SZP.281.60.2026 - Dostawa produktów leczniczych do stosowania w ramach programów lekowych oraz chemioterapii dla Instytutu „CZMP”
Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki”
Dostawa produktów leczniczych do stosowania w ramach programów lekowych oraz chemioterapii dla Instytutu „CZMP”
TerminDeadline 2026-09-17
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: SZP.281.60.2026 - Dostawa produktów leczniczych do stosowania w ramach programów lekowych oraz chemioterapii dla Instytutu „CZMP”
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 32
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 32
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 1 – Tafamisid
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 93-338
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy zapotrzebowania częściowego – waga 10%
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 2 – Treprostynilum
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 3 – Mavacamten
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 4 – Cannabidiol
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 5 – Bretuximab vedotin
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 6 – Adalimumab
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 7 – Evolocumab
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 8 – Eribulin
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 9 – Enzalutamid
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 10 – Vosoritid
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 11 – Asfotasum alfa
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 12 – Upadacitinib
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 13 – Fruquintinib
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 14 – Encorafenib
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 15 – Binimetinib
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 16 – Oxybutynini hydrochloridi
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 17 – Botulinum A toxin
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 18 – Doxorubicin liposonal pegylated
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 19 – Botulinum A toxin II
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 20 – Enfortumab vedotin
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 21 – Atezolizumab
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 22 – Trifluridini + Tipiracil
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 23 – Palbociclib
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 24 – Cemiplimab
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 25 – Olaparib
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 26 – Burosumab
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 27 – Sorafenibum
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 28 – Trabectedin
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 29 – Darbopoetinum alfa
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 30 – Ribociclib
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 31 – Agalsidasa alfa
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 32 – Dostarlimab
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Prawo Zamówień Publicznych
Procedura przyspieszona:
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-17 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-17 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-17 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki”
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Rzgowska 281/289
Kod pocztowy: 93-338
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: agnieszka.sonta@iczmp.edu.pl 📧
Telefon: +48422711754 📞
URL: www.iczmp.edu.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://iczmp.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://iczmp.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://iczmp.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Terminy wniesienia odwołania określa art. 515 ustawy Prawo zamówień publicznych
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 169-602781 (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: SZP.281.60.2026 - Dostawa produktów leczniczych do stosowania w ramach programów lekowych oraz chemioterapii dla Instytutu „CZMP”
Numer referencyjny:
SZP.281.60.2026
Krótki opis:
Dostawa produktów leczniczych do stosowania w ramach programów lekowych oraz chemioterapii dla Instytutu „CZMP”
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 32
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 32
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 1 – Tafamisid
Tytuł: Pakiet nr 1 – Tafamisid
Opis zamówienia:
Tafamisid (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Adres pocztowy: ul. Rzgowska 281/289
Kod pocztowy: 93-338
Miejscowość: Łódź
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP w przypadku wyczerpania się ilości asortymentu w ramach zamówienia podstawowego poprzez zwiększenie zakresu zamówienia o ilość wskazaną w Formularzu Cenowym – Załączniku Nr 2 do SWZ.
Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać.
