Świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z dzierżawą systemu telekomunikacyjnego w zakresie telefonii stacjonarnej dla Prokuratury Regionalnej w Poznaniu, Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz jednostek rejonowych
Prokuratura Okręgowa w Poznaniu
Świadczenie usług telekomunikacyjnych, w zakresie określonym Umową, polegać będzie w szczególności na: 1) dostarczeniu usługi SIP TRUNK, dla 90 jednoczesnych połączeń i świadczeniu usług telekomunikacyjnych (w zakresie, w jakim dotyczy), 2) dostarczeniu, montażu i serwisowaniu dzierżawionego systemu telekomunikacyjnego VoIP wraz z wymaganą liczbą terminali oraz funkcjonalnościami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia.
TerminDeadline 2026-09-29
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Poznański
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z dzierżawą systemu telekomunikacyjnego w zakresie telefonii stacjonarnej dla Prokuratury Regionalnej w Poznaniu, Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz jednostek rejonowych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi telekomunikacyjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Czas trwania: 48 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas usunięcia awarii krytycznej
Kryterium jakości (waga): 25
Kryterium jakości (nazwa): Czas usunięcia awarii IVR, systemu nagrywania rozmów lub FAX-serwera
Kryterium jakości (waga): 8
Kryterium jakości (nazwa): Czas usunięcia pozostałych awarii
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Deklaracja usługi zbiorczego E-bilingu poprzez Portal usługowy
Kryterium jakości (waga): 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: Solna 10
Kod pocztowy: 61-736
Miejscowość: Poznań
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 12:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-29 12:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Kryterium kwalifikacji: Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu ryzyka zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Kryterium kwalifikacji: Odpowiednie kwalifikacje edukacyjne i zawodowe
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wymagane depozyty i gwarancje:
Realizacja zamówienia ograniczona jest do ramowych programów zatrudnienia chronionego
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Prokuratura Okręgowa w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Prokuratura Okręgowa w Poznaniu
Solna 10
Kod pocztowy: 61-736
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi.popoz@prokuratura.gov.pl 📧
Telefon: +48618852108 📞
URL: https://www.gov.pl/web/po-poznan 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-33345ed5-acc1-4231-94d7-4fcc386106ea 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fb57a723-6d0d-4b72-989c-7804154de488 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fb57a723-6d0d-4b72-989c-7804154de488 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587701 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 163-585210 (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z dzierżawą systemu telekomunikacyjnego w zakresie telefonii stacjonarnej dla Prokuratury Regionalnej w Poznaniu, Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz jednostek rejonowych
Numer referencyjny:
3032-7.261.08.2026
Krótki opis:
Świadczenie usług telekomunikacyjnych, w zakresie określonym Umową, polegać będzie w szczególności na:
1) dostarczeniu usługi SIP TRUNK, dla 90 jednoczesnych połączeń i świadczeniu usług telekomunikacyjnych (w zakresie, w jakim dotyczy),
2) dostarczeniu, montażu i serwisowaniu dzierżawionego systemu telekomunikacyjnego VoIP wraz z wymaganą liczbą terminali oraz funkcjonalnościami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi telekomunikacyjne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
3032-7.261.08.2026
Dodatkowe produkty/usługi: Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Czas trwania: 48 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas usunięcia awarii krytycznej
Kryterium jakości (waga): 25
Kryterium jakości (nazwa): Czas usunięcia awarii IVR, systemu nagrywania rozmów lub FAX-serwera
Kryterium jakości (waga): 8
Kryterium jakości (nazwa): Czas usunięcia pozostałych awarii
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Deklaracja usługi zbiorczego E-bilingu poprzez Portal usługowy
Kryterium jakości (waga): 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: Solna 10
Kod pocztowy: 61-736
Miejscowość: Poznań
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 12:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-29 12:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych usług
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że należycie wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również należycie wykonuje w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej, na rzecz dwóch odrębnych klientów, nie będących operatorami telekomunikacyjnymi, usług o charakterze i złożoności porównywalnej z przedmiotem niniejszego zamówienia. Za usługę o charakterze i złożoności porównywalnej z przedmiotem niniejszego zamówienia Zamawiający uzna usługę polegającą na wdrożeniu i świadczeniu usług systemu telefonii IP składającego się, z co najmniej 900 telefonów IP w środowisku sieci WAN, zlokalizowanych w co najmniej 20 geograficznie rozproszonych lokalizacjach (w rozumieniu różnych adresów), przy czym okres świadczenia usługi trwał nieprzerwanie przez okres, co najmniej 1 roku,
lub
świadczy, na dzień złożenia oferty, usługi z użyciem własnej platformy VoIP, na rzecz dwóch odrębnych klientów nie będących operatorami telekomunikacyjnymi, usług o charakterze i złożoności porównywalnej z przedmiotem niniejszego zamówienia. dla min. 900 telefonów IP w środowisku sieci WAN, zlokalizowanych w co najmniej 20 geograficznie rozproszonych lokalizacjach (w rozumieniu różnych adresów).
Pokaż więcej
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca: jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem niniejszego zamówienia na sumę gwarancyjną minimum 500.000,00 PLN
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Zamawiający uzna warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów, za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że posiada uprawnienia do wykonywania działalności telekomunikacyjnej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, tzn., że jest wpisany do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 12 lipca 2024 r. Prawo komunikacji elektronicznej (tj. Dz.U. z 2024 r., poz. 1221 z późn. zm.).
Pokaż więcej
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Wymaganie zostanie uznane za spełnione, jeżeli wykonawca wykaże, że dysponuje osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, w tym zapewni w składzie zespołu wykonawczego, wyznaczonego do wykonania niniejszego zamówienia, udział osób spełniających poniższe wymagania:
1) Kierownika zespołu, odpowiedzialnego za pracę wszystkich członków zespołu wykonawczego, z doświadczeniem w sprawowaniu analogicznej funkcji, w co najmniej dwóch przedsięwzięciach teleinformatycznych, przez cały okres ich realizacji, obejmujących w szczególności: świadczenie usług transmisji danych oraz zestawienie i utrzymanie infrastruktury niezbędnej do świadczenia tych usług oraz telefonii VoIP, w tym, co najmniej jedno o wartości minimum 100 000 PLN brutto.
2) Co najmniej 2 specjalistów legitymujących się kwalifikacjami i doświadczeniem, niezbędnym do wykonania zamówienia w zakresie budowy, wdrażania i utrzymania sieci VLAN/WAN oraz telefonii VoIP
Pokaż więcej
Wykonawca składający ofertę w niniejszym postępowaniu zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości: 30.000,00zł (trzydzieści tysięcy złotych).
Informacja o zamówieniach zastrzeżonych
Realizacja zamówienia ograniczona jest do ramowych programów zatrudnienia chronionego
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Prokuratura Okręgowa w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 7781134985 REGON 00000394
Adres pocztowy: Prokuratura Okręgowa w Poznaniu
Solna 10
Kod pocztowy: 61-736
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi.popoz@prokuratura.gov.pl 📧
Telefon: +48618852108 📞
URL: https://www.gov.pl/web/po-poznan 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-33345ed5-acc1-4231-94d7-4fcc386106ea 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fb57a723-6d0d-4b72-989c-7804154de488 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fb57a723-6d0d-4b72-989c-7804154de488 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587701 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 163-585210 (2026-08-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