Usługa odbioru odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni

Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych Gdyni. Zmawiający dzieli przedmiot zamówienia na 2 części: 1) Część 1 – usługi odbiór i wywóz odpadów z Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni (ul. Wójta Radtkego 36, 38, 40). 2) Część 2 – usługi odbioru i wywozu odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni. 1) Przedmiotem zamówienia Części 2 jest odbioru odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni (ZBiLK) wskazanych w dokumentach zamówienia wraz z dostarczeniem pojemników/worków na odpady.

Termin

Deadline 2026-10-12

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-17 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-17)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługa odbioru odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych Gdyni. Zmawiający dzieli przedmiot zamówienia na 2 części: 1) Część 1 – usługi odbiór i wywóz odpadów z Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni (ul. Wójta Radtkego 36, 38, 40). 2) Część 2 – usługi odbioru i wywozu odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni. 1) Przedmiotem zamówienia Części 2 jest odbioru odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni (ZBiLK) wskazanych w dokumentach zamówienia wraz z dostarczeniem pojemników/worków na odpady.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Tytuł: Część 1
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia Części 1 jest usługa odbioru i wywóz odpadów z z Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni (ul. Wójta Radtkego 36, 38, 40). 1) Odpady będą gromadzone przez Zamawiającego w następujących pojemnikach i odbierane przez Wykonawcę wg następującego harmonogramu: a) Odpady Niesegregowane (zmieszane) - 1 kontener z urządzeniem zgniatającym o pojemności co najmniej 15m3 (15.000 litrów); - Odbiór odpadów z kontenera odbywał się będzie od poniedziałku do soboty jeden raz w ciągu dnia, b) Papier - 1 kontener zamykany o pojemności co najmniej 7m3 (7.000 litrów); Odbiór odpadów z kontenera odbywał się będzie w poniedziałek, środę i piątek – jeden raz w ciągu dnia, c) Szkło – co najmniej 1 kontener zamykany o pojemności co najmniej 2m3 (2.000 litrów); Odbiór odpadów z kontenera odbywać się będzie w poniedziałek i czwartek jeden raz w ciągu dnia, d) Metale i tworzywa sztuczne, w tym opakowania wielomateriałowe – co najmniej 1 kontener zamykany o pojemności co najmniej 2m3 (2.000 litrów); Odbiór odpadów z kontenera odbywać się będzie w poniedziałek, środę i piątek jeden raz w ciągu dnia, e) Odpady ulegające biodegradacji – co najmniej 2 kontenery zamykane o pojemności co najmniej 2m3 (2.000 litrów) każdy; Odbiór odpadów z kontenerów odbywać się będzie od poniedziałku do soboty jeden raz w ciągu dnia. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawiera Opis przedmiotu zamówienia – Część 1 (Załącznik nr 7 do SWZ) oraz Wzór umowy – Część 1 (Załącznik nr 9 do SWZ).
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, 2) art. 7 ust. 1 ustawy ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, 3) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie i spełniają warunki udziału w postępowaniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu. 2. Opis przygotowania oferty oraz wykaz oświadczeń i dokumentów wymaganych w postępowaniu na etapie składania ofert zostały zawarte w Rozdziale XII SWZ. 3. Wykaz podmiotowych środków dowodowych, których wymaga Zamawiający na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zawiera Rozdział IX SWZ.
Pokaż więcej
Miejscowość: Gdynia
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Trójmiejski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Opis
Maksymalna liczba wznowień: 1
Inne informacje o wznowieniu:
Zamawiający, przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia polegającego na powtórzeniu przedmiotu zamówienia na okres do 12 kolejnych miesięcy przypadający bezpośrednio po okresie obowiązywania umowy, na zasadach określonych we wzorze umowy (Załącznik nr 9 do SWZ).
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Czas reakcji na zgłoszenie żądania dodatkowego opróżnienia kontenera
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Część 2
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia Części 2 jest odbioru odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni (ZBiLK) wraz z dostarczeniem pojemników/worków na odpady. 2)Wykonawca zobowiązany jest do systematycznego odbioru i wywozu odpadów komunalnych gromadzonych selektywnie, z dwunastu budynków/obiektów położonych w Gdyni: a) budynek biurowy przy ul. 10 Lutego 24, b) budynek biurowy przy ul. 10 Lutego 26, c) budynek biurowy przy ul. Kartuskiej 20B, d) budynek biurowy przy ul. Zakręt do Oksywia 10, e) pawilon usługowy przy ul.Morskiej 97, f) budynek przy ul.Widnej 8, g) pawilon usługowy przy ul.Morskiej 217, h) budynek „Przystań” przy ul. Opata Hackiego 33, i) budynek „Przystań” przy ul. Chylońska 237, j) budynek „Przystań” przy ul. Śmidowicza 49, k) budynek „Przystań” przy ul. Widnej 2A, l) budynek biurowy przy ul. Legionów 130. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, sposób jego realizacji oraz wykaz adresowy terenów i budynków gminnych zawiera Opis przedmiotu zamówienia – Część 2 (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Wzór umowy – Część 2. (Załącznik nr 10 do SWZ).
Pokaż więcej
Informacje dodatkowe:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, 2) art. 7 ust. 1 ustawy ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, 3) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie i spełniają warunki udziału w postępowaniu i warunki udziału w postępowaniu. 2. Opis przygotowania oferty oraz wykaz oświadczeń i dokumentów wymaganych w postępowaniu na etapie składania ofert zostały zawarte w Rozdziale XII SWZ. 3. Wykaz podmiotowych środków dowodowych, których wymaga Zamawiający na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, zawiera Rozdział IX SWZ.
Pokaż więcej
Inne informacje o wznowieniu:
Zamawiający, przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia polegającego na powtórzeniu przedmiotu zamówienia na okres do 12 kolejnych miesięcy przypadający bezpośrednio po okresie obowiązywania umowy, na zasadach określonych we wzorze umowy (Załącznik nr 10 do SWZ).
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Elektromobilność
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Czas na usunięcie wad
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-12 08:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni
Krajowy numer rejestracyjny: NIP:586 231 23 26
Adres pocztowy: ul. H. Kołłątaja 1
Kod pocztowy: 81-032
Miasto pocztowe: Gdynia
Region: Trójmiejski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@zbilk.gdynia.pl 📧
Telefon: 58 628 41 12 📞
URL: www.zbilk.gdynia.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/zbilk_gdynia 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zbilk_gdynia 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352921 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352921 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://edoreczenia.gov.pl/ 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Rozdziale XXI „Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego" i ustawie Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 158-571467 (2026-08-17)