Sporządzenie operatów szacunkowych określających wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomościach.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu

Część 1: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Bodzewo gm. Piaski. Część 2: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Mchy gm. Książ Wlkp. Część 3: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Sepno gm. Kamieniec. Część 4: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Stary Gołębin gm. Czempiń, dz. 96/19. Część 5: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Stary Gołębin gm. Czempiń, dz. 86/4, 86/2. Część 6: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Łęka Wielka gm. Poniec Część 7: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na budowę urządzeń wodnych służących do ujmowania wód podziemnych na nieruchomościach położonych w msc. Modrze, Szczepowice, Sepno, Zadory, Głuchowo, Gorzyczki, Gołębin Stary,Turew Gola, Chwałkowo Kościelne, Świączyń.

Termin

Deadline 2026-10-08

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sporządzenie operatów szacunkowych określających wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomościach.
Numer referencyjny: POZ.WO.260.50.2026
Krótki opis:
Część 1: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Bodzewo gm. Piaski. Część 2: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Mchy gm. Książ Wlkp. Część 3: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Sepno gm. Kamieniec. Część 4: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Stary Gołębin gm. Czempiń, dz. 96/19. Część 5: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Stary Gołębin gm. Czempiń, dz. 86/4, 86/2. Część 6: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Łęka Wielka gm. Poniec Część 7: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na budowę urządzeń wodnych służących do ujmowania wód podziemnych na nieruchomościach położonych w msc. Modrze, Szczepowice, Sepno, Zadory, Głuchowo, Gorzyczki, Gołębin Stary,Turew Gola, Chwałkowo Kościelne, Świączyń.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi biegłych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POZ.WO.260.50.2026 - część 1
Tytuł: Część 1: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Bodzewo gm. Piaski.
Opis zamówienia:
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w miejscowości Bodzewo gm. Piaski, powiat gostyński, województwo wielkopolskie, oznaczona w ewidencji jako działka o nr 190/23 (lokalizacja na planie sytuacyjnym zgodnie z numeracją): 1) rozbudowa hali udojowej, okres, w którym dokonano nakładu: 02.05.2008 r., wycena wartości rynkowej ulepszenia: na dzień 07 stycznia 2026 roku. 2) budowa zbiornika na gnojowicę (bez zadaszenia) o pojemności 1200 m3, okres, w którym dokonano nakładu: 26.05.2008 r., wycena wartości rynkowej ulepszenia: na dzień 07 stycznia 2026 roku.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
Podany w ogłoszeniu szacowany okres obowiązywania odnosi się do terminu maksymalnego. Termin zaś stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Wykonawca proponując termin wykonania zamówienia zobowiązany jest uwzględnić przedział od 25 dni do 35 dni.
Miejscowość: Bodzewo
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Leszczyński 🏙️
Czas trwania: 35 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin wykonania zamówienia
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POZ.WO.260.50.2026 - część 2
Tytuł: Część 2: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Mchy gm. Książ Wlkp.
Opis zamówienia:
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w miejscowości Mchy gm. Książ Wielkopolski, powiat śremski, województwo wielkopolskie, oznaczone w ewidencji jako działki o nr 246/2 (lokalizacja na planie sytuacyjnym zgodnie z numeracją): 1) modernizacja budynku jałownika (cielętnika) nr inw. 183/1/M (108/1/M/+3) - budowa zadaszenia pomiędzy budynkami; okres, w którym dokonano nakładu: 14.12.2001 r., wycena wartości rynkowej ulepszenia: na dzień 10 grudnia 2025 roku, 2) wykonanie płyty obornikowej o pow. 820 m2 oraz zbiornika na odchody zwierzęce o poj. 20 m3, okres, w którym dokonano nakładu: 02.10.2006 r., wycena wartości rynkowej ulepszenia: na dzień 10 grudnia 2025 roku.
Pokaż więcej
Miejscowość: Mchy
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POZ.WO.260.50.2026 - część 3
Tytuł: Część 3: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Sepno gm. Kamieniec.