Termin dostawy przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji będzie taki sam, jak ten wskazany dla zamówienia podstawowego i liczony od dnia przesłania zawiadomienia do Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Pokaż więcej
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy zapotrzebowania częściowego – waga 10%
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 2 – Treprostynilum
Tytuł: Pakiet nr 2 – Treprostynilum
Opis zamówienia:
Treprostynilum (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 3 – Mavacamten
Tytuł: Pakiet nr 3 – Mavacamten
Opis zamówienia:
Mavacamten (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 4 – Cannabidiol
Tytuł: Pakiet nr 4 – Cannabidiol
Opis zamówienia:
Cannabidiol (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 5 – Bretuximab vedotin
Tytuł: Pakiet nr 5 – Bretuximab vedotin
Opis zamówienia:
Bretuximab vedotin (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 6 – Adalimumab
Tytuł: Pakiet nr 6 – Adalimumab
Opis zamówienia:
Adalimumab (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 7 – Evolocumab
Tytuł: Pakiet nr 7 – Evolocumab
Opis zamówienia:
Evolocumab (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 8 – Eribulin
Tytuł: Pakiet nr 8 – Eribulin
Opis zamówienia:
Eribulin (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 9 – Enzalutamid
Tytuł: Pakiet nr 9 – Enzalutamid
Opis zamówienia:
Enzalutamid (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 10 – Vosoritid
Tytuł: Pakiet nr 10 – Vosoritid
Opis zamówienia:
Vosoritid (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 11 – Asfotasum alfa
Tytuł: Pakiet nr 11 – Asfotasum alfa
Opis zamówienia:
Asfotasum alfa (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 12 – Upadacitinib
Tytuł: Pakiet nr 12 – Upadacitinib
Opis zamówienia:
Upadacitinib (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 13 – Fruquintinib
Tytuł: Pakiet nr 13 – Fruquintinib
Opis zamówienia:
Fruquintinib (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 14 – Encorafenib
Tytuł: Pakiet nr 14 – Encorafenib
Opis zamówienia:
Encorafenib (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 15 – Binimetinib
Tytuł: Pakiet nr 15 – Binimetinib
Opis zamówienia:
Binimetinib (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 16 – Oxybutynini hydrochloridi
Tytuł: Pakiet nr 16 – Oxybutynini hydrochloridi
Opis zamówienia:
Oxybutynini hydrochloridi (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 17 – Botulinum A toxin
Tytuł: Pakiet nr 17 – Botulinum A toxin
Opis zamówienia:
Botulinum A toxin (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 18 – Doxorubicin liposonal pegylated
Tytuł: Pakiet nr 18 – Doxorubicin liposonal pegylated
Opis zamówienia:
Doxorubicin liposonal pegylated (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 19 – Botulinum A toxin II
Tytuł: Pakiet nr 19 – Botulinum A toxin II
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 20 – Enfortumab vedotin
Tytuł: Pakiet nr 20 – Enfortumab vedotin
Opis zamówienia:
Enfortumab vedotin (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 21 – Atezolizumab
Tytuł: Pakiet nr 21 – Atezolizumab
Opis zamówienia:
Atezolizumab (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 22 – Trifluridini + Tipiracil
Tytuł: Pakiet nr 22 – Trifluridini + Tipiracil
Opis zamówienia:
Trifluridini + Tipiracil (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 23 – Palbociclib
Tytuł: Pakiet nr 23 – Palbociclib
Opis zamówienia:
Palbociclib (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 24 – Cemiplimab
Tytuł: Pakiet nr 24 – Cemiplimab
Opis zamówienia:
Cemiplimab (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 25 – Olaparib
Tytuł: Pakiet nr 25 – Olaparib
Opis zamówienia:
Olaparib (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 26 – Burosumab
Tytuł: Pakiet nr 26 – Burosumab
Opis zamówienia:
Burosumab (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0026
2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 27 – Sorafenibum
Tytuł: Pakiet nr 27 – Sorafenibum
Opis zamówienia:
Sorafenibum (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0027
2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 28 – Trabectedin
Tytuł: Pakiet nr 28 – Trabectedin
Opis zamówienia:
Trabectedin (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0028
2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 29 – Darbopoetinum alfa
Tytuł: Pakiet nr 29 – Darbopoetinum alfa
Opis zamówienia:
Darbopoetinum alfa (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0029
3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 30 – Ribociclib
Tytuł: Pakiet nr 30 – Ribociclib
Opis zamówienia:
Ribociclib (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0030
3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 31 – Agalsidasa alfa
Tytuł: Pakiet nr 31 – Agalsidasa alfa
Opis zamówienia:
Agalsidasa alfa (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0031
3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet nr 32 – Dostarlimab
Tytuł: Pakiet nr 32 – Dostarlimab
Opis zamówienia:
Dostarlimab (asortyment i ilości szczegółowo opisano w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0032
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Prawo Zamówień Publicznych
Procedura przyspieszona:
Podstawa prawna: art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy PZP - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach - jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Uzasadnienie faktyczne: Produkty lecznicze stanowiące przedmiot postępowania są przeznaczone do stosowania w ramach programów lekowych i chemioterapii dla pacjentów Klinik Instytutu. W postępowaniu połączono bardzo istotne dla ciągłości leczenia pacjentów pozycje z umów przetargowych, których termin obowiązywania zbliża się do końca - pakiety 2, 12, 17, 18, 21, 26, 29 oraz z umów, które zostały już wykorzystane ilościowo, mimo odległej daty ich zakończenia - pakiety nr 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 28. Dodano także nowe pozycje – pakiety 8, 13, 14, 15, 16, 27. Zachowanie przez Zamawiającego 30-dniowego terminu na składanie ofert, odsunęłoby realizację zamówienia w czasie oraz utrudniałoby kontynuację lub rozpoczęcie leczenia pacjentów. Skrócony 15-dniowy termin składania ofert przyspieszy wyłonienie dostawców i pozwoli uniknąć przeszkód formalnych w zamawianiu produktu.
