Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii Jemielna z podziałem na zadania

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej z podziałem na zadania. 2.Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych objętych przedmiotem zamówienia w danym zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ. 3. Dostawy następować będą sukcesywnie, na podstawie zamówień częściowych składanych przez upoważnionego pracownika Zamawiającego telefonicznie lub emailem. Termin jednorazowej dostawy nie może być dłuższy niż 2 dni robocze od otrzymania zamówienia od Zamawiającego (Termin jednorazowej dostawy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert). Dostawy będą się odbywały w godzinach od 7:00 do 10:00 od poniedziałku do piątku, 2-3 razy w tygodniu. 4. Przedmiot zamówienia w zadaniach nr 1 – 10 zostanie wykonany w okresie od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.01.2027 roku do dnia 31.12.2027 roku. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na 10 części (zadań). Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na wybraną przez siebie część (zadanie)/ części (zadania). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części (zadania).

Termin

Deadline 2026-10-08

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii Jemielna z podziałem na zadania
Numer referencyjny: ZP/03/2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej z podziałem na zadania. 2.Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych objętych przedmiotem zamówienia w danym zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ. 3. Dostawy następować będą sukcesywnie, na podstawie zamówień częściowych składanych przez upoważnionego pracownika Zamawiającego telefonicznie lub emailem. Termin jednorazowej dostawy nie może być dłuższy niż 2 dni robocze od otrzymania zamówienia od Zamawiającego (Termin jednorazowej dostawy stanowi jedno z kryteriów oceny ofert). Dostawy będą się odbywały w godzinach od 7:00 do 10:00 od poniedziałku do piątku, 2-3 razy w tygodniu. 4. Przedmiot zamówienia w zadaniach nr 1 – 10 zostanie wykonany w okresie od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.01.2027 roku do dnia 31.12.2027 roku. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na 10 części (zadań). Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na wybraną przez siebie część (zadanie)/ części (zadania). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części (zadania).
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 2881453.84 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 10
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 10