Opis zamówienia:
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w miejscowości Sepno gm. Kamieniec, powiat grodziski, województwo wielkopolskie, oznaczona w ewidencji jako działka o nr 13/10 (lokalizacja na planie sytuacyjnym zgodnie z numeracją): 1) adaptacja magazynu mieszalni nr inw. 9/131/8 (obecnie 108/9/8/+1) na magazyn płaski zboża; okres, w którym dokonano nakładu: do ustalenia przez rzeczoznawcę majątkowego, data zakończenia zadania zgodnie z umową inwestycyjną: 31.12.2005, wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 11 grudnia 2025 roku; 2) adaptacja magazynu mieszalni nr inw. 9/101/2 (obecnie 108/9/7/+3) na magazyn płaski zboża; okres, w którym dokonano nakładu: do ustalenia przez rzeczoznawcę majątkowego, data zakończenia zadania zgodnie z umową inwestycyjną: 31.12.2005, wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 11 grudnia 2025 roku.
Pokaż więcej
Miejscowość: Sepno
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POZ.WO.260.50.2026 - część 4
Tytuł: Część 4: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Stary Gołębin gm. Czempiń, dz. 96/19.
Opis zamówienia:
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w miejscowości Stary Gołębin gm. Czempiń, powiat kościański, województwo wielkopolskie, oznaczona w ewidencji jako działka o nr 96/19. Budowa bazy suszarniczo-magazynowej zboża. W skład bazy wchodzi m. innymi: - 4 szt. silosy płaskodenne, - 2 szt. silosy buforowe, - czyszczalnia, - suszarnia typu S412, - kosz zasypowy, - przenośniki zboża, - kanały technologiczne, - fundamenty pod urządzenia, - instalacja gazowa niskiego ciśnienia, - pomieszczenie sterowni, - wewnętrzna instalacja gazowa niskiego ciśnienia, - zbiornik pożarowy ziemny. Wartość rynkowa bazy winna uwzględniać między innymi: kompletność urządzenia, stan techniczny urządzenia i jego wiek, okres i sposób eksploatacji, prawidłowość gospodarki remontowej. 1) Przy ocenie stanu technicznego należy wyszczególnić w szczególności parametry: - zużycie potencjału eksploatacyjnego, - zużycie ekonomiczne, - stopień przydatności. 2) W operacie należy ująć wycenioną wartość rynkową każdego poszczególnego wyodrębnionego urządzenia. 3) Rzeczoznawca majątkowy winien dokonać przed sporządzenie operatu szacunkowego klasyfikacji urządzeń bazy na grupy stanowiące określone funkcjonalnie elementy technologiczne i będące osobnym środkiem trwałym. 4) Części składowe, stanowiące nieodłączny element środka trwałego, warunkujące jego użytkowanie i powiązana fizycznie (wchodzące w skład danego środka trwałego) są częścią odpowiedniego urządzenia i podlegają wycenie wraz z tym urządzeniem.
Pokaż więcej
Miejscowość: Stary Gołębin
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POZ.WO.260.50.2026 - część 5
Tytuł: Część 5: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Stary Gołębin gm. Czempiń, dz. 86/4, 86/2.
