Sukcesywna dostawa odczynników w ramach projektu "Biomedyczne i socjoekonomiczne uwarunkowania oraz konsekwencje zdrowotne i społeczno-ekonomiczne wielochorobowości w Polsce. Diagnoza epidemiologiczna, analiza wieloletnich trendów, propozycja programów interwencyjnych" na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z podziałem na 5 części
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Sukcesywna dostawa odczynników w ramach projektu "Biomedyczne i socjoekonomiczne uwarunkowania oraz konsekwencje zdrowotne i społeczno-ekonomiczne wielochorobowości w Polsce. Diagnoza epidemiologiczna, analiza wieloletnich trendów, propozycja programów interwencyjnych" na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z podziałem na 5 części. 1) Część 1 – Odczynniki Cusabio; 2) Część 2 – Odczynniki DRG Diagnostics BioCheck COMPANY; 3) Część 3 – Odczynniki Merck; 4) Część 4 – Odczynniki Elabscience; 5) Część 5 – Odczynniki Biomedica Medizinprodukte GMBH;
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-09-04. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-18.
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa odczynników w ramach projektu "Biomedyczne i socjoekonomiczne uwarunkowania oraz konsekwencje zdrowotne i społeczno-ekonomiczne wielochorobowości w Polsce. Diagnoza epidemiologiczna, analiza wieloletnich trendów, propozycja programów interwencyjnych" na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z podziałem na 5 części
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki i środki kontrastowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 1 – Odczynniki Cusabio
Opis zamówienia:
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): czas dostawy jednostkowego zamówienia - szczegółowo opisane w pkt. 15.1 SWZ
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 2 – Odczynniki DRG Diagnostics BioCheck COMPANY
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 3 – Odczynniki Merck
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 4 – Odczynniki Elabscience
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 5 – Odczynniki Biomedica Medizinprodukte GMBH
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-04 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-04 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-04 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Fredry 10
Kod pocztowy: 61-701
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzp@ump.edu.pl 📧
Telefon: 061 854 60 15 📞
URL: https://platformazakupowa.pl/pn/ump 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/ump 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/ump 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359831 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359831 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 00-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-575281 (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa odczynników w ramach projektu "Biomedyczne i socjoekonomiczne uwarunkowania oraz konsekwencje zdrowotne i społeczno-ekonomiczne wielochorobowości w Polsce. Diagnoza epidemiologiczna, analiza wieloletnich trendów, propozycja programów interwencyjnych" na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z podziałem na 5 części
Numer referencyjny:
PN-63/26 Sukcesywna dostawa odczynników w ramach projektu "Biomedyczne i socjoekonomiczne uwarunkowania oraz konsekwencje zdrowotne i społeczno-ekonomiczne wielochorobowości w Polsce. Diagnoza epidemiologiczna, analiza wieloletnich trendów, propozycja programów interwencyjnych" na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z podziałem na 5 części
Krótki opis:
Sukcesywna dostawa odczynników w ramach projektu "Biomedyczne i socjoekonomiczne uwarunkowania oraz konsekwencje zdrowotne
i społeczno-ekonomiczne wielochorobowości w Polsce. Diagnoza epidemiologiczna, analiza wieloletnich trendów, propozycja programów interwencyjnych" na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z podziałem na 5 części.
1) Część 1 – Odczynniki Cusabio;
2) Część 2 – Odczynniki DRG Diagnostics BioCheck COMPANY;
3) Część 3 – Odczynniki Merck;
4) Część 4 – Odczynniki Elabscience;
5) Część 5 – Odczynniki Biomedica Medizinprodukte GMBH;
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Odczynniki i środki kontrastowe 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 5
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 5
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PN-63/26 część 1
Tytuł: Część 1 – Odczynniki Cusabio
Opis zamówienia:
Część 1 – Odczynniki Cusabio
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): czas dostawy jednostkowego zamówienia - szczegółowo opisane w pkt. 15.1 SWZ
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PN-63/26 część 2
Tytuł: Część 2 – Odczynniki DRG Diagnostics BioCheck COMPANY
Opis zamówienia:
Część 2 – Odczynniki DRG Diagnostics BioCheck COMPANY
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PN-63/26 część 3
Tytuł: Część 3 – Odczynniki Merck
Opis zamówienia:
Część 3 – Odczynniki Merck
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PN-63/26 część 4
Tytuł: Część 4 – Odczynniki Elabscience
Opis zamówienia:
Część 4 – Odczynniki Elabscience
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
PN-63/26 część 5
Tytuł: Część 5 – Odczynniki Biomedica Medizinprodukte GMBH
Opis zamówienia:
Część 5 – Odczynniki Biomedica Medizinprodukte GMBH
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 24.02.2026 r. pod numerem Dz. U. S-38/2026-128721.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-04 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-04 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-04 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
7770003104
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Fredry 10
Kod pocztowy: 61-701
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzp@ump.edu.pl 📧
Telefon: 061 854 60 15 📞
URL: https://platformazakupowa.pl/pn/ump 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/ump 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/ump 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359831 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359831 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
I. PODSTAWY WYKLUCZENIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 108 UST. 1 I W ART. 109 UST. 1 PZP oraz w przepisach związanych z wprowadzeniem sankcji na Federację Rosyjską zostały szczegółowo opisane w punkcie 13 SWZ.
II. INFORMACJA O PODMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH, POTWIERDZAJĄCYCH SPEŁNIANIE WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU I BRAK PODSTAW WYKLUCZENIA, ORAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH znajduje się w punkcie 19 SWZ. Zgodnie z art. 124 ust. 2 Ustawy Pzp Wykonawca w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu zamiast dokumentów podmiotowych może posłużyć się certyfikatem, o którym mowa w art. art. 3 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych. Szczegółowe informacje w punkcie 19.6 SWZ.
III. Do oferty każdy Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, w postaci Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej JEDZ), sporządzone zgodnie ze wzorem zawartym w załączniku nr 4 do SWZ. Jednolity dokument (JEDZ), sporządza się, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Do oferty każdy Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania związanych z sankcjami na Federację Rosyjską, o którym mowa w punkcie 19.1 ppkt 2 SWZ.
IV. Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składa dokumenty zgodnie z 19.5 SWZ.
V. Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wykluczony zostanie wykonawca o jakim mowa w:
a) art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) NR 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033 (Dz.U.UE.L.2025.2033 z dnia 2025.10.23);
b) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2025 r., poz. 514 ze zm).
VI. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
VII. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 00-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się:
1) w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a;
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-575281 (2026-08-18)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)