Sukcesywne zakupy i dostawy leków dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie - część II
Wielkopolski Ośrodek Reumatologiczny im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie
Sukcesywne zakupy i dostawy leków dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie - część II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-15
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Poznański
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie - część II
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 13
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 13
1️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – IKSEKIZUMAB
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: ul. Adama Mickiewicza, 95
apteka szpitalna
Kod pocztowy: 63-100
Miejscowość: Śrem
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): termin dostawy 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – NINTEDANIB
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – GUSELKUMAB
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – FILGOTYNIB
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – RISANKIZUMAB
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANIFROLUMAB
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANAKINRA
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ROMOSOZUMAB
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - BIMEKIZUMAB
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - KINAKINUMAB
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - INFLIXIMAB 120mg
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - Rytuksymab w okresie od 1.11.2026 r. do 31.12.2026 r.
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – INFLIXIMAB 100mg w okresie od 1.11.2026 r. do 31.12.2026 r.
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Mickiewicza 95
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
przetarg nieograniczony na podstawie art. 132 ustawy PZP
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 08:20:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1357843
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-15 08:20:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1357843
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wielkopolski Ośrodek Reumatologiczny im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Mickiewicza 95
Kod pocztowy: 63-100
Miasto pocztowe: Śrem
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: ul. Mickiewicza 95, 63-100 Śrem
E-mail: wor@reumatologia.srem.net 📧
Telefon: +48 612246300 📞
Fax: +48 612246316 📠
URL: www.reumatologia.srem.net 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1357843 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1357843 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/korespondencja-do-krajowej-izby-odwolawczej-dotyczaca-spraw-odwolawczych/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 156-564596 (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie - część II
Numer referencyjny:
POR-ZP.3720.8/2026
Krótki opis:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków dla Wielkopolskiego Ośrodka Reumatologicznego im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie - część II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 13
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 13
1️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – IKSEKIZUMAB
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – IKSEKIZUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Zastosowanie kryteriów dostępności dla osób niepełnosprawnych w specyfikacjach technicznych: Kryteria dostępności dla osób niepełnosprawnych nie zostały uwzględnione, ponieważ przedmiot zamówienia nie jest przeznaczony dla osób fizycznych
Adres pocztowy: ul. Adama Mickiewicza, 95
apteka szpitalna
Kod pocztowy: 63-100
Miejscowość: Śrem
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): termin dostawy 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – NINTEDANIB
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – NINTEDANIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – GUSELKUMAB
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – GUSELKUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – FILGOTYNIB
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – FILGOTYNIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – RISANKIZUMAB
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – RISANKIZUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANIFROLUMAB
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANIFROLUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANAKINRA
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ANAKINRA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ROMOSOZUMAB
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – ROMOSOZUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
9️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - BIMEKIZUMAB
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - BIMEKIZUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣0️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - KINAKINUMAB
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - KINAKINUMAB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣1️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - INFLIXIMAB 120mg
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - INFLIXIMAB 120mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Czas trwania: 2 miesięcy Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣2️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - Rytuksymab w okresie od 1.11.2026 r. do 31.12.2026 r.
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego - Rytuksymab w okresie od 1.11.2026 r. do 31.12.2026 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣3️⃣
Tytuł: Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – INFLIXIMAB 100mg w okresie od 1.11.2026 r. do 31.12.2026 r.
Opis zamówienia:
Sukcesywne zakupy i dostawy leków do programu lekowego – INFLIXIMAB 100mg w okresie od 1.11.2026 r. do 31.12.2026 r.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Opis
Adres pocztowy: ul. Mickiewicza 95
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
przetarg nieograniczony na podstawie art. 132 ustawy PZP
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-15 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-15 08:20:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1357843
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-15 08:20:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1357843
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości:
1) dla części 1: 12.000,00 zł
2) dla części 2: 4.000,00 zł
3) dla części 3: 5.000,00 zł
4) dla części 4: 15.000,00 zł
5) dla części 5: 2.000,00 zł
6) dla części 6: 3.500,00 zł
7) dla części 7: 1.000,00 zł
8) dla części 8: 1.000,00 zł
9) dla części 9: 6.000,00 zł
10) dla części 10: 2.000,00 zł
11) dla części 11: 1.000,00 zł
12) dla części 12: 100,00 zł
13) dla części 13: 100,00 zł
2. Wadium musi zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert, tj. do dnia 2026-09-15 do godz. 08:00, według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach:
a) pieniądzu;
b) gwarancjach bankowych;
c) gwarancjach ubezpieczeniowych;
d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz. U. z 2020r. poz. 299).
3. Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wielkopolski Ośrodek Reumatologiczny im. dr. Wiesława Romanowskiego w Śremie
Krajowy numer rejestracyjny:
630833353
Adres pocztowy: ul. Mickiewicza 95
Kod pocztowy: 63-100
Miasto pocztowe: Śrem
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: ul. Mickiewicza 95, 63-100 Śrem
E-mail: wor@reumatologia.srem.net 📧
Telefon: +48 612246300 📞
Fax: +48 612246316 📠
URL: www.reumatologia.srem.net 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1357843 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1357843 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/korespondencja-do-krajowej-izby-odwolawczej-dotyczaca-spraw-odwolawczych/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w art. 505 – 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 156-564596 (2026-08-13)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)