Opis zamówienia:
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w miejscowości Stary Gołębin gm. Czempiń, powiat kościański, województwo wielkopolskie, oznaczone w ewidencji jako działki o nr 86/4 i 86/2 (lokalizacja na planie sytuacyjnym zgodnie z numeracją); 1) budowa otwartego zbiornika na płynne odchody zwierzęce o poj. 3027 m3, okres, w którym dokonano nakładu: 31.12.2009 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku, 2) budowa płyty do składowania obornika o pow. 3682 m2 oraz utwardzenia drogi do wypychania obornika o pow. 1411 m2, okres, w którym dokonano nakładu: 23.06.2009 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku 3) budowa zbiornika na gnojowicę o poj. 3000 m3, okres, w którym dokonano nakładu: 24.06.2015 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku 4) budowa zadaszenia pomiędzy oborami (nr 3 i nr 4) nr inw. 2/182/668, polegająca na wykonaniu nowych stołów paszowych na ich zewnętrznych ścianach, nowych ganków paszowych oraz powiększenia powierzchni legowiskowych oraz wykonania zadaszenia dla paszowozu; okres, w którym dokonano nakładu: 20.04.2011 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku, 5) budowa zadaszenia nad drogą przejazdową paszowozu między oborami, okres, w którym dokonano nakładu: 14.05.2010 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku 6) budowa zadaszeń zbiorników na gnojowicę, okres, w którym dokonano nakładu: do ustalenia przez rzeczoznawcę majątkowego, wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku 7) modernizacja okólników przy jałownikach o nr inw. 2/183/836 i 837: ­ Zadaszenie nad istniejącym okólnikiem przy jałowniku nr 1 od strony jałownika nr 2; okres, w którym dokonano nakładu: 28.06.2013 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku ­ Zadaszenie przy jałowniku nr 1 od strony silosów. okres, w którym dokonano nakładu: 09.10.2012 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku ­ Zadaszenie nad istniejącym okólnikiem przy jałowniku nr 2 od strony jałownika nr 3; okres, w którym dokonano nakładu: 28.06.2013 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku ­ Zadaszenie nad istniejącym okólnikiem przy jałowniku nr 2 od strony jałownika nr 1; okres, w którym dokonano nakładu: 28.06.2013 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku 8) budowa zadaszenia pomiędzy oborami, polegająca na wykonaniu nowych stołów paszowych na ich zewnętrznych ścianach, nowych ganków paszowych oraz powiększenia powierzchni legowiskowych oraz wykonania zadaszenia dla paszowozu; okres, w którym dokonano nakładu: 14.05.2010 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 12 grudnia 2025 roku.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POZ.WO.260.50.2026 - część 6
Tytuł: Część 6: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w msc. Łęka Wielka gm. Poniec
Opis zamówienia:
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomości położonej w miejscowości Łęka Wielka gm. Poniec, powiat gostyński, województwo wielkopolskie, oznaczona w ewidencji jako działka o nr 434/3 (lokalizacja na planie sytuacyjnym zgodnie z numeracją): 1) przebudowa obory nr 3 i 4 (nr inw. LW/182/502) - przeniesienie stołów paszowych w celu poprawienia dobrostanu zwierząt; okres, w którym dokonano nakładu: 15.12.2010 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 15 grudnia 2025 roku; 2) budowa płyty do składowania obornika o pow. 1900 m2 dla obór 1 i 2 oraz 3 i 5; okres, w którym dokonano nakładu: zgłoszenie 2009 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 15 grudnia 2025 roku; 3) budowa zbiornika na gnojowicę o poj. 3027 m3; okres, w którym dokonano nakładu: pozwolenie na budowę 15.05.2009 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 15 grudnia 2025 roku; 4) budowa zadaszenia paszowozu o pow. 550 m2 między oborami nr 3 i 4; okres, w którym dokonano nakładu: 15.12.2010 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 15 grudnia 2025 roku; 5) budowa zadaszenie nad drogą paszowozu pomiędzy oborami 1 i 2; okres, w którym dokonano nakładu: 15.12.2010 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 15 grudnia 2025 roku; 6) przebudowa obory nr 1 i 2 przeniesienie stołów paszowych w celu poprawienia dobrostanu zwierząt; okres, w którym dokonano nakładu: 17.12.2010 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 15 grudnia 2025 roku; 7) budowa zadaszenia nad drogą przejazdową paszowozu pomiędzy oborami przy oborze porodówce SKZ; okres, w którym dokonano nakładu: pozwolenie na budowę 27.08.2012 r., wycena wartości rynkowej polepszenia: na dzień 15 grudnia 2025 roku.
Pokaż więcej
Miejscowość: Łęka Wielka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: POZ.WO.260.50.2026 - część 7
Tytuł: Część 7: Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na budowę urządzeń wodnych służących do ujmowania wód podziemnych na nieruchomościach położonych w msc. Modrze, Szczepowice, Sepno, Zadory, Głuchowo, Gorzyczki, Gołębin Stary, Turew, Gola, Chwałkowo Kościelne, Świączyń.