1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1 - Dostawa warzyw i owoców
Wartość szacunkowa bez VAT: 591309.08 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw i owoców do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe: Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Wykonawca zobowiązany będzie dostarczać zamówiony towar do siedziby Zamawiającego na adres: Ostrowina 21, 56-400 Oleśnica – magazyn żywnościowy oraz do filii Jemielna 15, 56-420 Bierutów.
Kod pocztowy: 56-400, 56-420
Miejscowość: Ostrowina, Jemielna
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wrocławski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Kryterium jakości (nazwa): Termin jednorazowej dostawy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2 - Dostawa różnych artykułów spożywczych
Wartość szacunkowa bez VAT: 389388.89 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe: Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3 - Dostawa nabiału i produktów mleczarskich
Wartość szacunkowa bez VAT: 438766.81 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału i produktów mleczarskich do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 4 - Dostawa mięsa wieprzowego, podrobów wieprzowych oraz produktów mięsnych
Wartość szacunkowa bez VAT: 330172.50 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa wieprzowego, podrobów wieprzowych oraz produktów mięsnych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 5 - Dostawa pieczywa
Wartość szacunkowa bez VAT: 213089.63 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Kod pocztowy: 56-400 , 56-420
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 6 - Dostawa drobiu, podrobów i wyrobów drobiowych
Wartość szacunkowa bez VAT: 420338.63 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drobiu, podrobów i wyrobów drobiowych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 7 - Dostawa mrożonek
Wartość szacunkowa bez VAT: 303775.50 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 8 - Dostawa ryb
Wartość szacunkowa bez VAT: 100238.25 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin jednorazowej dostawy,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 9 - Dostawa jaj
Wartość szacunkowa bez VAT: 83 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jaj do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 10 - Dostawa produktów dietetycznych
Wartość szacunkowa bez VAT: 11374.55 PLN 💰
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów dietetycznych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://pdps-ostrowina.logintrade.net/zapytania_email,238478,e4964899ca0c85ce8478a195ca33d2a9.html
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
1. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, do dnia 05.01.2027r. 2. Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://pdps-ostrowina.logintrade. net/rejestracja/ustawowe.html, bezpośredni link do zamówienia: https://pdps-ostrowina.logintrade.net/zapytania_email,238478,e4964899ca0c85ce8478a195ca33d2a9.html poprzez odszyfrowanie ofert przez Zamawiającego. 3. Zamawiający, niezwłocznie po otwarciu ofert, udostępnia na Platformie informacje o: 1) nazwach albo imionach i nazwiskach oraz siedzibach lub miejscach prowadzonej działalności gospodarczej bądź miejscach zamieszkania wykonawców, których oferty zostały otwarte; 2) cenach zawartych w ofertach. 4. Zamawiający nie przewiduje jawnej sesji otwarcia ofert.
Pokaż więcej
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-08 12:30:00 📅
Miejsce: Informacje dodatkowe:
1. Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 90 dni, do dnia 05.01.2027r. 2. Otwarcie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://pdps-ostrowina.logintrade. net/rejestracja/ustawowe.html, bezpośredni link do zamówienia: https://pdps-ostrowina.logintrade.net/zapytania_email,238478,e4964899ca0c85ce8478a195ca33d2a9.html poprzez odszyfrowanie ofert przez Zamawiającego. 3. Zamawiający, niezwłocznie po otwarciu ofert, udostępnia na Platformie informacje o: 1) nazwach albo imionach i nazwiskach oraz siedzibach lub miejscach prowadzonej działalności gospodarczej bądź miejscach zamieszkania wykonawców, których oferty zostały otwarte; 2) cenach zawartych w ofertach. 4. Zamawiający nie przewiduje jawnej sesji otwarcia ofert.
Pokaż więcej
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Powiatowy Dom Pomocy Społecznej
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 9111785836
Adres pocztowy: ul. Ostrowina 21
Kod pocztowy: 56-400
Miasto pocztowe: Oleśnica
Region: Wrocławski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@pdps-ostrowina.pl 📧
Telefon: 71 3148756 📞
URL: http://bip.pdps-ostrowina.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://pdps-ostrowina.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pdps-ostrowina.logintrade.net/zapytania_email,238478,e4964899ca0c85ce8478a195ca33d2a9.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://pdps-ostrowina.logintrade.net/zapytania_email,238478,e4964899ca0c85ce8478a195ca33d2a9.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
I. 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp; 2) art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp; 3) art. 5 k rozporządzenia (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. (zwanym w dalszej treści SWZ „art. 5 k rozporządzenia 833/2014”), oraz 4) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (zwanej w dalszej treści SWZ „ustawą z dnia 13 kwietnia 2022 r.”). 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego, b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego, c) o którym mowa w art. 228-230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46-48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie lub w art. 54 ust. 1-4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych, d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego, e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa, f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296-307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270-277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe, h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej - lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1 jw; 3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; 4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne; 5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie; 6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1 ustawy Pzp, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. 3. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, tj. w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. 4. Zgodnie z art. 5 k rozporządzenia nr 833/2014 zakazuje się udzielania zamówień publicznych na rzecz lub z udziałem: 1) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; 2) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu o których mowa w ww. ppkt 1); lub 3) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o którym mowa ww. ppkt 1) lub ppkt 2) w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 5. Z postępowania o udzielenie zamówienia, na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o wyklucza się: 1) Wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w Rozporządzeniu 765/2006 i Rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.; 2) Wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.; 3) Wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.. Uwaga: Wykluczenie następuje na okres trwania okoliczności określonych w ww. ust. 2 pkt 1 – 3 (tj. art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.). II.Zamawiający zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp, przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych wskazanych w rozdz. IX ust. 4 pkt 1-4 SWZ w zakresie, w jakim nie zostały one zastąpione ważnym certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, z uwzględnieniem rozdz. IX ust. 10-16 SWZ: 1) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 2) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy. 3) oświadczenia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014. 4) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. III.Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. IV. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, zobowiązany będzie złożyć: 1) JEDZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego, oraz 2) Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587800 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 2. Odwołanie wnosi się w terminie: 1)10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w ppkt 1). 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 1i 2 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-607534 (2026-09-02)