Pokaż więcej
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-17 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-17 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-17 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki”
Krajowy numer rejestracyjny:
7292242712
Adres pocztowy: ul. Rzgowska 281/289
Kod pocztowy: 93-338
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: agnieszka.sonta@iczmp.edu.pl 📧
Telefon: +48422711754 📞
URL: www.iczmp.edu.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://iczmp.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://iczmp.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://iczmp.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
I. Podstawy Wykluczenia:
Art. 108 ust. 1 pkt 1)-6) i ust. 2 PZP.
Dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe: Aktualne na dzień składania ofert Oświadczenie Wykonawcy w trybie art. 125 ust. 1 PZP w formie Standardowego Formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ.
Podmiotowe środki dowodowe, jakie mają dostarczyć na wezwanie Zamawiającego Wykonawcy, których oferta została najwyżej oceniona/ jakie Zamawiający uzyska za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, zgodnie z art. 127 ust. 1, w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia zgodnie z art. 124 ust. 1) PZP:
1. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
2. Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 PZP.
3. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, dotycząca orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
4. Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego.
5. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1689, ze zm.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę/ ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty/ oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
6. Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji.
7. Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 6 PZP.
8. Informacja z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, w zakresie art. 108 ust. 2 PZP, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do tego rejestru.
Informacje dotyczące wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia oraz przypadku, gdy siedziba lub miejsca zamieszkania Wykonawcy znajdują się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz Urzędowego wykazu zatwierdzonych Wykonawców, Wykonawcy certyfikowanego przez jednostki certyfikujące spełniające wymogi europejskich norm certyfikacji zostały opisane w treści SWZ.
Informacje dotyczące wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia oraz przypadku, gdy siedziba lub miejsca zamieszkania Wykonawcy znajdują się poza terytorium
Rzeczypospolitej Polskiej oraz Urzędowego wykazu zatwierdzonych Wykonawców, Wykonawcy certyfikowanego przez jednostki certyfikujące spełniające wymogi europejskich norm certyfikacji zostały opisane w treści SWZ.
II. 1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2. Zamawiający stosuje ponadto art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1, ze zm.). Szczegóły określa §17A SWZ.
3. Na potwierdzenie braku zaistnienia powyżej określonych podstaw wykluczenia Wykonawca przedstawia aktualne na dzień składania ofert Oświadczenie Wykonawcy w trybie art. 125 ust. 1 PZP w formie Standardowego Formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ oraz Oświadczenie Wykonawcy, stanowiące Załącznik nr 3A do SWZ.
III. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury o której mowa w art. 139 PZP.
IV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego ilości w poszczególnych częściach zostały określone w Formularzu Cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Terminy wniesienia odwołania określa art. 515 ustawy Prawo zamówień publicznych
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 169-602781 (2026-09-01)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)