Opis zamówienia:
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość rynkową ulepszeń poniesionych przez byłego dzierżawcę na nieruchomościach położonych w lokalizacjach wskazanych w poniższym zestawieniu, na których dokonano ulepszeń wynikających z inwestycji polegających na poniesieniu nakładów na budowę urządzeń wodnych służących do ujmowania wód podziemnych – studni wierconych pionowych. Lokalizacje: msc. Modrze, Szczepowice, Sepno, Zadory, Głuchowo, Gorzyczki, Gołębin Stary, Turew, Gola, Chwałkowo Kościelne, Świączyń.
Pokaż więcej
Miejscowość: Modrze
Szczepowice
Zadory
Głuchowo
Gorzyczki
Gołębin Stary
Turew
Gola
Chwałkowo Kościelne
Świączyń
Miejsce wykonania: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Opis
Miejsce wykonania:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy internetowej dostępnej pod adresem https://kowr.eb2b.com.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-08 10:00:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem platformy internetowej dostępnej pod adresem https://kowr.eb2b.com.pl
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny: 5272818355
Adres pocztowy: Fredry 12
Kod pocztowy: 61-701
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia.publiczne.poznan@kowr.gov.pl 📧
Telefon: +48618560703 📞
Fax: +48618515092 📠
URL: https://www.gov.pl/web/kowr 🌏
Adres profilu nabywcy: https://kowr.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://kowr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/528063 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://kowr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/528063 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1.Oferta wraz z załącznikami musi zostać sporządzona w języku polskim, w postaci elektronicznej oraz podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 2. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy Zakupowej pod adresem https://kowr. 3. Do elektronicznego podpisywania dokumentów elektronicznych przy pomocy eb2b.com.plkwalifikowanego podpisu elektronicznego stosuje się następujące formaty podpisów: XAdES, PAdES, CAdES lub ASIC (zamawiający preferuje stosowanie formatu podpisu PAdES dla plików w formacie .pdf oraz XAdES typ wewnętrzny otaczający dla plików w pozostałych dopuszczalnych formatach). W przypadku korzystania z formatu podpisu XAdES typ zewnętrzny należy pamiętać, żeby plik podpisu przekazać zamawiającemu razem z plikiem podpisywanym. 4. Dokumenty elektroniczne po podpisaniu przy pomocy profilu zaufanego generowane są w formacie .xml lub .pdf i w takich formatach należy przesyłać je do zamawiającego, za wyjątkiem formularza ofertowego i cenowego (jeśli jest wymagany), który/które należy przesłać do Zamawiającego w formacie .pdf 5. Dokumenty elektroniczne w postępowaniu muszą spełniać łącznie następujące wymagania: a) być utrwalone w sposób umożliwiający ich wielokrotne odczytanie, zapisanie i powielenie, a także przekazanie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; b) umożliwiać prezentację treści w postaci elektronicznej, w szczególności przez wyświetlenie tej treści na monitorze ekranowym; c) umożliwiać prezentację treści w postaci papierowej, w szczególności za pomocą wydruku; d) zawierać dane w układzie niepozostawiającym wątpliwości co do treści i kontekstu zapisanych informacji. 6. Za datę przekazania na Platformę oferty, oświadczenia, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na platformę. Potwierdzeniem prawidłowo przekazanego (dokumentu elektronicznego) jest automatyczne wygenerowanie komunikatu systemowego o treści „Plik został przesłany”, po każdej prawidłowo wykonanej operacji. 7. W postępowaniu o udzielenie zamówienia korespondencja elektroniczna odbywa się wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem platformy w zakładce „Pytania / Informacje”. 8. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. 2020 poz. 2415) oraz w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. 2020 poz. 2452). 9. RODO zgodnie z Działem w SWZ.
Pokaż więcej
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Prokuratoria Generalna Rzeczypospolitej Polskiej
Krajowy numer rejestracyjny: 5262883664
Adres pocztowy: Hoża 76/78
Kod pocztowy: 00-682
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kancelaria@prokuratoria.gov.pl 📧
Telefon: +48223923117 📞
Fax: +48223923102 📠
URL: https://www.gov.pl/web/prokuratoria 🌏
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowaizbaodwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o środkach ochrony prawnej, w tym terminach, przysługujących wykonawcom zawarte zostały w Dziale XXIV SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-606413 (2026-09-02)