Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego - ZK-DZP.262.34.2026
Politechnika Białostocka
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego wg zał. Nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna i obejmuje: 1) zakup wraz z dostawą sprzętu w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 2) instalację i uruchomienie sprzętu (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej), 3) udzielenie gwarancji na dostarczony sprzęt, 4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane w Specyfikacji technicznej), 5) przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej).
TerminDeadline 2026-09-09
Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-06 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-06)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego - ZK-DZP.262.34.2026
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różny sprzęt komputerowy 📦
Opis
Opis zamówienia: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Białystok
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania: 180 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-09 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-09 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Politechnika Białostocka
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Wiejska 45A
Kod pocztowy: 15-351
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: i.sobolewska@pb.edu.pl 📧
Telefon: +48857469753 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.pb.edu.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pb.ezamawiajacy.pl/pn/pb/demand/308218/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://pb.ezamawiajacy.pl/pn/pb/demand/308218/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 151-548748 (2026-08-06)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego - ZK-DZP.262.34.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego wg zał. Nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna i obejmuje:
1) zakup wraz z dostawą sprzętu w miejsce wskazane przez Zamawiającego,
2) instalację i uruchomienie sprzętu (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej),
3) udzielenie gwarancji na dostarczony sprzęt,
4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane w Specyfikacji technicznej),
5) przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej).
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Różny sprzęt komputerowy 📦
Opis
Opis zamówienia: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Białystok
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Białostocki 🏙️
Czas trwania: 180 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-09 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-09 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Politechnika Białostocka
Krajowy numer rejestracyjny:
5420208721
Adres pocztowy: ul. Wiejska 45A
Kod pocztowy: 15-351
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: i.sobolewska@pb.edu.pl 📧
Telefon: +48857469753 📞
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.pb.edu.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://pb.ezamawiajacy.pl/pn/pb/demand/308218/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://pb.ezamawiajacy.pl/pn/pb/demand/308218/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5261656132
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 151-548748 (2026-08-06)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