE. Do upływu terminu otwarcia Ofert Zamawiający nie ma możliwości zapoznania się z Ofertą.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Określona forma prawna musi zostać przyjęta przez grupę oferentów, której udzielono zamówienia
Data otwarcia: 2026-10-13 12:00:00 📅
Miejsce:
Otwarcie Ofert odbędzie się bez udziału Wykonawców, przy użyciu Systemu Zakupowego GK PGE. Do upływu terminu otwarcia Ofert Zamawiający nie ma możliwości zapoznania się z Ofertą.
Umowa zawiera warunki realizacji
Wymagana umowa o zachowaniu poufności

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Forma prawna, jaką musi przyjąć grupa wykonawców, którym zostanie udzielone zamówienie:
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o Zamówienie w rozumieniu art. 58 Ustawy PZP (np. konsorcja, wspólnicy spółki cywilnej): 1. Ponoszą solidarną odpowiedzialność za niewykonanie lub nienależyte wykonanie Zamówienia i wniesienie zabezpieczenia należytego wykonania Umowy; 2. Muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w Postępowaniu i zawarcia Umowy w sprawie niniejszego Zamówienia, zgodnie z art. 58 ust. 2 Ustawy PZP – fakt ustanowienia Pełnomocnika musi wynikać z załączonych do Oferty dokumentów – wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z pełnomocnikiem; 3. Pełnomocnictwo powinno jednoznacznie wskazywać jakiego Postępowania dotyczy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o Zamówienie, dane pełnomocnika, czynności jakie w Postępowaniu ma prawo wykonywać pełnomocnik; 4. Przed zawarciem Umowy, jeżeli Oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, Zamawiający może wezwać do przedstawienia kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców
Pokaż więcej
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
Warunki finansowe zostały określone w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Warunki realizacji zamówienia opisano w SWZ

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: KRS 0000001010
Adres pocztowy: ul. Łowiecka 24
Kod pocztowy: 50-220
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: PGE Energia Ciepła S.A. Departament Zakupów
E-mail: rafal.cwalinski@gkpge.pl 📧
Telefon: +48 697 599 825 📞
URL: www.kogeneracja.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://swpp2.gkpge.pl 🌏
Główna działalność
Produkcja, transport oraz dystrybucja gazu i energii cieplnej
Komunikacja
Adres URL uczestnictwa: https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList 🌏
Uzasadnienie zastrzeżenia dostępu do niektórych dokumentów zamówienia: Ochrona informacji szczególnie chronionych
Dostęp do dokumentów przetargowych jest ograniczony
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Przedmiotowe Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 2019, z późn. zm.), w trybie przetargu nieograniczonego – art. 378 ust. 1 w zw. z art. 132 i nast. Ustawy PZP, przepisów wykonawczych wydanych 29na jej podstawie oraz SWZ. 2. Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 ust.1 Ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami (SWZ) dostępna jest bezpłatnie na stronie: https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList Wszelkie informacje niezamieszczone w treści ogłoszenia o zamówieniu, a istotne dla postępowania znajdują się w SWZ – prosimy Wykonawców o szczegółowe zapoznanie się z jej treścią. 4. Zamawiający dopuszcza możliwości zmiany terminów realizacji prac oraz umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach określonych w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 5. Oferty, oświadczenia, w tym oświadczenie Wstępne, sporządza się, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 61 Pzp. 6. Zamawiający niniejszym informuje, iż szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zawarte zostały w pkt 31 SWZ. 7. Podstawy wykluczenia z postępowania zostały określone w pkt 15 SWZ, a podmiotowe środki dowodowe składane celem potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania wskazane zostały w pkt 17 SWZ.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu Zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów Ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej określone w Dziale IX Ustawy Pzp. Środki ochrony prawnej wobec Ogłoszenia wszczynającego Postępowanie o udzielenie Zamówienia oraz Dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 Ustawy Pzp, oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców.
Pokaż więcej
Źródło: OJS 2026/S 170-609332 (2026-09-02)